FM 22 Srbija Nize Lige(22.3)

Transfer & data dodaci, patchevi, dodatne lige
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

FM 22 Srbija Nize Lige(22.3)

Порука од LazarN »

Pozdrav svima,

Evo kao i u proslom FM-u otkljucane sve "Srpske Lige" koje se nalaze u FM22.

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Dakle, nista posebno nisam radio samo samo otkljucao lige, znam da Zone i Nize Lige nisu sredjene onako kako bi trebalo po regionima, tako da vas molim da takvih komentara ne bude. To nije moja greska nego ljudi iz FM-a. Hvala na razumevanju.

I naravno ukoliko pronadjete neku gresku pisite. Hvala i uzivajte.

Link:
https://www.mediafire.com/file/p05rdjw1 ... ).rar/file
Последње учитавање од LazarN дана 26 Феб 2022, 13:16, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
NikolaChb
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 13 Нов 2010, 20:21
Место: Beograd
Mood:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од NikolaChb »

Trebaju mi bas ovakvi grbovi kao sto su na ovim slikama za nase nize lige, imam neke stare :lol: :fanman:
Ike
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 10 Мар 2019, 14:41
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од Ike »

Gde treba da se ubaci ovaj file?
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од LazarN »

NikolaChb пише: 15 Нов 2021, 17:39 Trebaju mi bas ovakvi grbovi kao sto su na ovim slikama za nase nize lige, imam neke stare :lol: :fanman:
Ne znam da li ovde smem da delim linkove ali potrazi sortitoutsi na pretrazivacu i tu ces naci sve sto te interesuje.
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од LazarN »

Ike пише: 18 Нов 2021, 21:21 Gde treba da se ubaci ovaj file?
Documents/Sports Interactive/Football Manager 2022/editor data
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од Doktor12345 »

Kako vam se čini za sada ovaj dodatak? Vidim da negde nije baš precizno urađeno što se tiče liga i timova ali eto bar do Srpskih liga? Je l ima nekih nedostataka i slično tj. da li je igrivo?
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од LazarN »

Doktor12345 пише: 04 Дец 2021, 07:51 Kako vam se čini za sada ovaj dodatak? Vidim da negde nije baš precizno urađeno što se tiče liga i timova ali eto bar do Srpskih liga? Je l ima nekih nedostataka i slično tj. da li je igrivo?
Prijatelju, ja sam se vec izvinio za Zonske Lige i Nize Lige i rekao da nisu odradjene onako kako bi trebalo, i napomenuo sam da to nije do mene vec do Editora, ja sam samo otkljucao lige i to je sve. To sve moze da se procita u prvom postu

Takodje vidim da ima dosta preuzimanja fajla(s obzirom da sam ga okacio samo ovde) ali da nema gotovo nikakvih komentara, izgleda da je svima tesko da ostave bilo kakav komentar, ali zato kad nema nasih liga nigde na netu svi traze od stranih editora koji veze nemaju kako nas fudbalski sistem funkcionise, pa i kad odrade odrade pogresno i onda je opet problem. Ja sam zbog toga sto oni rade pogresno i krenuo sam da pokusavam i da radim u Editoru, i sad mi je jasno zasto su svi odustali to da rade na ovom forumu, jer nema podrske a svi bi da igraju.

Evo na kraju jedna slika da vidite koliko preuzimanja ima fajl koji sam postavio:
Слика

Hvala.
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од Doktor12345 »

Ma ne kažem ja ništa tebi, hvala što si otključao nego me zanima utisci ostalih igrača, ovo za zone je očekivano to je i kada neki drugi naprave isto.
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од LazarN »

Doktor12345 пише: 04 Дец 2021, 11:59 Ma ne kažem ja ništa tebi, hvala što si otključao nego me zanima utisci ostalih igrača, ovo za zone je očekivano to je i kada neki drugi naprave isto.
Najbolje ti je prijatelju da skines i testiras, i ne ocekuj da ti neko odgovori, to samo pokusavam da ti kazem. Hvala tebi na komentaru.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од averel80 »

