no fgn ? :)

Transfer & data dodaci, patchevi, dodatne lige
otac
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 12 Нов 2021, 21:43
Status: Није на вези

no fgn ? :)

Порука од otac »

Jel je iko voljan da napravi ovo unapred zahvalan :)

cackao sam juce ceo dan i bas ne mogu da se snadjem hvala jos jednom :)
Stoichkov
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 11 Јан 2021, 18:10
Status: Није на вези

Re: no fgn ? :)

Порука од Stoichkov »

Ja se nadam da ce neko hteti ko se razume u to da skine limit za strance i da napravi jedanest izmena od druge sezone..!
otac
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 12 Нов 2021, 21:43
Status: Није на вези

Re: no fgn ? :)

Порука од otac »

Stoichkov пише: 17 Нов 2021, 18:41 Ja se nadam da ce neko hteti ko se razume u to da skine limit za strance i da napravi jedanest izmena od druge sezone..!
Ja sam lepo zamolio tako da molim random ljude da ne pisu gluposti i ne upadaju i da se ne prave pametni. Hvala svim dobrim ljudima.

Kako ja igram to je moja stvar i to tebe ne bi trebalo bas mnogo da zanima niti da te opterecuje a siguran sam da ima dosta ljudi koji bi koristili to. Sportski pozdrav.
Stoichkov
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 11 Јан 2021, 18:10
Status: Није на вези

Re: no fgn ? :)

Порука од Stoichkov »

Ne kapiram cime ti smetam kad sam zamolio ko moze i ume da skine fgn i napravi 11 izmena? Ja sam na tvoj komentar dodao svoj sa istom poentom..
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: no fgn ? :)

Порука од zonja »

Nema potrebe za raspravom, svi su dobordosli da pitaju i zamole za pomoc.. Ako se niste snasli do sada, evo linkovi za ovo sto ste pitali..

@otac Link za no FGN (ostavljen je uslov za mlade igrace): LINK

@Stoichkov Link za no FGN (ostavljen je uslov za mlade igrace) i 11 izmena od 12 igraca na klupi: LINK


Da bi se ovo napravilo prepravljen je DB koji je kreirao @LazarN FM 22 Srbija Nize Lige. Ako DB radi, ostavite coveku poruku na temi da i drugi clanovi znaju da mogu da igraju FM sa nasim nizim ligama, a i da covek koji se potrudio da vam omoguci igranje zna da je to sto je uradio ok :cheers:

P.S. ako ne zelite da igrate sa nizim ligama, mogu da vam obj kako da sami kreirate pravilo za izmene za nasu ili bilo koju drugu ligu, bez dodavanja liga.
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: no fgn ? :)

Порука од Pinky007 »

Jel ovo vazi samo za novi sejv ili moze i na postojeci da se ukljuci?
Jos jedno pitanje, druga sezona sa partizanom, liga evrope i liga konferencija nakon grupne faze igra se samo po jedan mec u nokaut fazi, u prvoj sezoni nije bilo tako. O cemu se radi?
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: no fgn ? :)

Порука од zonja »

Uvek je Editor samo za novi save, jer moras da selektujes koji DB zelis da pokrenes i koje izmene, ne moze naknadno.

Drugo pitanje, mislim da je to ona prica oko korone, da se kao smanje utakmice i nema revansa, mislim da je to pravilo i sada prisutno u pravom zivotu, ali me nemoj drzati za rec :)
Корисников грб
Pinky007
Youth Team Coach
Поруке: 127
Придружен: 29 Окт 2010, 21:49
Formacija: 4-3-3
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Re: no fgn ? :)

Порука од Pinky007 »

Postoji li sansa da u editoru podesim da bude 12 igraca na klupi ali ovo pravilo od 3 zamjene nakon prve sezone da ostane? Ako moze zamolio bih da mi se objasni kako.
Edit: Uspio sam ne treba
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Editor fajlovi i DB dodaci”