Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Клуб који водите: FK Radnik Surdulica
Формација: 4-2-3-1
Mood:
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz » 04 Јун 2020, 08:55

Слика

Razgovor za posao

Polozio sam za sve licence, I odlucio da negde zapocnem svoju trenersku karijeru, posto sam iz Juznog dela Srbije gledao sam da to bude neki klub sa juga. Otvorile su mi se mogucnosti u vidu Radnickog iz Nisa I Radnika iz Surdulice. Smatrao sam da je Surdulica veci izazov, sve smo dogovorili preko telefona. Stigao sam u Surdulici lep je grad. Dosao odmah u prostorije Radnika I sreo se sa Toncevom:

Mitic:Dobar dan gospodine Toncev, stigao sam na razgovor.
Toncev: Dobar dan gospodine Miticu, kako ste?
Mitic: Dobro, hvala na pitanju.
Toncev:Pa ovako da krenemo na posao, Radnik iz Surdulice vec 4 godina igra SuperLigu Srbije, uvek se nalazimo izmedju 8-11 mesta, ali zeleli bi smo to malo da pomerimo ocekivanja I mozda izborimo Evropu, to bi bila velika stvar za klub I za surdulicane, mislim da bi bili ponosni da nas klub igra Evropu.
Mitic:Da, pa ne znam sta da vam kazem na tome, ako dobijem posao pokusacu da izborim Evropu. Ako ne uspem sta ce se desiti?
Toncev:Ako ne uspete, nema problema, pokusajte to isto I sledece godine.
Mitic: U redu, prihvatam izazov.
Toncev: Dobrodosli u klub, verujem da ste pravi covek za ovaj klub I da cete ga odvesti u Evropu.
Mitic: Hvala, nadam se I ja da cu uspeti.

Obavila se tu jos neka papirologija,potpisao sam ugovor na dve godine, a dobio sam i mesto gde cu da stanujem, sutra imam konferenciju za stampu I susrecem se sa igracima, nadam se da ce dobro proci. A veceras se proslavlja prvi posao..

To be continued

Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Клуб који водите: FK Radnik Surdulica
Формација: 4-2-3-1
Mood:
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz » 09 Јун 2020, 19:46

Drugi dan na poslu, cele noci lumpovao, ne znam gde sam, rece mi asisten Dejan Djuricic sefe sve sto ti treba reci, reko zameni me na nekim dosadnim konferencijama. Toncev se otvorio za transfere 166k odakle mu ni on sam ne zna kaze mi evo ti pare trosi na sta hoces. Zna se normalno da sam digo te pare i odma kupio sebi Mercedesa G Klasu, a ne da se vozim u Yugu starom 50 godine, ipak sam ja trener jednog ozbiljnog kluba kao sto je Radnik iz Surdulice. Trenutno ne mozemo nikog ni iz Male Mostanice da dovedemo, a da zaboravi da vam ispricam kako je bilo na konferencije, pitaju me tamo za taktike i transfere, reko za transfere vise para nemamo, jer sam sve potrosio na mog novog Mercedesa G klase, a sto se taktike tice zinite da vam kazem, jedino sto mogu vam reci je da je pobednicka..

Nego da vam nastavim pricu kako sam kupio Mercedesa, zovem ja coveka sa Polovnih automobila, trazi 126.900e , reko da se nadjemo na 120.000e ipak sam ja trener i poznata licnost, covek me iznapusava i spusti mi slusaslicu, zovem drugog kaze 125.000e iz Vrsca, odmah se mislim ko ce ide do Vrsca sad, kad on kaze:aj zbog daljine puta evo ti za 120.000e otiso ja kod njega on cetri garaze uzmem ja auto, dam pare, ostane mi negde oko 40.000e, vratim u klub mislim se trebace za neka nova pojacanja, barem za nekog iz pete lige afrike oni se i onako tamo trkaju sa lavovima, a ja volim brze igrace. Kapitensku traku sam podelio tako sto sam ih terao da pevaju od pokojnog cika Sabketa Zal, au mali Makaric pokidao za srce me ujeo, reko mu evo ti traka mali. Odmah istu noc otiso sa igracima u kafanu, au uz malog Makarica sam se napio ko letva, decko peva, rekao sam mu mali ubacicu te ja u zvezde granda, da im oderes guzove tamo, imam ja neke prodicne veze sa Saletom Popovicem nego nebitno sad. Kaze mi Goran Jocic ovaj mali iz U19 selekcije igrao mladjim selekcijama Partizana prosle godine dosao besplatno odigrao 11 utakmice, i vratili ga u mladjim selekcijama, odmah sam pitao najvaznije: jel ume mali da pimpla? kaze mi Jocic ma de da samo to zna, poverujem ja njemu na rec i prekomandujem ga u prvi tim.

Слика

Odem na trening reko momci koristimo formaciju 4-2-3-1, taktika hocu sve u napad, znaci odbranu ne igramo da sad dodje Real Madrid, makar primili deset komada igramo u napadu, sve lopte teraju vezni igraci napred ka centarforu.

Слика

Evo vam slika Mercedesa da ne bude da ja lazem:

Слика

Пошаљи Одговор

Повратак на “FM20 Menadžerska soba”