Transfer Update Srpske lige

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Transfer Update Srpske lige

Порука од Alexandar_81 »

Dragi drugari, posle dužeg vremena vratio sam se poslu oko izrade update-a za nase lige.
Prvo želim da vam okačim prvi fajl koji je U IZRADI, znači nije definitivno gotov, već sam se trudio da prebacim sve igrače koje sam našao na netu, vaše je da mi pomognete da napravimo kompletan transfer update.

Molim Vas za tačne transfer potkrepljene bar nekim dokazom, da ne bude Sima Simic presao u BASK informacija njegove tetke, već da izvor bude relevantan, na ovaj način pomoći čemo i resarch timu.

https://www.mediafire.com/file/g8qcnd8m ... 3.fmf/file

Dodatak je nadogradnja na Pr0 update i kad skinete njegov dodatak ovaj fajl samo dodate umesto njegovih transfera i bice savrseno komatibilno.

Hvala Vam unapred na saradnji.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Igor028
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 18 Апр 2014, 02:26
Место: Kosovska Mitrovica
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Transfer Update Srpske lige

Порука од Igor028 »

U saradnji sa Pro-om, mozes manje vremena da izgubis i da na fmtransferupdate.com , odradis sve transfere nase lige koje ce on kasnije da odobri i ubaci u Update. (to mi je on rekao kad smo se culi skoro). Ja sam u saradnji sa njim vec sredio: Zvezdu,Partizan,Cuku,Radnicki Nis, Vozdovac,TSC,Vosu i Napredak. (Mozes videti na zajdu tim Zvezde,Partizana, Cuke, ostale transfere tek treba da odobri).
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM24 Editor fajlovi i DB dodaci / Databases”