Ispravke za podatke za Srbiju i Crnu Goru - FM2017

Закључано
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

dukiss пише:
Baja пише:Ne znam kako,al nas tim FK Altina 62198093 zavrsio u Alziru... :wtf:
Ako pogledaš editor, videćeš da je zapravo neaktivni tim bez zemlje... Dodata je u međuvremenu, tako da igra ne bi trebalo tako da čita ubuduće. Svakako Alžir nije namešten u bazi.
Nemas problema Dule,ja sam sasvim slucajno primetio kod nekog malog Slovaka sto je u Radnickom sa Novog Beograda,IMT-u il tako neki slican tim...

Inace ne znam da li to ima veze sa tvojim delom u editovanju baze,medjutim na tribinama mi se cesto vijore sahovnice (igram sa Zvezdom) pa ako je nesto moguce da se to izmeni...
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Dejan Kerkez 62125749 produzio ugovor sa Spartakom iz Subotice do leta 2020. godine.
Nebojsa Jankovic 62177408 raskinuo ugovor sa Macvom iz Sapca.
Aleksandar Martinovic 62154561 prekinuta pozajmica u Poletu,i vratio se u Metalac.
Milos Peric 62031034 produzio ugovor sa Radnickim do zime 2017. godine.
Jovan Najdanovic 62180136 raskinuo pozajmicu u Susici,i vratio se u Radnicki 1923.
Aleksandar Busnic 62182109 produzio ugovor sa Zarkovom do leta 2019. godine.
Aleksa Terzic 62192744 produzio ugovor sa Zvezdom do 17.11.2019. godine.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Baja пише:
dukiss пише:
Baja пише: Inace ne znam da li to ima veze sa tvojim delom u editovanju baze,medjutim na tribinama mi se cesto vijore sahovnice (igram sa Zvezdom) pa ako je nesto moguce da se to izmeni...
Nema to veze sa podešavanjem u bazi - ja mogu samo da namestim da na tribinama ima zastava, ali ne mogu da podešavam dizajn zastava, tj. obrazac rasporeda boja.

Međutim, ako potražiš snimke Zvezdinih utakmica sa kraja osamdesetih i početka devedesetih, videćeš da je bilo velikih zastava sa šahovskim rasporedom boja na tribinama, tada se to nije posmatralo iz perspektive hrvatskog grba... sada je već drugačije.

Videću ako postoji mogućnost da se za zastave u našim ligama nekako suspenduje "checked" pattern.
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Nije izmena ali bi mogla da bude.

Duki, jel mozes nesto da uradis povodom ovoga:

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/fm17-zanimljivi-skrinotovi-vt13776,100.htm#443486
Nije prvi put da vidim da Zvezda dobija po 20-30 miliona u transfer budgetu posle prve sezone.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Ne vidim da ovo ima veze sa bazom. Ako uđete u editor, videćete koliki je budžet za transfere. Nemam ideju zašto se dešava. Trebalo bi da se krene sezona bez ikakvih dodataka i izmena baze, da se dođe do trenutka kada je ovakav budžet dodeljen, da se negde postavi sejv, pa da mogu da prijavim kao bag.
Последње учитавање од dukiss дана 16 Дец 2016, 20:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Nenad Lalatovic,Vidak Bratic i Dragan Sarac napustili Vojvodinu.Ako je verovati medijima najverovatnije trojac prelazi u Cukaricki.
BratMimi13
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 10 Јан 2014, 19:10
Место: Krusevac
Status: Није на вези

FK BOSNJANE (ZONA ZAPAD)

Порука од BratMimi13 »

ZONSKE LIGE (ZONA ZAPAD)
FK BOSNJANE

IVAN MAKSIMOVIC (GOLMAN) 12.12.1981
DUSAN LAZIC (DESNI BEK) 14.7.1985
MILAN SAVOVIC (DESNI BEK) 2.2.1985
BOJAN MATEJIC (STOPER) 8.4.1990
MILOS POPOVIC (STOPER) 14.8.1989
RADOSAV AKSENTIJEVIC (ZADNJI VEZNI) 8.8.1979
JOVAN SIMONOVIC (VEZNI) 13.6.1990
MILOS MILOJEVIC (LEVO KRILO) 13.10.1998
NIKOLA MILENOVIC (SPIC) 16.9.1991
DANIJEL SAVIC (DESNO KRILO) 26.10.1997
NIKOLA ARSIC (ZADNJI VEZNI) 14.1.1997
STEFAN VIDOJEVIC (LEVI BEK) 14.10.1995
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Re: FK BOSNJANE (ZONA ZAPAD)

