VELIKI PROJEKAT: ZONSKE LIGE SRBIJE 2022/2023

Transfer & data dodaci, patchevi, dodatne lige
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

VELIKI PROJEKAT: ZONSKE LIGE SRBIJE 2022/2023

Порука од LazarN »

Pozdrav svima,

-Ako ste se mozda pitali gde sam bio i sta radim, evo odgovora.
Kada je izasao ovaj novi FM, resio sam da pokusam da odradim Srpske Lige onako kako treba(za sada do Zonskih Liga).
I mislim da sam to uspeo do odredjenih granica.

-Dakle baza koju sam napravio je potpuno igriva, ali je problem sto dolazi do odredjenih bagova koji se desavaju prilikom ispadanja timova iz Srpskih Liga, ti timovi koji ispadnu ne odlaze u Zonu u koju su u bazi podeseni nego u neku skroz bezveze, npr. Sindjelic ispadne iz Srpske Lige Beograd, i umesto u Beogradsku Zonu ode u npr. Vojvodjansku Ligu Sever. Ne znam zasto se to desava ali radim da to popravim.

-Inace u bazi je dodato preko 60 novih timova, kao i nova takmicenja, tj. 12 Zonskih Liga i 5 Regionalnih Kupova.
Naravno da sad i tu ima malih problem posto nisam uspeo da pronadjem informacije o pobednicima tih kupova, kao i ostale informacije tipa ko je bio finalista i na kom stadionu se Finale igralo, pa bih zamolio ako neko zna te informacije ili zna gde mogu da ih nadjem neka se javi.

Hvala, i evo za sada samo nekih slika, posto projekat nije zavrsen i lige nisu kakve bi trebale da budu za sezonu 2022/2023, posto spisak timova za Srpske i Zonske Lige jos nije objavljen.

Linglong Tire Super liga Srbije:
Слика
Prva Liga Srbije:
Слика
Srpske Lige:
Слика
Слика
Слика
Слика
Zonske Lige:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Regionalni Kupovi:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Re: VELIKI PROJEKAT: ZONSKE LIGE SRBIJE 2022/2023

Порука од Набеђен »

Свака част за вољу и израду свега овога.
Радо бих помогао ал моје знање о овоме је никакво.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: VELIKI PROJEKAT: ZONSKE LIGE SRBIJE 2022/2023

Порука од averel80 »

LazarN пише: 28 Јун 2022, 03:03 -Dakle baza koju sam napravio je potpuno igriva, ali je problem sto dolazi do odredjenih bagova koji se desavaju prilikom ispadanja timova iz Srpskih Liga, ti timovi koji ispadnu ne odlaze u Zonu u koju su u bazi podeseni nego u neku skroz bezveze, npr. Sindjelic ispadne iz Srpske Lige Beograd, i umesto u Beogradsku Zonu ode u npr. Vojvodjansku Ligu Sever. Ne znam zasto se to desava ali radim da to popravim.
Procitaj uvod u ovoj mojoj temi na SI forumu pa ce ti biti jasan uzrok ovog problema. Resenje ili poluresenje je moguce ali iskreno nemam vremena da objasnjavam - previse sam zauzet licnim obavezama.
Sve u svemu ako skontas da je resenje problema pretesko za tebe - bar neces gubiti vreme trazeci nesto sto ne postoji u editoru.

https://community.sigames.com/forums/to ... on-thread/

Sve u svemu lepo je videti da neko jos uvek ima volje za ovako nesto.

Pozdrav!
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: VELIKI PROJEKAT: ZONSKE LIGE SRBIJE 2022/2023

Порука од LazarN »

averel80 пише: 29 Јун 2022, 13:09
LazarN пише: 28 Јун 2022, 03:03 -Dakle baza koju sam napravio je potpuno igriva, ali je problem sto dolazi do odredjenih bagova koji se desavaju prilikom ispadanja timova iz Srpskih Liga, ti timovi koji ispadnu ne odlaze u Zonu u koju su u bazi podeseni nego u neku skroz bezveze, npr. Sindjelic ispadne iz Srpske Lige Beograd, i umesto u Beogradsku Zonu ode u npr. Vojvodjansku Ligu Sever. Ne znam zasto se to desava ali radim da to popravim.
Procitaj uvod u ovoj mojoj temi na SI forumu pa ce ti biti jasan uzrok ovog problema. Resenje ili poluresenje je moguce ali iskreno nemam vremena da objasnjavam - previse sam zauzet licnim obavezama.
Sve u svemu ako skontas da je resenje problema pretesko za tebe - bar neces gubiti vreme trazeci nesto sto ne postoji u editoru.

https://community.sigames.com/forums/to ... on-thread/

Sve u svemu lepo je videti da neko jos uvek ima volje za ovako nesto.

Pozdrav!
Hvala na podrsci, a sto se ovoga tice, uspeo samo da sredim donekle koristeci opciju Use Regional Divisions to Organize Teams, jeste da se opet desi da se malo pomesaju npr. neki tim umesto u Vojvodjansku Ligu Jug ode u Vojvodjansku Ligu Istok, ali napredujemo 😅
ddddddccccc
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 18 Јун 2019, 16:11
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: VELIKI PROJEKAT: ZONSKE LIGE SRBIJE 2022/2023

Порука од ddddddccccc »

Gde moze da se nadje file?
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: VELIKI PROJEKAT: ZONSKE LIGE SRBIJE 2022/2023

Порука од LazarN »

ddddddccccc пише: 25 Јул 2022, 12:55 Gde moze da se nadje file?
Za sada linka nece biti, posto smatram da fajl nije spreman za objavljivanje.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Editor fajlovi i DB dodaci”