We are Bladesmen, Super Bladesmen

Vaše priče, izveštaji i bajke iz Football Managera
Корисников грб
Duke
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 13 Јан 2016, 14:49
Место: Kragujevac, Srbija
Klub koji vodite: Crvena zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: http://steamcommunit
Has thanked: 16 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

We are Bladesmen, Super Bladesmen

Порука од Duke »

Posle par neuspesnih pokusaja sa nekoliko ekipa, odluka je pala na ovu ekipu, mislim da ce vam sejv biti zanimljiv i nadam se da cete ga pratiti...


Sheffield United F.C.

----------------------------------------------
Слика
----------------------------------------------
Sheffield United Football Club ili kraće Šefild Junajted je profesionalni fudbalski klub iz Šefilda, grada koji se nalazi u Južnom Jorkširu, Engleska. Klub je osnovan 1889. godine i to kao "kriket klub" i nose nadimak "The Blades" zato što je Šefild grad koji je kroz istoriju poznat po proizvodnji čelika.
----------------------------------------------
Klub je kroz istoriju najviše sezone proveo u prvom rangu engleske fudbalske piramide, čak 60, 42 sezone u drugom rangu, 11 sezona u trećem rangu i samo jednu sezonu u četvrtom rangu. Članovi elite su poslednji put bili u sezoni 2006/2007. Šefild je jedan od četiri kluba koji su osvajali titule u sva četiri ranga engleske fudbalske piramide, Prvu diviziju (sada je to PL) davne 1897/98, Čempionšip 1952/53 Ligu jedan 2016/17, Ligu dva 1981/82. U svojim vitrinama imaju još četiri FA kupa.
Šefild svoje utakmice od osnivanja igra na "Bramall Lane-u" kapaciteta 32700 mesta.
----------------------------------------------
Слика
----------------------------------------------
Слика
----------------------------------------------
Boje Šefild Junajteda su oduvek bile crvena, bela i crna, kroz istoriju su najčešće crvena i bela bile na dresu dok su šorcevi bili crni.
----------------------------------------------
Слика
----------------------------------------------
Kapiten, takoreći legenda i dete kluba je svakako Billy Sharp, u Šefildu je proveo period od 2002.-2005. godine, tada se oprobao u još nekoliko engleskih klubova ali se 2007. godine vratio u svoj dom gde je ostao do 2010. nakon čega je usledila selidba i povratak 2015. godine gde je Bili i sada. Ovaj igrač od mene ima naklon do poda i mesto u timu dokle god budem vodio Šefild.

----------------------------------------------
Слика
----------------------------------------------
Слика
----------------------------------------------
Eto, malo sam vas upoznao sa Šefildom kao klubom, uskoro ću objaviti tim i sve ostalo što se tiče sejva, planove i sve ono što je bitno, nadam se da ću uživati u sejvu, kao i vi u praćenju istog.
Calm, concentrate
KratosGoW992
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 19 Нов 2018, 18:12
Status: Није на вези

We are Bladesmen, Super Bladesmen

Порука од KratosGoW992 »

Dobar izbor 😀 Ja vodim Leeds,tako da nam je cilj isti
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM19 Menadžerska soba”