FM 23 Online FANTASY liga?

Sve o Football Manager 2023
pearomaniac
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 10 Феб 2023, 08:38
Mood:
Status: Није на вези

FM 23 Online FANTASY liga?

Порука од pearomaniac »

Pozdrav ljudi
Nov sam na ovom forumu ali igram menadzera jos od kad je bio CM i oduvek sam hteo da igram on line ligu ali nisam nasao na ono sto sam trazio.

Hteo bih da organizujem on line fantasy ligu koja bi imala slicna pravila kao PES fantazi lige koje su dosta popularne kod nas.
Pravila su prosta, imas 150mil evra na raspolaganju da napravis ekipu od minimum 16 igraca, sto se tice kvaliteta igraca nema ogranicenja, mozes da dovedes Neymara i 15 slobodnih agenata ako hoces. Ono sto bi bilo zanimljivo su transfer izmedju menadzera po ceni po kojoj se dogovore. U toku nedelje morala bi da se odigraju dva meca po rasporedu izmedju menadzera, ne vise, ne manje, da bi u svakom trenutku imali realnu sliku tabele.

Sto se tice komunikacije i pracenja situacije na tabeli, mozda i vodjenje statistike igraca kao najboljih strelaca i asistenata, to bi islo preko discorda i sajta koji imamo na kojem smo organizovali vec par PES turnira.

Ako ima zainteresovanih nek ostavi poruku pa cemo videti sta i kako dalje. Takodje sam napravio ovu temu i na SI forumu pa ko je zainteresovan nek je pogura i tamo da bi smo imali sto vise igraca. https://community.sigames.com/forums/to ... t-13926687

Aj pa sta bude
Hvala na vremenu
Komsa
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 22 Мај 2023, 02:25
Status: Није на вези

Re: FM 23 Online FANTASY liga?

Порука од Komsa »

Je l uspelo ovo?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2023 / Discussion”