Juga 4 u 1 [DOWNLOAD]

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da jeste. Napisao sam da je tako prve dve sezone. Gledaj sire. Napisao sam i za medjunarodna. Rade Sp i Ep i kup nacija. Skrinovi su dokaz! Juga bez problema igra sve to.

Ja recimo ne vidim svrhu toga da ugasim koef skroz. Da svake godine isti broj timova ide u ls ili le. Mozda tako nesto napravim ali to nece odstupati od sadasnjeg sistema..
suki86
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 01 Авг 2011, 17:56
Место: Prnjavor RS
Status: Није на вези

Порука од suki86 »

Momak je odradio veliki posao nije sad uredu da ga svi kritikujemo,najlakše je kritikovati i sam sam takav ali sad nema razloga jer je odradio veliki posao.Treba da mu damo sugestije da to ispravi pa da bude sve kao bombona :zelenko: .

Pošto ja igram(planiram) najviše regionalnu o njoj ću baciti par komentara.Za strance ili da ih izbaciš ili staviš max6 ili preko transfera.Ako ostaviš neko od ograničenja po meni najbolje bi bilo da se iz ovih 6 zemalja(ex-yu) ne vode pod strance to se brzo podesi,a za ostale nakon što preovedu 3 godine u nekoj od država da dobiju državljanstvo i više ne upadaju pod strance.
Što se tiče broja ekipa meni i ovako odgovara,ali ako bi smanjivao po meni je najbolje 12 ekipa po 3 iz srb i hr, po 2 iz bih i slo i po 1 iz cg i mak.

Ja bi od ovih 16 napravio 2 grupe po 8 to je 14 utakmica,pa bi dalje prolazila prva 4 i opet liga (grupa) za prvaka još 14 ukupno 28 utakmica ili da odmah pređeš na 1/4 finale još 6 utakmica pa bi finalisti imali svega 20 utakmica,ali tu moraš mjenjati sistem takmičenja.
Sve u svemu pohvale za rad još jednom, a na tebi je da mijenjaš nešto ako želiš. :poz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma hvala al ne brinem se zbog kritika uopste normalno je..

:)
Корисников грб
GrobarDoGroba
Youth Team Coach
Поруке: 178
Придружен: 05 Нов 2010, 22:34
Место: Beograd
Klub koji vodite: Gateshead FC
Formacija: 4-2-3-1; 4-2-4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од GrobarDoGroba »

@Sloba

Jel morala English First League da se pravi preko originalne Premier lige?(logo E1L je Barclays Premier league i kad kliknem na E1L pise holders-Man City ili ko vec).Zar nije bilo lakse da se umesto Conference South/North napravi E1L?

P.S. Nemoj da mislis da trazim dlaku u jajetu,samo ukazujem na sitne greske(koje ne uticu na igru),da mozes da ih ispravis ako budes radio ove verzije za FM 2016.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa to tako pise a losa je reputacija. Tako sam zamislio jer je na menadzeru to zvanicno 1. Engl. Liga pod VB. Nikakav problem jer tu istoriju mogu obrisati za sekund..
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Britanska repka uopste ne postoji, postoji zastava, kad kliknem da vidim njihove utakmice, prikazuje mi utakmice engleske, mnoooogo toga je izbrkano
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako sve bude išlo kako treba oko 12 ću vam izbaciti novu V.1.

- 12 klubova ima elitna liga
- Paralelno se ta elitna Ju liga igra sa nacionalnim šampionatima
- Pobednik ide u LŠ
- Viceprvak u LE

To je zato što će biti napravljen novi sistem kval. za LŠ i LE sa ne znatno promenjenim sadašnjim sistemom koji se neće razlikovati mnogo. Sama suština će ostati ista.

Što se tiče Juge evo jedne slike iz 2031:

Слика

Što se tiče Juge pod dva ja sam napravio jedan propust i čudno mi kako to niko nije video a meni toliko smeta da ću morati da ga ispravim još večeras! Naime... prvenstvo startuje prekasno po meni... tek krajem avgusta a treba daleko pre.. to se mora ispraviti i čudno mi je kako ima primedbi na neke druge stvari a na tu krupnu niko se nije žalio :wtf: :xD:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

daniloviccc,
Velika Britanija je napravljena kao u stvarnosti Engleska. Postoji 6 liga a ta 6 se deli na 4 konferencije: Engleska, Sev. Irska, Vels, Škotska. Postoji nacionalni kup, super kup, kupovi za niže lige, kupovi Engleske, Škotske, Sev. Irske i Velsa.

Reprezentacija Velike Britanije postoji ali... ne igra ništa osim Olimpijskih igara što je SI games kodirao i nije moguće promeniti.
To piše u prvom postu.. ispraviću to ali na alternativni način. :) VB može da se na OI kvalifikuje samo preko Engleske pa ću svo osoblje prebaciti na nacionalnost Engleska.. ;)
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ako ti mislis da sve funkcionise kako bi trebalo onda u redu. Tvoj je fajl i imas pravo na to.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Gledaj, imao sam napravljene evrokupove po starom sistemu ali ne vidim svrhu toga pa sam izbrisao.

