Srbija - superliga

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Teodor
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 18 Јун 2015, 03:25
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Srbija - superliga

Порука од Teodor »

Pozdrav forumasi, imam jednu malu nejasnocu oko super lige srbije. Je l' te sada sam skontao da ima kao neka "preliminarna faza" (30 kola) i posle ide po grupama (grupe A i B). Mene interesuje ko sada ispada iz lige? Ko ide u ligu sampiona a ko u ligu evrope? Znam da su to nebulozna pitanja i blago retardirana, ali pogedajte o cemu je tu zapravo rec.
Radnicki 1923, druga sezona ja usao u super ligu tu sam na 9 mestu u toj preliminarnoj fazi, stize poruka da sam izbegao ispadanja, nakon toga pocinje grupna faza (final phase group b). Tu sam sada prvi, ali nemam bodova koliko sam imao u preliminarnoj fazi (ili kako da je nazovem, tako tamo pise preliminarna ...) nego imam manje , ali ajde nema veze to tek ne kontam, poenta je da sam tu prvi i da mi asistent salje poruke tipa jos 12 poena da osiguram da ne ispadnem, a onda mi salje sledece kolo jos 12 do lige sampiona, ja tu izgubim onda mi on pise jos 4 poena do lige evorope. Mene sada interesuje ko ovde koga zeza? Kako da igram ligu evrope a bio sam 9 i igrao su u toj drugoj grupi...Nista mi nije jasno... Pritom, Crvena Zvezda je na polusezoni bila pred ispadanjem, na kraju udje u top8 i odigra fenomenalno grupu A i osvoji ligu. To je tek hit.
Ako moze pomoc, prvi put da sam seo da igram nasu ligu. Stvarno mi nije jasno, molim za razumevanje.[/center]
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Pa tako ti je i u stvarnosti.
Igra se 30 kola, pa se liga deli na pola u dve grupe, jedna za titulu - druga za ispadanje iz lige.
Poeni se takodje dele na pola, s tim što se neparni dele tako da se na njih doda +1 poen.

E sad, ne znam zašto ti je slao tu poruku za ispadanje, nisam bio u situaciji, ali opet ne bi smelo to da radi.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Teodor
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 18 Јун 2015, 03:25
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од Teodor »

Znam da je tako. Ali, cas ispadanje a cas da idem u ligu sampiona/evrope...
Ok, kontam samo se meni desilo. Hvala :)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ima bag kad igras Final B grupu da ti stize poruka da mozes da izboris Evropu i da ti fali jos toliko bodova, ali to je bag jebani jer izgleda da je pogresno nastelovano u kodiranju da igra prepoznaje prvaka lige kao prvog u posebnoj ligi, a ne u donjem delu iste. Dobro si me podsetio da to prijavim kao sranje. :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”