LazarN пише: 04 Дец 2021, 11:39
Doktor12345 пише: 04 Дец 2021, 07:51 Kako vam se čini za sada ovaj dodatak? Vidim da negde nije baš precizno urađeno što se tiče liga i timova ali eto bar do Srpskih liga? Je l ima nekih nedostataka i slično tj. da li je igrivo?
Ja sam zbog toga sto oni rade pogresno i krenuo sam da pokusavam i da radim u Editoru, i sad mi je jasno zasto su svi odustali to da rade na ovom forumu, jer nema podrske a svi bi da igraju.
Ja sam godinama pokusavao da skupim ljude pa da napravimo nesto i naravno nikad nije uspelo. Svi bi da igraju a samo su retki hteli zapravo da pomognu. Kad odradim sve lige okacicu slike ali bez downloada cisto da ih zaebavam :D
Корисников грб
petronije1987
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 19 Јан 2015, 05:05
Место: Serbia
Klub koji vodite: FK Takovo
Formacija: 4-4-2
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од petronije1987 »

Imam ja sve odradjeno komplet zone ali se javlja problem u drugoj sezoni jer tipa ako ispadne u SL Zapad npr javor i loznica automatski jedna je "visak" u srpskoj zapad i izgurace nekoga jos u zonu. ali je sto se kaze igrivo 95%poneki klub ce negde zalutati i to je to. ima jedan sistem da se odradi(da bi sve sljakalo besprekorno) kalsicna matematika medjutim ja nisam uspeo da odradim objasnjavao mi je averel80 medjutim nisam nista skapirao jbg .. :winner:
Nikicaga
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 18 Феб 2018, 19:32
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од Nikicaga »

petronije1987 пише: 16 Јан 2022, 04:28 Imam ja sve odradjeno komplet zone ali se javlja problem u drugoj sezoni jer tipa ako ispadne u SL Zapad npr javor i loznica automatski jedna je "visak" u srpskoj zapad i izgurace nekoga jos u zonu. ali je sto se kaze igrivo 95%poneki klub ce negde zalutati i to je to. ima jedan sistem da se odradi(da bi sve sljakalo besprekorno) kalsicna matematika medjutim ja nisam uspeo da odradim objasnjavao mi je averel80 medjutim nisam nista skapirao jbg .. :winner:
Možeš li možda da ga postaviš? I takav dodatak bi bio svakako mnogo bolji nego ništa, a mogao bi i da posluži kao osnova za dalja unapređenja
Корисников грб
petronije1987
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 19 Јан 2015, 05:05
Место: Serbia
Klub koji vodite: FK Takovo
Formacija: 4-4-2
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од petronije1987 »

Корисников грб
petronije1987
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 19 Јан 2015, 05:05
Место: Serbia
Klub koji vodite: FK Takovo
Formacija: 4-4-2
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од petronije1987 »

s tim sto sam odradio kompletan sumadijski okrug
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од Doktor12345 »

Je l bi mogao neko da odradi ovaj update na ovaj fajl kako bih mogao da pristupim pošto je izašao novi update Слика
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од Doktor12345 »

Da li neko može da odgovori inače imam kupljen FM22 je l mogu sam da ga prebacim preko editora na ovu verziju?
LazarN
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 07 Апр 2019, 17:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige

Порука од LazarN »

Prvi post je azuriran sa novim linkom koji radi na novoj 22.3 verziji FM22. Hvala svima na "podrsci". Uzivajte.
Корисников грб
Beli Brat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 01 Окт 2019, 12:01
Место: Ivanjica
Klub koji vodite: Fk Crvena Zvezda
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige(22.3)

Порука од Beli Brat »

Kad bi se neko dohvatio da radi Jugoslovensku ligu 1-2 a nacionalne da se igraju po sistemu play ofa plus kup utakmice vilo bi top
"Zvezdini su navijaci
od atomske bombe jaci.."
njamb
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 24 Мар 2022, 10:16
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige(22.3)

Порука од njamb »

Kul je ovo, steta sto ovo nisam video pre pocetka save-a... :(
Doktor12345
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 21 Апр 2017, 00:34
Место: Mol
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: FM 22 Srbija Nize Lige(22.3)

Порука од Doktor12345 »

@LazarN Ćao da li bi mogao opet da ažuriraš dodatak kao prošli put pošto je izašao novi update
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Editor fajlovi i DB dodaci”