Smatram to nepotrebnim ako se u igri ne vide koeficijenti klubova, država..
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

ajde posalji mi taj sejv iz 2031. da nesto proverim
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ne smanjuj broj klubova regionalne lige :nasty:

Smanji broj klubova u drzavnim ligama na 6.
Последње учитавање од Danijel_CH дана 16 Мар 2015, 21:47, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Danijel_CH, Odličan predlog i to ću i da uradim pošto i ovako neće imati smisla domaća prvenstva više ! :)
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Zasto su drasticno opale cene igrace na pocetku..??
Npr. konkretno Danko Lazovic je msm u normalnoj verziji 750 k koliko se secam, a sad samo 150 k i tako je i sa svim ostalim igracima??
suki86
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 01 Авг 2011, 17:56
Место: Prnjavor RS
Status: Није на вези

Порука од suki86 »

Ne znam čemu svi žele da se iz regionalne ide u evropu kad za to ima V2.Meni je lično svejedno.Samo se iz košarkaše ide u evropu ali to je zao što ULEB i FIBA ratuju i koliko ja pratim košarku od sledeće sezone će vjerovatno biti dvije eurolige u košarci e kome će Aba pripasti vidjećemo.

Pitanje za slobu ako je upućen mada mislim da znam odgovor,ako iz cut out megapacka-a izdvojim slike igrača iz naših (ex-yu) liga to ne smijem bez dozvole objaviti.Planiram to uraditi za sebe čim uhvatim malo vremena već imam skinut čitav megapack samo da izdvojim naše po klubovima i državama.Iako nema svih slika naših liga čini mi se da ima oko 90-95% naših igrača. Hvala
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Insistiramo da se iz regionalne ide u Evropu zato sto je igramo skoro celu sezonu...

Slobo da li se moze napraviti da npr oduzmes Makedoniji, Crnoj Gori i BiH mesto u LS i das regionalnoj, tj da prvak regularnog dela ide u LS i finalisti.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Слика

Pretpostavljam da je "normalno" da spanski Roquetas, austrijska SC Columbia Floridsdorf i mnogi drugi igraju ligu evrope.
Slobo moras da shvatis da ovo ne moze da radi tako kako si ti zamislio. Ne govorim ti ovo da bih te cimao nego hocu da znas da MORAS odraditi nova klupska i internacionalna takmicenja ako zelis da V2 bude igriva.
Tu sam da pomognem u svakom pogledu.

Sad sam nesto testirao i mozda imam resenje. Javicu sutra u toku dana
Последње учитавање од averel80 дана 17 Мар 2015, 00:21, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vezano za V.1...

Danijel_CH, odgovaram i tebi a pročitaće i ostali. :D Neverovatno... više od tri sata radim i ne mogu da odradim to jer je editor ograničen a sve sam pokušao.

1. Napravio nova klupska takmičenja i neće da u njih šalje ekipe iz regionalne lige (napravio tako da u tom slučaju lige BIH, MKD... budu besmislene tj da se igra praktično kao i u košarci bez ikakvog značaja) i sve radi osim da regionalna liga daje ekipe u evropu.
2. Odradio sam bio i nešto što bi trebalo da radi u AE ali ne radi. Stavio sam da je regionalna liga kval. za lš i da pobednik ide u lš ali to se nije događalo.. testirao sam.

averel80, imaš li rešenje za ovo gore napisano? Sve sam probao ali ne ide.. što se tiče V.2.. jel ti još treba sejv? Sporiji mi net u domu. Uploadovao sam ga. Pa dobro al ne izbacuje bezimene timove. Mene više brine ovaj Zmaj (Makarska)... šta ti oni rade tu ? Je si li to pokrenuo samo Jugu ili ? Šta oni su uzeli Ju kup? (jedino tako su mogli u le)..
Последње учитавање од Sloba дана 17 Мар 2015, 00:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Da uzeo sam samo yugu. Ako uzmem i ostale bice jos gore veruj mi. Problem je jednostavan-fali 5 drzava i igra mora negde da uzme ekipe pa onda brljavi i uzima neke iz nizih liga-austrijski treceligas i sl. Sad upravo pokusavam nesto. Bitno je da mogu da menjam sto nikad pre nije moglo. E sad da li cu uklopiti-tesko je reci.

Pokusao sam nekoliko kombinacija ali jednostavno ne ide. Igra konstantno ubacuje neke nepostojece ekipe u prvo kolo. kada bi bilo 51-52 drzave u evropi to bi jos moglo nekako namestiti ali ovako ne ide.
Последње учитавање од averel80 дана 17 Мар 2015, 01:41, учитано 2 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

A za ovu verziju 1? Ima li pomoći jer sam sve probao ali ne može to da se namesti. Čak imam i po novom sistemu urađene kupove samo za tu verziju ali ne daje ekipe iz YU (regionalne) lige..
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”