Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ako je R&F Fuli, onda je Evergrande Hengda Taobao. Ne kapiram kako je Evergrande u ovoj priči jedan jedini Guangzhou?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nebitno uostalom. Ja nekako imam svoje viđenje, ti svoje. To je to. :D
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

pglu
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

tbo
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Kako smarate svi jbte. :slap:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vidi stvarno. Uradio i ja ali nisam obraćao pažnju jer mi se sada zamenila... na glavnoj strani mi je bilo loše vreme a sada je u temama pogrešno vreme a kad se gleda sa početne strane foruma je tačno.. :slap:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

i koji admir je kriv?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Postovao sam u pogrešnoj temi.. :poz: neka prebace post. Mrzi me da kopiram post u drugu temu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jači sam od sistema.

Novi avatar je kul i nema nikakvog osnova da se skloni a i prethodni je nepravdano sklonjen jer to nije bio zvaničan politički logo ni jedne partije a prema tome ja nisam prekršio ni jedno pravilo foruma. Pozdrav za zeleta. :poz:
Последње учитавање од Sloba дана 29 Апр 2016, 23:52, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jesi glup u pičku materinu. Lepo sam ti rekao (u temi o rukometu, valjda) da nije dozvoljeno promovisanje bilo koje političke partije i da promeniš avatar u nešto prihvatljivo i ti to ne primiš k znanju i sad se opet glupiraš. Ne budi govedo, poslušaj me.


Čovek stoji pored logoa svoje stranke. Ne budi gluplji nego što jesi.

Слика
Последње учитавање од zele дана 29 Апр 2016, 23:57, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Na logou koji si opet uklonio je pisalo "Dosta je!"

Samim tim što je znak uzvika bio u duginim bojama maltene može biti da se bunim protiv manjih prava lgbt zajednice i da se zalažem za veća njihova prava, ovaj put pozadina je bila crna pa tako je neosnovano ponovno sklanjanje avatara jer to najozbiljnije urušava demokratiju i moje pravo na postupke koji ne krše pravila foruma na bilo koji način. Tako da... vrati mi avatar jer je apsolutno po pravilima zajednice i u okviru njih. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 30 Апр 2016, 00:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Drzak si i bezobrazan. Zašto ne možeš da se ponašaš kao svi normalni ljudi i da uživaš u blagodetima zajednice? Forum je posvećen igrici, nije mesto za iskazivanje političkih stavova, pa makar oni bili i podrška gej-strejt alijansi i zalagali se za njihova prava. Idi, brate, na fejsbuk iskaži svoj politički aktivizam, osnuj svoju partiju, NVO ili se učlani u neku postojeću, pa tamo deluj. Ne smeta meni tvoja angažovanost, samo neka je što dalje od foruma.


Znam šta sam obrisao i zašto sam to uradio. Nemoj misliti da sam pogrešio.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ti si meni obrisao jer mene nepodnosiš a ne zato što krši bilo kakvo pravilo zajednice (jer ne krši). Bi ja uživao da se toliko ne kače svi na mene iako ja prvi nikoga ne diram ali to je sada potpuno neka druga i nebitna tema. Obrisao si avatar jer se tebi ne sviđa pa bravo... i jedan i drugi.

Ajmo po tom principu zašto se od korisnika "Makarije" ne skloni signature? I posle meni nešto kažeš....
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da l' ćeš zaplakati? Mislim da hoćeš.

Objasnio sam ti zašto je avatar obrisan. Posle posta u kom sam ti rekao da ga promeniš, sačekao sam pristojni vremenski interval, nisi to učinio, pa sam odreagovao. Ne znam zaista šta je problem. Furao si toliko norlmalnih avatara i sad ti je odjenom problem da se vratiš na taj nivo. Možeš i ti da se ponašaš lepo kad hoćeš, samo si bezobrazan i glumiš neko ludilo. Nemam ja ništa protiv tih avatara i nemam neki stav o tome, glasao sam za drugu opozicionu ideju, ali ne mislim da je Radulovićev pokret loš, a da li neko voli bate ili seke, to me ne zanima, njihova, a i tvoja stvar izgleda.

Mandić je član Levice Srbije, pa mu nije palo na pamet da preko foruma promoviše svoju partiju. Malo smo ga mi zezali, ali on nije ni promenio avatar, a nije ni slao mass mail. Što se ne ugledaš na taj svetli primer? Što moraš stalno da testiraš granice trpeljivosti? Često ne razumem tvoje ponašanje. Kao da želiš da te neko primeti, da se neko posvadja s tobom i da kontriraš nekome i nekim pravilima. Nećeš se tako uklopiti. Nije to dobro, Slobo. Ni na forumu, a ni u životu.

Misliš li da će te neki avatar usrećiti? Da će te zajednica prihvatiti zbog nekog posebnog avatara? Ako to stvarno misliš, evo, specijalno za tebe, poseban tretman imaš, dozvoljavam ti da staviš bilo koji avatar, uslov je da ne bude uvredljiv. Je l' to u redu? Evo malo moje dobre volje i milosti. U krajnju ruku, šta će nam moć, ako milosti nemamo. A valjda ćeš i ti na ovu moju mislost odreagovati adekvatno, pa ćeš se ponašati malo bolje.

Svako dobro ti želim. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam već dogovor sa Mandom oko sprečavanja ovako imbecilnih pojava, ali čisto da bude i javno ovde.

Слика

Слика

Слика

Слика

Čak je se i jedan od moderatora upisao, a to je ono što je Danijel govorio pre par dana. Dobio sam garancije već ranije da će ovakve ružne pojave sprečavati u korenu. Nedopustivo je da se u FM delu ovakve stvari događaju uopšte. Menadžersku sobu prati veliki broj ljudi koji dolaze čisto da bi čitali priče/karijere pa prema tome suzdržite se od gluposti i odrastite već jednom.

Ovo sam uradio na još tri foruma, a pogodite, samo ovde se dogodi ispad. Ako želite da budete ozbiljan forum ovakve stvari moraju da se sankcionišu i seku u korenu, odmah. Hvala.

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/the-wild-rover-vt13739.htm
EDIT: Mogao sam da pišem u temi "Forum-Komentari" ali jbg. Neka ga sada ovde...
Последње учитавање од Sloba дана 10 Сеп 2016, 00:41, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Mi to zato što te volimo.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Prvo, hvala Gagiju na brzoj reakciji i brisanju gluposti.

Svi učesnici su dobili po upozorenje zbog kršenja pravila foruma i nepoštovanja lično mene, kako sam naveo u tekstu upozorenja. Ide FM17, ne želim ni jednu jedinu stvar koja će mi pokvariti pripreme za novi serijal, a samo nešto ranije sam zamolio da se ne dešava ništa slično i svima sam skinuo po upozorenje ko ga je imao kao znak dobre volje i raspoloženja. Ovde sam završio priču o ovome, ne želim ni jedan jedini post na istu temu niti bilo šta slično. Svaka reakcija će biti ban, kakva god da je, baš zato što vas sve volim.

Poz.
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Ja sam čekao da vidim da li će svi oni apdejtovati svoje postove onog trenutka kada Sloba apdejtuje svoj.
Pošto se još ovo potonje nije dogodilo, moja reakcija nije usledila.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

pa vidis da je premijera nedeljom u 20h, ja ne mogu da docekam
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Orthodox пише:Prvo, hvala Gagiju na brzoj reakciji i brisanju gluposti.

Svi učesnici su dobili po upozorenje zbog kršenja pravila foruma i nepoštovanja lično mene, kako sam naveo u tekstu upozorenja. Ide FM17, ne želim ni jednu jedinu stvar koja će mi pokvariti pripreme za novi serijal, a samo nešto ranije sam zamolio da se ne dešava ništa slično i svima sam skinuo po upozorenje ko ga je imao kao znak dobre volje i raspoloženja. Ovde sam završio priču o ovome, ne želim ni jedan jedini post na istu temu niti bilo šta slično. Svaka reakcija će biti ban, kakva god da je, baš zato što vas sve volim.

Poz.
Meni si greskom dao upozorenje. Znam da ste i od mene ocekivali komentar, ali nisam ucestvovao u ovome. :D
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”