Порука од Baja »

BratMimi13 пише:ZONSKE LIGE (ZONA ZAPAD)
FK BOSNJANE

IVAN MAKSIMOVIC (GOLMAN) 12.12.1981
DUSAN LAZIC (DESNI BEK) 14.7.1985
MILAN SAVOVIC (DESNI BEK) 2.2.1985
BOJAN MATEJIC (STOPER) 8.4.1990
MILOS POPOVIC (STOPER) 14.8.1989
RADOSAV AKSENTIJEVIC (ZADNJI VEZNI) 8.8.1979
JOVAN SIMONOVIC (VEZNI) 13.6.1990
MILOS MILOJEVIC (LEVO KRILO) 13.10.1998
NIKOLA MILENOVIC (SPIC) 16.9.1991
DANIJEL SAVIC (DESNO KRILO) 26.10.1997
NIKOLA ARSIC (ZADNJI VEZNI) 14.1.1997
STEFAN VIDOJEVIC (LEVI BEK) 14.10.1995
Nisam za ubacivanje ovolikog broja igraca pogotovo ako uzmemo rang u obzir,iako je Dule bio nesto popustljiviji letos.Svakako odluka je na njemu...Mozda mozes jos neka imena da postavis,mozda je neko vec u bazi kao IVAN MAKSIMOVIC (GOLMAN) 12.12.1981 UID 5760222.Dule ako odlucis da ubacis ove,javi mi UID.Posto vec imam uradjene dresove i grb za njih.Takodje potrebne su nam informacije poput stadiona,kapaciteta,klupskih boja (mada znam crveno bele),ako imate neke rivale i koje,nadimak kluba takodje ako postoji.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: FK BOSNJANE (ZONA ZAPAD)

Порука од averel80 »

Baja пише:Nisam za ubacivanje ovolikog broja igraca pogotovo ako uzmemo rang u obzir,iako je Dule bio nesto popustljiviji letos.Svakako odluka je na njemu...Mozda mozes jos neka imena da postavis,mozda je neko vec u bazi kao IVAN MAKSIMOVIC (GOLMAN) 12.12.1981 UID 5760222.Dule ako odlucis da ubacis ove,javi mi UID.Posto vec imam uradjene dresove i grb za njih.Takodje potrebne su nam informacije poput stadiona,kapaciteta,klupskih boja (mada znam crveno bele),ako imate neke rivale i koje,nadimak kluba takodje ako postoji.
Ja bas gledam jednu stvar a vezana je za igrace u svim klubovima zonske lige (ovo vazi i za klubove koji su lower ligi). Svi klubovi koji su po defaultu u igri su puno uspesniji od klubova koje sam ja dodao (govorim o dodatku Sve lige Srbije) jer vec imaju igrace u databazi a ti igraci su puno bolji od onih koje generise igra.
Sad ne znam da li ste vi preterali sa CA i PA ili igra brlja ali cisto da vam javim da znate.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Re: FK BOSNJANE (ZONA ZAPAD)

Порука од Baja »

