Treninzi i taktika

Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Treninzi i taktika

Порука од vignjoslav »

Eto moja tema se zove isto kao i ovaj podforum, ali imam toliko nedoumica u vezi ove dve stvari da je to strasno.

Pocecu od treninga.
Kako trenirate igrace, ili jos bolje kako bi trebalo da ih treniramo? Da li je bolje to prepustiti asistentu, ako je iole solidan sa man management ocenom ili sami to da radimo? Sta stavite u generalnom treningu? Ja pokusavam da u predsezoni stavim na fitnes high, a za ostalo nemam pojma sta bih i kako. Mozda jednom mesecno menjati one ostale kategorije, ali mi to nema smisla nikako. A sta tek na individualnom treningu uraditi, da li trenirati poziciju ili atribut? Treniram jedan atribut pola godine i nikako da se poveca, sto nema logike ...

Ali me ti uopste ne iritira koliko me taktike iritiraju o ovom serijalu. Od borbe za opstanak do borbe za visi rang me najcesce dele jedna ili dve ukljucene-iskljucene instrukcije, sto nema smisla nikakvog. Moje pitanje glasi kako napraviti taktiku? Logika me navodi da gradim taktiku na osnovu onoga sto imam, sledeci korak je da napravim taktiku koja funkcionise 5-6 utakmica i onda od jednom nista ne valja.

Kako taktika koja je ovde ok funkcionisala Слика
Ne radi vise ovde?
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Mucim se jako sa ovim taktikama, jako me muci sta sa cim moze da ide sta ne moze. Kako proveravate kako radi taktika, sta gledate u post matchu? Znam da je brdo pitanja, ali neka ovo bude vise diskusija posto verujem da ima mnogo ljudi sa slicnim problemima.
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Postavi ss taktike i instrukcije.
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Слика

Слика

i druga

Слика

Слика


Слика

Primam puno golova iz kornera, protiv mene je svirano barem 10 penala
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Na počektu sejva 3 nedelje fitnessa - average, average, high. Kad se igrači vrate sa odmora posle sezone 4 nedelje - low, average, average, high. Posle toga team cohesion i u toku sezone menjam. Veoma je kul što možeš da radiš poseban match prep za tekme. Ako, recimo, gostuješ Barsi, staviš defensive positioning, pa da malo rade na tome. Ako ti u goste dolazi Alderšot, prebaci na attacking movement. Ja preferiram teamwork kad mi se napuca familiarity. Ako imaš problema sa prekidima, a u goste ti dolazi WBA il tako neki k***c tim koji igra 4-1-4-1, radi na def. set pieces. A možeš i kao Wenger - da kažeš da ne želiš da se prilagođavaš i furaš svoj fazon.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J232FpmmZO4[/youtube]
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”