Dorchester Town - Youth Academy Challenge

Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Dorchester Town - Youth Academy Challenge

Порука од луди »

Dakle socke mi je prosledio na skajpu ovaj linak i rekao bi mogli bi da krenemo ovo, i ja reko mogli bi. Tako sam uzeo prvu sezonu odholidejovao i pogledao ko je usao u Konferenciju Sever/Jug. Izbor je pao izmedju Corby-ja, Witton-a, United-a, Margate-a, Maidstone-a i Dorchester-a.

Razmisljao sam izmedju Vitona i Dorcestera, posto ce Socke sto posto riloudovati dok mu UTD ne udje u ligu, a ovi ostali su mi grdni. Najrealnija prica mi je nekako na kraju bio Dorcester. Em imaju najkul grb, em im je media prediction 22. mesto, sto bi znacilo da ce biti pravi izazov.

Слика


Ekipa je katastrofa, nemam beka, nemam 3 krstena stopera, nemam krila, al zato imam 5 dobrih spiceva, morace da se igra neko cudo, neki 352 flet ili nesto.

Слика

Videcu jos sta ce se igrati, mada, cilje jeste samo opstanak u ligi, zato cu gledati da igram na gol vise, pa ako primim 3, da makar dam isto toliko ili vise, kao i uvek sto igram.


Слика

Finansije deluju kul za sad, ne planiram da povecavam igracima plate, tako da verujem da necu otici u crveno, a staf mi je kompletan na mant tu mant ugovoru pa sa tim nemam brige.

Ostavio sam ono apsolutno najvaznije za kraj, uslove za trening i razvoj igraca.

Слика

Sta znam, ne izgleda toliko lose koliko je moglo biti, cak je mozda i odlicno, verujem da moze za 2-3 sezone da se napravi ekipa koja bi mogla da igra L2, ako ne i vise.

Toliko od ovog, realno, nema potrebe da vam se javljam pre jut intejka. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Планирао сам да вам пишем апдејт са јут интејком, ал није ми деловало као право време, већ сам наставио до краја сезоне, чисто да видим на шта ће личити крај сезоне. Немојте мислити да сам одиграо сезону за 4 сата, већ сам само писао први пост неколико сати након што сам кренуо.

Како је кренула сезона, а ја имао екипу састављену од полубогаља пробао сам играти прво 3-4-1-2, али то није радило, па сам прешао на 4-5-1, са којим нам такође није ишло, праву форму смо пронашли тек кад сам прешао на 4-3-3. И то овакав:

Слика

Верујем да би узели лигу да смо од почетка играли тако, ал ето, боље и ово што смо учинили него да смо испали.

Слика

ФА куп нам није био баш сјајан, али реално, имали смо тешког противника и једноставно није могло боље.

Слика

ФА трофеј смо одиграли мало боље, али су нам непремостива препрека били Бристол Роверси.


Слика

Лигу смо почели лоше, тек када смо прешли на ту 4-3-3 резултати су постали бољи, и то много бољи, 2 месеца без пораза су нас извукла из опасне зоне и догурала до борбе за плејоф, пошто је тад већ Вајтхок бежао 20 бодова, био сам сигуран да се лига не може узети.

Слика

Други део сезоне сасвим коректо одрађен, таман пред крај ухваћен залет који нам је донео 3. место на табели и могућност да кроз плејоф уђемо у Конференцију.

Слика

Полуфинале и финале рутински одрађени и обезбеђен пласман у Конференцију, а бићу искрен, надао сам се да се ово неће десити. Немам квалитет за Конференцију, а ни регени нису били бог зна шта.

Слика

Можда само овај АМЦ буде довољно квалитетан за Конференцију, а то ме јебе јер АМЦ-а не користим, додушео почео се прилагођавати на МЦ-а полако.

Слика

Не памтим кад сам из ове лиге изашао са овако добрим финансијама. Углавном се распаднем финансијски, и у Конференцији немам пара играча да доведем, међутим овај пут је било другачије скроз.

Слика

Ово се десило два пута, па сада овако изгледамо:

Слика

Променили смо и ХОЈДа, додуше мало касно, недељу дана након интејка.

Слика

Презадовољан сам новим, можда сам могао и неког бољег наћи, али и овај је довољно добар.

