Predlog

Закључано
dakic
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 28 Нов 2010, 10:34
Место: kragujevac
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Predlog

Порука од dakic »

Ljudi imam predlog da se uradi regionalna liga kao sto je aba liga u basketu,ako neko zna da uradi,da po zavrsetku regionalne lige i pley offa,klubovi igraju svoje lige,mislim da bi to mnogo bilo zanimljivo,i da se povecaju nagrade,nemam originalnu verziju igrice sto znaci da nemam editor pa nisam u mogucnosti da to uradim.pozz
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ko bi tako nešto drugi uradio nego ja? :D

Reformisao sam sisteme svih liga pa tako 1 lige Sr, Hr, BIH, MKD, Cg, Slo imaju po 8 klubova a samo su na fm po default i Sr i Hr i Slo aktivne i 2 lige. Kupove igraju samo oni u eliti.. super kup imaju Sr, Hr, Slo..

Po 2 ekipe idu iz svake države u regionalnu ligu + pobednici BIH, Hr, Sr kupa + zadnji osvajač lige (ako nije obezbedio već i onda ide još jedan iz te države u ligu) i to daje 16 klubova.

Слика

Klubovi imaju opciju ako su u finasijskim poteškoćama da odbiju igranje lige..
dakic
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 28 Нов 2010, 10:34
Место: kragujevac
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од dakic »

svaka ti cast majke mi,jel moze link za download :) hvala unapred,p.s pratim tvoj rad sve pohvale
dakic
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 28 Нов 2010, 10:34
Место: kragujevac
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од dakic »

da li si poveca novcane nagrade ?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sutra izlazi download i po prvi put će biti nešto ovako niko pre nije se trudio toliko da detaljiše..

To je prva verzija.

Novčane nagrade sam stavio primer 100k za učešće pa 400k za prvo mesto u regularnom delu i još se može dobiti kasnije u PO.. idu tv prenosi i slično.. dobijaju se pare za svaku zauzetu poziciju + u ligi takođe u matičnim ligama po pozicijama se dobijaju pare.. nisu male primer šampion Hr oko 3M..

U drugoj verziji je sve pod zastavom JU svi klubovi, gradovi, osoblje... reprezentacija igra sp i ep.. ima 4 pro lige.. kupovi i slično. i uopšte se ne remeti ništa jer klubovi iz sr, hr ne postoje.. a reprezentacija odigra po neku zvaničnu ali sve je to na amaterskom nivou (pričam za hr, sr,bh..)..

Verzija tri je nadogradnja na verziju dva... samo što se zove utopija.. primer Modrić u Dinamu, Joveta u PFC..

Verzija četiri je retro.. primer: SK Jugoslavija (FKCz), BSK (OFK), Jugoslovenska Armija (PFC), Građanski, Konkordija, Budućnost Titograd.. :cheers:
dakic
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 28 Нов 2010, 10:34
Место: kragujevac
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од dakic »

najbolja je prva verzija(zato sto igras sa igracima koji su sada u klubu)svaka cast ocekujem sutra taj dodatak :)
Sica93
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 11 Нов 2012, 19:16
Место: Sremska Mitrovica
Status: Није на вези

Порука од Sica93 »

dakic,
kad izlaazi regionalna? :)
dakic
Youth Team Coach
Поруке: 109
Придружен: 28 Нов 2010, 10:34
Место: kragujevac
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од dakic »

veceras oko 21h
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da. U to vreme..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Drugar, ako ti treba nešto cimaj me privatno (porukama) pošto sam izbacio dodatak koji si tražio ovde ću zaključati temu. :)
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”