F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

www.mozzartsport.com/vesti/marko-grujic-za-mozzart-sport-tukao-je-sale-ilic-ali-sam-tukao-i-ja/115560
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.mojacrvenazvezda.net/115202/2015/09/14/dinamo-pancevo-crvena-zvezda-14-12/

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/stvara-se-evropska-zvezda-u-januaru-jos-pojacanja-237444.html
Kontam da kad se budu polovili bodovi u slucaju da bude vise od 6 to je to. Derbi je jedina ozbiljna utakmica po meni u PO. Samo da se nastavi ovako i eto titule.
Последње учитавање од paske дана 14 Сеп 2015, 19:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://fudbal.hotsport.rs/2015/09/14/promena-nemai-izbora-u-zvezdi-prihvaceni-zahtevi-delija/
Brejking njuz
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Odlicno, da odrade i zimski prelazni rok kao ovaj i igramo grupu LS sledece sezone.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Inace u klubu je bas ozbiljan rad za razliku od prosle sezone, kako je Petkovic pricao zajednickom drugaru. Katai, koji je u prosloj sezoni kod Lalata dolazio bzv na treninge, nezainteresovan sada sa nikad vecom zeljom dolazi, sto raduje. Dobra pojacanja na zimu pa da se kidamo sledece leto sa evropljanima.

p.s.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eGyi6zl ... e=youtu.be[/youtube]
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kako javlja Sportski žurnal, na adresu Crvene zvezde stigla je tužba nekadašnjeg štopera Novaka Martinovića, koji je posle dužeg čekanja odlučio da presavije tabak i pokrene postupak. Kako se navodi, Martinović je tužbu podneo zbog duga od oko 200.000 evra, a na ime dvogodišnjeg boravka u Ljutice Bogdana.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Taman kad je Terzic najavio da cemo otkupiti Donalda za 200k eto ga ovaj sa svojih 200k. Nek nadju nekako i nek ga isplate pa nek ide u tri lepe.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Novak vam nije jedini na vašu žalost. Sviđa mi se što će te se zimi pojačati to znači da će i naša uprava morati da se potrudi. Dobro je ovo. Biće zanimljiva sezona. Sviđa mi se totalno. :cheers:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Od jacih ugovora iz sampionske generacije mislim da je on jedini.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

I ja mislim da je jedini. Ostali su oprostili sve zivo :D

Imamo sad Rajkovih 3 miliona da damo na Donalda i ovakve stvari.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Terzic spominje jos pojacanja na zimu a ja se pitam gde nama fali igrac? Od golmana do spica sve imamo. :wtf:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mislim da će dovesti desno nekoga, možda čak i golmana umesto Kahrimana, možda i jednog štopera, nekog napadača da pravi konkurenciju... uvek ima nešto gde se treba dovesti. A i konkurencija je zdrava.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Gde ces vecu konkurenciju nego sada?

5 stopera-Pavicevic, Jovanovic, Lukovic, Rendulic, Mbodj, Stojanovic- dvojica mogu samo igrati
6 krila-Vered, Katai, Srnic, Plavsic, Matos i ajd i Gavric - jedan levo, jedan desno, znaci dvojica
4 napadaca-Vieira, Sikimic, Jovic, Orlandic - jedan, u kriticnim situacijama dva napred

Pada mi na pamet samo zadnji vezni jer tu imamo trojicu Grujic, Donald, Ristic tako da kontam da ce Srnic od zime kod nas.

edit:

Код: Изаберите све

http://www.mojacrvenazvezda.net/115242/2015/09/15/uprava-se-bas-otvorila-igracima-duplirane-premije-za-pobedu-nad-partizanom/
Последње учитавање од paske дана 15 Сеп 2015, 14:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Колико сам срећан штоо је и нама свануло ,ако Бог да ,да играмо Европу.Искрено не би волео да видим Човића у клубу,сад би најрадије оставио Терзу али ипак мој глас иде Шкундрићу
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Ljudi dobili smo Partizan 3:1 i vi vec dizete ovaj tim u oblake. Ok pobedili smo ih ali da su oni malo pribraniji bili i da im nije igrao Bozinov i da Oumaru nije promasio one zicere lako je mogla da bude obrnuta situacija. Od jedne utakmice vi tu ovaj tim vec dizete u nebesa. Polako.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

