"Proširena" Srbija, Carska Rusija i Velika Grčka

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

"Proširena" Srbija, Carska Rusija i Velika Grčka

Порука од Sloba »

Слика

Već duže vremena sam obećavao kako ću i ja izbaciti nešto ovakvo ali ajde za početak da kažem da kod mene nisu u pitanju samo "proširena" Srbija što se iz naslova i vidi.

Strukture liga nisu dirane jer sam procenio da je tako najbolje i da se apsolutno teži ka realnosti već su u postojeće strukture dodavani klubovi u sve tri verzije.

"PROŠIRENA SRBIJA"

Ovo obuhvata klubove koji nisu albanski iz Makedonije te klubove iz bratske Crne Gore i Republike Srpske.

CARSKA RUSIJA

Ovo obuhvata pojedine delove Ukrajine, pripojeni Krim (nezavisno od prethodne države), Finsku, Poljsku, Moldaviju, Belorusiju, Jermeniju, Azerbejdžan, Gruziju, Estoniju, Litvaniju, Letoniju.

VELIKA GRČKA

Kada je u pitanju "Velika Grčka" to znači da je Grčkoj pripojen veći deo Evropske Turske pa tako sada Bešiktaš, Fenerbahče i Galatasaraj nastupaju u ligama Grčke fudbalske strukture.

SS iz igre možete pogledati OVDE.

Ako kombinujete sva tri dodatka za potpuni užitak se preporučuje uključivanje liga Hrvatske, Ukrajine i Turske. Dodatak je testiran više puta i radi BEZ PROBLEMA! Dodatke smestiti na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2015/editor data.

DOWNLOAD [KLIK]
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Nemoj se ljutiti, ali ovo fajlovi su ti nevidjena glupost.

Kakvi Finci i Rusija, Fenerbahce i Grcka, Makedonci i Srbija. Isto ko da si napravio ligu Nacisticke Nemacke.


Bolje da doradis dodatke koje si vec izbacio da budu igrivi, a ne da se dnevno izbaci 15 od kojih nijedan nije igriv.

Ljubi te brat :*
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma nema problema što se tiče komentara.

Evo ovo sam koristio za Carsku Rusiju:

Код: Изаберите све

http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Empire#Geography
Nisam baš skontao to oko Poljske i Finske ali sam ih stavio..

Sad ide samo dorada ako treba nešto a više nema šta da se radi sve je urađeno. :yesko:
Последње учитавање од Sloba дана 29 Мар 2015, 21:39, учитано 1 пут укупно.
R9Jovan
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 05 Јан 2011, 13:59
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од R9Jovan »

Postoje li crnogorska i makedonska liga i repka u ovom prosirena srbija?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”