Толико за сад, јављам се опет на следећем јут интејку, ал сад стварно. :cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Opet sam zajebo, reko sam da će biti apdejta kod jut intejka, al sam opet otišao do kraja sezone, jebiga, mrzi me mnogo da pišem tako u sred sezone, tad hvatam najveći zalet. Uzevši u obzir prošlogodišnje stanje sa regenima, a i nezadovoljstvo igrača koji su nosili igru u prvoj sezoni, morao sam igrati baš sa njima. Neki su napredovali toliko da je to neverovatno, a neki su toliko beskorisni bili, da je i to neverovatno. Na početku sezone sam rekao da želim opstanak, i isreno da sam išao gore verujem da bi se raspao u L2, tako da sam bio zadovoljan plasmanom.

Слика

Kao što i vidite, imao sam jednog igrača koji je igrao sam, a ostali su bili tu da useru ono što on radi. Naravno reć jeste o momku koji je na prošlom intejku imao najveći potencijal.

Слика

Šteta je što igra kaže da neće više napredovati, jer bi bilo tako kul da mi gura sve do PL, ali sa iskustvom koje imam sa Lajlom Dela Verdeom, koji ima slične ocene kao ovaj momak, moći će da nosi igru čak i u Čempionšipu.

Слика

Greota je za ovog momka što je totalni jebeni tehnički debil. Držaću ga tu godinima čisto zato što je mentalno kul, pa možda dostigne neki finišing 10-11, pa možda da i koji gol.

Слика

Ovog sam zatekao u klubu, u nedostatku boljeg, morao je on igrati zadnjeg veznog, a kakvi su intejkovi, deluje da će morati još dugo.

Слика

Intejk ko intejk, ništa normalno, čim igraš Konferenciju, doduše za ovog štopera piše da bi mogao biti disent L1 DC, ali deluje kao totalni bogalj.

Слика

Jebo mater, nema nikakve veze ni sa jednom pozicijom, ali ajde, pokušaću štopera da napravim od njega, pošto za druge pozicije tek nema šanse da će moći da ih igra. Izvlači ga to što ima Model Professional personaliti, pa će gotovo sigurno ostvariti potencijal.

Слика

Ekipa deluje kao da polako ulazi u formu na osnovu toga što igraju zajedno već drugu godinu, ali videćemo u sledećoj sezoni.

Слика

Loši smo finansijski, ali to je zbog toga što smo uložili 900k u novi jut fasilitiz, pa to sada izgleda ovako:

Слика

Sve uslove za solidnog regena imam, osim jut levla, ali polako, doći će i to.

Cilj za sledeću sezonu jeste biti među 10 ekipa, kao i proći koju rundu kupa, čisto da ostvarimo finansijsku sigurnost.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pošto nisi normalan, verujem da uzimaš PL za maks 10 sezona.
poz
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Posto sam odustao od pisanja ove price, a na zahtev vignjoslava, resio sam da napisem cisto neki recap svih sezona.

Слика

Kao sto se i vidi, trebalo nam je dve godine da se naviknemo na konferenciju, da bi u trecoj lagano osvojili, posle toga usledili su dirketni plasmani sve do Cempionsipa, u kom smo se zadrzali 4 sezone, ne zna se koja je bila teza.

Слика

Prelomio je transfer ovog momka, uzeli smo 22.5m u kesu za njega i odmah u sledecoj sezoni se plasirali u visi rang. Doduse, u mnogome je pomogao i sjajan napredak Andrije Djurica.

Nije ostalo mnogo igraca iz pocetnih godina, samo petorica. Doduse od njih petorice cetvorica i dalje igraju prvu postavu.

Слика
Слика

Definitivno najvaznija osoba u istoriji kluba. Covek koji nas je sam uvodio u visi rang toliko puta svoju karijeru je krunisao osvajanjem nagrade za igraca godine u PL u prethodnoj sezoni.

Слика
Слика

Interesantno mi je kako je poceo igrati samo zato sto nije imao ko drugi, jos davne 2016. godine. Zbog katastrofalnog stanja u ekipi tada jedini igrac koji je bio spic u intejku je morao da igra. Za sve sto je ucinio za ekipu nosi kapitensku traku vec 10 godina, a istih tih 10 godina Wannell mu je zamenik. Steta je sto nije bio veci potencijal, ko zna gde bi sada i on i klub bili da je mogao da pruzi vise u nekim trenutcima.

Слика

Ovaj je interesantan zbog toga sto ga ima u prethodnom apdejtu. Pisao sam o tome kako nesto ne verujem da ce biti ista od njega, a tako sam se prevario da je to neverovatno. Startni stoper od sezone 2018/2019 10 godina kasnije i dalje je na tom mestu. Bilo je boljig igraca od njega, ali su neki i napustili klub, a neki propali zbog njega. Cudna je stvar kad zgotivis nekog igraca.

