Queen’s Park

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Queen’s Park

Порука од Orthodox »

Слика
Na ostrvu vlada mišljenje da je najgore mesto za fudbal 4.ta liga Škotske ali tu i jeste izazov.Football Manager i jeste mesto gde mozete stvoriti novu imperiju i planirati dugorocno kako od ništa - napraviti nešto.

Queen's Park je amaterski klub, što znaci da svaki igrač moze u svakom trenutku da ode iz bilo kog razloga. Ako imate napadaca koji je dao 30+ golova u sezoni, zapasce za oko nekim jačim klubovima ali vi naravno od toga necete imati nista apsolutno. potrebno je mnogo znanja i ''nauke'' kako bi ste od ovog malog škotskog amatera napravili Evropski vrednu pomena ekipu. Sigurno vredi sata i sata igranja?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Predpostavljam da ti je Gagi ovo predložio (znam da on voli Škote) međutim ne bih ostavio komentar da si napomenuo jednu stvar - nema svrhe igrati ovaj izazov u smislu da postane se evropska ekipa. Ovaj tim to ne može postati. Može se igrati sa njima, dolaziće ako ostvarujete solidne rezultate i dobri igrači ali... vi ih nećete moći zadržati i nikada nećete moći postati evropska ekipa kao što su mnogi velikani današnjice. Ovaj klub ima status "Always amateur" pa to znači da klub se nikada ne može pomeriti sa amaterskog nivoa.

Tako da sve si lepo rekao osim ovog dela. ;) Pratio sam jednu karijeru za prošli FM sa ovim timom na jednom regionalnom forumu pa znam dosta o njima. :cheers:

Inače veoma jak izazov za one koji vole ovakve stvari.
Последње учитавање од Sloba дана 16 Дец 2015, 00:22, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nisam to video uopste. bili su neki predlozi na SIu pa sam ja samo preveo stavri za nase podneblje ali u tekstu i izazovu o ovom klubu nisam provalio da je klub zakucan za amaterizam. Moguce. Utoliko jos bolje i jos veca nervoza. :yesko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM16 - Izazovi”