averel80 пише:
Baja пише:Nisam za ubacivanje ovolikog broja igraca pogotovo ako uzmemo rang u obzir,iako je Dule bio nesto popustljiviji letos.Svakako odluka je na njemu...Mozda mozes jos neka imena da postavis,mozda je neko vec u bazi kao IVAN MAKSIMOVIC (GOLMAN) 12.12.1981 UID 5760222.Dule ako odlucis da ubacis ove,javi mi UID.Posto vec imam uradjene dresove i grb za njih.Takodje potrebne su nam informacije poput stadiona,kapaciteta,klupskih boja (mada znam crveno bele),ako imate neke rivale i koje,nadimak kluba takodje ako postoji.
Ja bas gledam jednu stvar a vezana je za igrace u svim klubovima zonske lige (ovo vazi i za klubove koji su lower ligi). Svi klubovi koji su po defaultu u igri su puno uspesniji od klubova koje sam ja dodao (govorim o dodatku Sve lige Srbije) jer vec imaju igrace u databazi a ti igraci su puno bolji od onih koje generise igra.
Sad ne znam da li ste vi preterali sa CA i PA ili igra brlja ali cisto da vam javim da znate.
Mislim da je to do same igre i kako ona kodira...generalno igrace u tom donjem delu ne diramo,eventualno dodamo nekoga,mada sam ja jos i letos predlozio da ne dodajemo nikoga van prva dva ranga,sem ako je "izvikan"...

Inace nisam bio siguran da l ovo da kazim u "zanimljivo..." ili ovde,al svakako trebamo ispraviti,ova dvojica su kumovi,medjutim kako nema godfather dobili smo spansku seriju,otac oceve svekrve po bratu s majcine strane od njegove jetrve unuk,po babine linije hahahahhaahhahahahahahaha :xD:

Слика Слика Слика
Последње учитавање од Baja дана 17 Дец 2016, 23:09, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Kakva je situacija sa slobodnim udarcima Leonarda?

Izvinjavam se ako ste korigovali :)
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Danijel_CH пише:Kakva je situacija sa slobodnim udarcima Leonarda?

Izvinjavam se ako ste korigovali :)
Ne vidim problem,posto ima 13-14 ocenu za njih...
BratMimi13
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 10 Јан 2014, 19:10
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од BratMimi13 »

Kad ce FM 17 Zonske Lige Srbije biti dosstupno za dwnl?
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

BratMimi13 пише:Kad ce FM 17 Zonske Lige Srbije biti dosstupno za dwnl?
Pogresna tema,pogledaj ovde

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/editor-fajlovi-i-dodaci-za-igranje-17-vf396.htm
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Što se tiče igrača u zonama - kao što Baja kaže, mi tu ništa više ne dodajemo, već samo prebacujemo igrače koji postoje u bazi, a za koje znamo da su tamo. E, sad, kako su to uglavnom igrači koji su igrali u višim rangovima, i zbog toga su i ubačeni pa posle prebačeni niže, prirodno je da oni budu makar nešto bolji od igrača koji su igrali samo u zoni ili niže.

To bi se ispeglalo kada bismo sada dodali sve igrače u zone, što je posao za desetoro ljudi, a ne za Baju i mene. Ako uzmemo u obzir da je ono što SI-u potrebno sadržano u prva dva ranga plus samo krem (npr. top 30%) iz trećeg ranga i da u bazi već imamo puno više od toga što SI u principu traži, mislim da bi širenje na zone bilo previše. Baza bi narasla tako da ne može da se isprati.

Ono što igra radi očigledno loše je to što generiše igrače prema reputaciji kluba (koja je u zonama 20-30) i tu se pravi ta razlika. Ali to je slučaj u svim ligama koje se naknadno dodaju u igru, naročito sa praznim klubovima (bilo da su već u bazi, a prazni su, ili su naknadno dodati, pa su prazni). Rešenje je da se uz dodavanje kluba doda i osnovni igrački kada za svaki, ali to je mnogo veliki posao, čak i za SFM kao veću zajednicu.

Bajo, rešićemo ovu špansku seriju, umesto Friend stoji Father... :)

Leonarno ima 13 za slobodnjake u bazi za FM, možemo da ga podignemo na 14 za apdejt, ali ne znam ni koliko je nužno. Inače, onaj naš favorit Stanisavljević, koga smo umalo poistovetili sa Robertom Karlosom kada je dao par golova iz slobodnjaka za Vošu, ne samo da nije dao nijedan gol iz slobodnjaka otkad je iz iste otišao, nego se nijednom nije upisao u strelce. Još jedna opomena kakva su nam merila...

Što se Bošnjana tiče, možemo da dodamo klub i 2-3 top igrača, u slučaju da imamo kompletne podatke o klubu i istoriju za ta 2-3 igrača.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa jel izvodi slobodnjake u novom klubu?

Pitao sam iz razloga sto je svaki Leonardov slobodnjak pola gola. Bez pritiska... :)
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Danijel_CH пише:Pa jel izvodi slobodnjake u novom klubu?
Koliko je dobar, slabo i da igra... Tamo je godinu i po, poslali smo ga sa abilitijem sa kojim je morao da bude standardan, a daleko je od toga. Sve ukazuje na to da smo ga precenili.

Što se Leonarda tiče, da stvoriš priliku u SuperLigi Srbije, uzevši u obzir njen kvalitet, dovoljno je da imaš i 13 i 14 za FK. Mislim da je ovo realna situacija. Stigao je sa 10 ili 11, podigli smo ga na 13, pa sada na 14, mislim da mu je možda i mnogo, ali neka ostane.
Последње учитавање од dukiss дана 19 Дец 2016, 00:40, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Гаврић је у Војводину из Звезде дошао за џ, али се следећи трансфер дијели 50-50. Мислим да проценти нису стављени.

Лазар Романић из омладинаца је сада нападач, а секундарна му је АМЛ; можда би му се могао дати већи ПА, ако се слажете.

Код: Изаберите све

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/5492/lazar-romanic-naporan-rad-mi-tek-predstoji
Незванично, али врло вјероватно: Аврамовски раскинуо уговор и прешао у Олимпију на 3 сезоне. Тркуља раскинуо уговор.

Аврамовски званично у Олимпији, има слика са представљања.
Последње учитавање од milpar дана 20 Дец 2016, 19:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

milpar пише:Гаврић је у Војводину из Звезде дошао за џ, али се следећи трансфер дијели 50-50. Мислим да проценти нису стављени.

Лазар Романић из омладинаца је сада нападач, а секундарна му је АМЛ; можда би му се могао дати већи ПА, ако се слажете.

Код: Изаберите све

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/5492/lazar-romanic-naporan-rad-mi-tek-predstoji
Незванично, али врло вјероватно: Аврамовски раскинуо уговор и прешао у Олимпију на 3 сезоне. Тркуља раскинуо уговор.

Аврамовски званично у Олимпији, има слика са представљања.
Dule,kako znas da redovno pratim desavanja sa sednica FSS-a,a sutra je naredna,tu se inace objavljuju registracije u koje spadaju svi transferi,kao i produzeci i raskidi ugovora...najbolje da sacekamo sa ovom dvojicom dok to ne bude zvanicno.Inace u Zvezdi kao skaut radi i Dusan Staja Nikolic 62098547,a mozda mozemo i da mu dodamo igracku karijeru.

1982-83 OFK Beograd 16\1
1981-82 FK Teteks Tetovo 3\0
1981-82 Bolton Wanderers 1\0
1980-81 Bolton Wanderers 21\2
1979-80 FK Crvena zvezda Beograd 16\1
1978-79 FK Crvena zvezda Beograd 3\0
1977-78 FK Crvena zvezda Beograd 23\0
1976-77 FK Crvena zvezda Beograd 30 \2
1975-76 FK Crvena zvezda Beograd 31\1
1974-75 FK Crvena zvezda Beograd 12 \1
1973-74 FK Crvena zvezda Beograd 3\0
1972-73 FK Crvena zvezda Beograd 5 \0
1971-72 FK Crvena zvezda Beograd 5\0
1970-71 FK Crvena zvezda Beograd 1\0

Za reprezentaciju Jugoslavije odigrao 4 utakmice,debitovao protiv Italije 25.09.1976,a prvenac i jedini gol za reprezentaciju postigao u mecu protiv Madjarske 05.10.1977.

Naknadno:

Avramovski jeste zvanicno presao u Olimpiju.

Код: Изаберите све

http://www.nkolimpija.si/daniel-avramovski-med-zmaji-news
Последње учитавање од Baja дана 21 Дец 2016, 17:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Dusan Mijic 5773573 novi predsednik FK Vojvodina,a Dragoslav Vukovic 62072171 predsednik upravnog odbora.
Закључано

Повратак на “FM2017 Research”