FK PARTIZAN-nesto novo

Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

FK PARTIZAN-nesto novo

Порука од ericvencani »

FK PARTIZAN
Ne znam kako da pocnem ovu temu, verovatno svi vec znate istoriju Partizana, tako da bi to bilo glupo ponovo pisati, to se ponavlja iz price u pricu. Poceo sam ovaj sejv, u jednom trenutku zelim da koristim samo igrace iz Partizana i vratim one koji su ponikli u istom, i koji su iz njega otisli na puteve slave i bogatstva, a vec u sledecem trenutku pozelim da napravim DREAM TEAM, tako da cu videti sta ce biti, jedno je sigurno, ne zelim da dajem velike plate igracima, i da bacam velike pare na iste. Takodje ucitao sam u editoru Jugoslovensku Zimsku Ligu, bice to odlican zimski period, i jos bolje je sto su lepe nagrade u tom takmicenju.
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da zaključavam onda ove dve?

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/we-are-derby-vt12218,60.htm

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/od-blata-do-zvezda-vt12106.htm
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

FK PARTIZAN-pocetak
Nakon dolaska na klupu Partizana, zatekao sam moze se reci odlican sastav za nasu ligu, mislim da tu nece biti problema sto se duple krune tice, za Evropu mislim da imamo malo slabiju odbranu, ali da moze da bude dovoljno bar za LE, ako ne za LS. