Sve o Football Manager 2024

Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Neven »

Moze li neko da mi objasni kako da dam igrača na pozajmicu. Ali bukvalno niti jednog igrača neće da mi uzmu na pozajmicu. Ne trazim ni platu niti bilo sta....niko nista ne nudi a igraci su sasvim solidni.
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Neven »

Ljudi jel uspevate da posaljete igraca na pozajmicu??
Ja nijednog. Moze li neki savet?
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Pinky007 »

Pozajmice su uvijek bile problem, makar u mom slucaju, pogotovo prve sezone.
Jedno pitanje, kako da stavim da mi desnjak izvodi korner sa lijeve strane, imam vrhunske izvodjace ali ne mogu da ih stavim na obije strane...
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 349
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 148 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од debeli75 »

Када одређујеш извођаче корнера требало би да ти понуди опцију да ти један буде примаран за обе стране
Корисников грб
DusanTS
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 28 Окт 2023, 21:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од DusanTS »

Odigrao sam 15 utakmica u nasoj ligi i nema var-a tako da ne znam sta je vise problem, kako vi imate a mi nemamo?

Zapoceo novi sejv nije sa bete
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Neven »

Pinky007 пише: 11 Нов 2023, 12:06 Pozajmice su uvijek bile problem, makar u mom slucaju, pogotovo prve sezone.
Jedno pitanje, kako da stavim da mi desnjak izvodi korner sa lijeve strane, imam vrhunske izvodjace ali ne mogu da ih stavim na obije strane...
A da li postoji rešenje?
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 349
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 148 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од debeli75 »

За извођење корнера сам горе написао, а за позајмице опција је само да ти се посрећи да их неко узме. Ако су у питању клинци мој савет ти је да их оставиш у подмлатку (не пребацуј у први тим) да играју утакмице, али тренинге им ти води. И тимске и индивидуалне. Ово је за децу од 15, 16 и на прелазу са 16 на 17 година (могу и они од 18 или 19 ако су ти вишак за први тим). А деца која су на прелазу са 17 на 18 и 18 година стари (а хоћеш их касније у првом тиму) могу да тренирају са првим тимом и да добијају шансу лагано, што се каже на кашичицу, али никако да играју за млађе селекције. Приметио сам да се на овај начин много брже и боље развијају клинци.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Filip991 »

Kakvi su vam generalno utisci o igri? Igrivost, poboljšanja, težina utakmica, transfera, korisnost novina...? (izuzev tih grešaka u našoj ligi, nije to krucijalno za kvalitet igre)

Iskustvo me naučilo da novi FM ne počinjem pre decembra/januarar, čak i februara :lol:
Zato me zanima da li se napokon nešto promenilo i igra je igriva ili je sve po ''dobrom'' starom :ole:

Markinjo пише: 06 Нов 2023, 22:25 Poslednji put sam igrao neku drugu ligu na FM2007 sa Juventusom kada su izbaceni iz Serie A
Batali ti onda druge lige, opasno je :xD: ili barem javi sa kim igraš da znamo šta ga čeka :zelenko:
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Jord4nnnn »

Filip991 пише: 13 Нов 2023, 14:29 Kakvi su vam generalno utisci o igri? Igrivost, poboljšanja, težina utakmica, transfera, korisnost novina...? (izuzev tih grešaka u našoj ligi, nije to krucijalno za kvalitet igre)

Iskustvo me naučilo da novi FM ne počinjem pre decembra/januarar, čak i februara :lol:
Zato me zanima da li se napokon nešto promenilo i igra je igriva ili je sve po ''dobrom'' starom :ole:

Markinjo пише: 06 Нов 2023, 22:25 Poslednji put sam igrao neku drugu ligu na FM2007 sa Juventusom kada su izbaceni iz Serie A
Batali ti onda druge lige, opasno je :xD: ili barem javi sa kim igraš da znamo šta ga čeka :zelenko:
Ja generalno nisam zadovoljan za sada. Previše toga mi fali da bih uživao igrajući sa našim klubom. Ajde ovo za EU igrače već je sve rečeno, ali ima tu još bagova koji ubijaju draž i moraju da budu ispeglani. Jedan od glavnih je da AI menadžeri skoro uopšte ne vrše izmene ili ih vrše minimalno.

Meč endžin mi je generalno bolji, ali i tu imam nekih zamerki... neki put se lopta ponaša kao balon, a ne fudbalska lopta, pogotovo kad su moji igrači u šansi... i tako, cenim da će biti bolje, ali me već sad nervira što znam da ću morati da počnem novi sejv...
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од delboy »

Filip991 пише: 13 Нов 2023, 14:29 Kakvi su vam generalno utisci o igri? Igrivost, poboljšanja, težina utakmica, transfera, korisnost novina...? (izuzev tih grešaka u našoj ligi, nije to krucijalno za kvalitet igre)

Iskustvo me naučilo da novi FM ne počinjem pre decembra/januarar, čak i februara :lol:
Zato me zanima da li se napokon nešto promenilo i igra je igriva ili je sve po ''dobrom'' starom :ole:

Markinjo пише: 06 Нов 2023, 22:25 Poslednji put sam igrao neku drugu ligu na FM2007 sa Juventusom kada su izbaceni iz Serie A
Batali ti onda druge lige, opasno je :xD: ili barem javi sa kim igraš da znamo šta ga čeka :zelenko:
Dosta bolji od FM23 to definitivno mogu da tvrdim. Ovo zapravo i jeste nadogradjena 23ojka. Jedino sto meni zapada za oko to je dosta pogresnih paseva od strane odbrambenih igraca i za moj tim i za druge timove.
jesusnavas7
Youth Team Coach
Поруке: 159
Придружен: 14 Дец 2012, 13:16
Место: yes
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од jesusnavas7 »

Ne znam za vas, ali mene ubija da namestim "Set pieces", toliko su ga unistili da je to haos.

Na primer, meni je Frimpong vec oznacen da mora da bude napred prilikom branjenja prekida, i ne mogu uopste da ga vratim da brani levu stativu. Mozfa i moze, ali ja to ne znam i stvarno mi unistava igru, tako da sam doveo trenera i dopustio mu da on sam radi sve.

Takodje, povrede ubise igricu, postoji li i sada onaj file za 50% manje povreda?

Inace, igram sa Leverkusenom cisto da testiram igricu, formacija kao Xabi Alonso, trenutno prvi, u Novembru sam, Grimaldo, Frimpong, Wirtz, Boniface, Hoffmann...top ekipa, nije ni cudo sto su prvi.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Filip991 »

Jord4nnnn пише: 13 Нов 2023, 22:04
Ja generalno nisam zadovoljan za sada. Previše toga mi fali da bih uživao igrajući sa našim klubom. Ajde ovo za EU igrače već je sve rečeno, ali ima tu još bagova koji ubijaju draž i moraju da budu ispeglani. Jedan od glavnih je da AI menadžeri skoro uopšte ne vrše izmene ili ih vrše minimalno.

Meč endžin mi je generalno bolji, ali i tu imam nekih zamerki... neki put se lopta ponaša kao balon, a ne fudbalska lopta, pogotovo kad su moji igrači u šansi... i tako, cenim da će biti bolje, ali me već sad nervira što znam da ću morati da počnem novi sejv...
Znači to nije popravljeno iz bete sa izmenama. A transferi? Jel teže sad dovesti nekog igrrača, odnosno da li AI menadžeri sada prave bolje transfere da budde kompetentnija liga, odnosno teže malo? Ovo do sad, pogotovo kad igraš slabije lige kakvaje naša, niko ništa ne dovodi
Корисников грб
AVB
Youth Team Coach
Поруке: 53
Придружен: 18 Окт 2011, 17:47
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од AVB »

Meni je odlican FM.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one." - Brian Clough
Корисников грб
Markinjo
Youth Team Coach
Поруке: 145
Придружен: 12 Окт 2011, 11:30
Место: Sever
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Markinjo »

Sta ti je tacno odlicno ?
Слика
Корисников грб
Markinjo
Youth Team Coach
Поруке: 145
Придружен: 12 Окт 2011, 11:30
Место: Sever
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Markinjo »

Da li tako treba ili je i to greska u nasoj ligi da Graficar moze da udje u nasu Super Ligu iako kada se ode u affiliates pise da Zveda i Graficar imaju sporazum u kom Graficar ne moze da udje u visi rang?
Слика
Nemanja90
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 15 Авг 2016, 02:15
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Nemanja90 »

Ima li neko da je odradio dresove nizih liga Srbije?
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Neven »

Kako da tim do 19 godina ubacim da igra prvenstvo do 19 godina. Svim klubovima se takmiče timovi u u19 prvenstvu sem mog? Jel to neki bag ili sam nešto prevideo?
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Jord4nnnn »

Nemanja90 пише: 18 Нов 2023, 17:50 Ima li neko da je odradio dresove nizih liga Srbije?
Evo ti dresovi nižih liga koje ja koristim, a skinuo sam ih sa ovog foruma pre par godina.. možda nisu najažuriraniji, ali ih bar ima: https://drive.google.com/file/d/1RxcKnX ... sp=sharing

Ovde su dresovi od srpskih liga, pa naniže...
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Neven »

Neven пише: 19 Нов 2023, 17:59 Kako da tim do 19 godina ubacim da igra prvenstvo do 19 godina. Svim klubovima se takmiče timovi u u19 prvenstvu sem mog? Jel to neki bag ili sam nešto prevideo?
Aha, znači ovako. Ipak mi je u19 bio u takmičenju ali je ispao pre 10 sezona i nikad se vise nije vraćao pa je sad moje pitanje kako da ga vratim? :lol:
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2024

Порука од Jord4nnnn »

Deluje mi da postoji bag i sa u19 timovima i igračima u našoj ligi.. Više od pola ekipa nema igrače u u19 timu, a kada je bio prvi Youth Intake, samo su Partizan, Zvezda, Vojvodina i Čukarički dobili regene... ostali ništa :headhurt: :headhurt: :headhurt:

EDIT: Izgleda da ipak i ostali dobijaju igrače u Youth Intake-u, ali malo kasnije u odnosu na ove gorenavedene
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2024 / Discussion”