Слика

Onog trenutka kada se pojavio celavi petnaestogodisnji Foot odma se znalo da ce biti mnogo ozbiljan igrac. Izbacio je iz postave dugodisnje resenje na toj poziciji, Eaton-a.

Слика

Kad se vec u narednoj sezoni pojavio gotovo isti igrac koji je vec sa 16 godina mogao da igra prvu postavu u PL znao sam da mi je sredina terena resena narednih 15 godina. Tu nemam razloga da se brinem. Neverovatno je koliko su napredovali, i vec u ovim godinama ostvarili svoj potencijal. Traze ih ozbiljni evropski klubovi, ali za razliku od Andrije njih tesko da cu pustiti, iako mi je prethodni intejk doneo bisere.

Слика

Evo i njega. Covek tezak 93m eura koji nam je doneo LE, ali i visok plasman u PL. Oseca se rupa nakon njegovog odlaska, ali je plakao da hoce u Siti, pa sam ga i pustio.

Слика

Sigurno je da Andriju ne bih pustio da nisam imao nesto sto ce me naterati da zaboravim da je ikad i postojao. Ovaj momak je bas to, ima World Class potencijal, a to tesko da mogu da iskuliram, mora igrati i to je to.

Слика

Nakon sto smo osvojili FA kup, usledilo nam je ucesce u LE.

Слика

Daleko najtezi protivnik u finalu, ali tu je bio Andrija da im presudi i donese nam i taj trofej. Nije mi mnogo znacilo, bicu iskren, sto smo ga uzeli, ali mi jeste znacilo to sto cemo se sledece sezone takmiciti u LS.

E sad, koliko god cudno zvucalo, to nije bio najbitniji momenat u prethodnoj sezoni, daleko najvazniji dogadjaj je bio skoro 2 meseca pre toga, kada nam je u intejku izasla generacija koja je prejebala Mancesterov Class of '92.

Слика

Dakle, 3 WC potencijala, 5 leading PL potencijala i 4 good PL potencijala. Ovo je razlog zbog kog igram FM. Ni zbog cega drugo. 13 sezona je bilo potrebno, ali mi nisu pale tesko. Ostaje da ova generacija sazri i gotovo sam siguran da ce pehar LS biti u nasim rukama. Problem mi vec godinama pravi to sto nije ni jedan jedini bek izasao iz intejka, zato sve ove godine igram sa trojicom pozadi, a sto je najgore od svega mnogo mi dobro ide.

Toliko, javljam se po osvojenoj LS.
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Svaka cast! Kad si uspeo da dobijes krstenog regena na kojem si mogao da zaradis neki novac i uspes da nadogradis facilitije?
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Pa ovaj gore sto je otisao u Sautempton je prvi malo ozbiljniji, a vidis da imam trojicu iz prve dve sezone da i dalje igraju.

Prve ozbiljnije pare sam uzeo jedne sezone, dal je druga ili treca, kad sam igrao nesto daleko u FA kupu. Prosao valjda Palas iz dve tekme, pa ispao od Arsenala tamo. Tu od karata i nagdara uzeo nesto vise od 1.5m, i od toga napravio sve ovo.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика

Слика

Слика


Nemam reci.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kako si jadan, nemaš prvog strelca lige.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Brao Tomiću :aplause:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Poštovanje :ave:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Ajde postavi jos taktiku, da vidim sa cime si ovo uspeo da odradis jbt ...

Svaka cast :winner:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

3412 i 343 flet

Ne mogu sad ulaziti u sejv.

U obe imam 3 CD-d

MRL su mi WM-A, MC-ovi su BTB i CM-D, ili CM-D i CM-s

AMC je AP-A u 3412, srednji ST je F9 u 343 flet

ST-ovi su uvek AF-a i DLF-s
Последње учитавање од луди дана 17 Авг 2015, 18:02, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

SVAKA CAST,KAKAV REZULTAT :cheers:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pogani čiter, ništa više.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Ne znam da li se zezas,nisam pratio ali odusevio me,kida :cheers:

p.s. nadam se da ces pokidati sa Junajtedom :cheers:
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Ma koji Tomić, našamarali smo ga u SFM Battle za FM15. :gunman:
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

:xD: ne mozes uvek da budes najbolji,Ti si tu bio BEST,svaka cast,neverovatna price,ekstra ste! :cheers:


p.s. price su extra steta sto ih ranije nisam zapazio i hvala Vam sto ih cuvate :cheers:
Последње учитавање од Cvija дана 24 Мај 2016, 08:05, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”