SoneKragujevac пише:Колико сам срећан штоо је и нама свануло ,ако Бог да ,да играмо Европу.Искрено не би волео да видим Човића у клубу,сад би најрадије оставио Терзу али ипак мој глас иде Шкундрићу
i trebate da igrate u Evropi, Zvezda i Partizan su nama potrebni u Evropi kao naravno i Vosha, samo sto morate da se stabilizujete i da se nesto pokrene po pitanju nerazjasnjenih stvari oko finansija da ovakve stvari budu jednom samo ruzna proslost:

Slika


:cheers:
Последње учитавање од Dex11 дана 15 Сеп 2015, 17:20, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Док имамо дуговања ,биће оваквих случајева и то доста.Чуо сам да Шкундрић поставља кандидатуру у име фирме Гаспром.Што значи да ће он да направи нови ,како је најавио 3 годишњи уговор са Гаспромом,од 8 милиона евра.Најавио и улазак неке банке и истакао да би са њим Звезда имала повезаност са још људи у Русији.Искрено волео би да Терзић или тако неко,ко ће имати компас ,што се тиче прављења екипе и да не растури тим ,да ће да дође у УО.Гроф мора да остане са овим момцима.Терзић најавио да ће пре избора бити откупљен Доналд.Мислим да ако је Терзић најавио појачања,мислим да је мислио на новог десног бека,обзиром да Цветковића,чека педала из клуба.Такође можда неки нови ЦМ, зато што мислим да Стојановића и још неке чека такође педала.Али сад не би да причам даље о одласцима и нећемо да причамо и да дижемо тензију.Нек момци,прво буду први у овој полусезони ,а после ћемо лако :winner:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

SoneKragujevac пише:Док имамо дуговања ,биће оваквих случајева и то доста.Чуо сам да Шкундрић поставља кандидатуру у име фирме Гаспром.Што значи да ће он да направи нови ,како је најавио 3 годишњи уговор са Гаспромом,од 8 милиона евра.Најавио и улазак неке банке и истакао да би са њим Звезда имала повезаност са још људи у Русији.Искрено волео би да Терзић или тако неко,ко ће имати компас ,што се тиче прављења екипе и да не растури тим ,да ће да дође у УО.Гроф мора да остане са овим момцима.Терзић најавио да ће пре избора бити откупљен Доналд.Мислим да ако је Терзић најавио појачања,мислим да је мислио на новог десног бека,обзиром да Цветковића,чека педала из клуба.Такође можда неки нови ЦМ, зато што мислим да Стојановића и још неке чека такође педала.Али сад не би да причам даље о одласцима и нећемо да причамо и да дижемо тензију.Нек момци,прво буду први у овој полусезони ,а после ћемо лако :winner:
e to sam i zaboravio da pomenem da prvo mora ekipa da ostane u srzi takva kakva jeste da bude uigrana za Evropu ali ovo za prvo mesto...ako dobijemo zaostalu utakmicu onda smo na -4 i dolazimo vama za nepunih mesec dana u posetu (tu oko 10.10.) pa cemo onda da pricamo dalje :zelenko: :winner:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Veci hajp od steaue napraviste :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Tik'al пише:Veci hajp od steaue napraviste :)
e kada su samo jos ostali ti derbiji u Ligi za Zvezdu i Voshu, za Partizana od sutra srecno u LE i nadam se da ce da pocnu sa dobrom igrom i eventualnom pobedom protiva AZ -a, sada moze Partizan da osvoji dobre pojene za Srbiju i dodatna motivacija je da je UEFA povisila nagradu za pobedu: u LS od 1M € na 1,5M € a u LE od 500K € na 750K €, te pare su prekom potrebne :cheers:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”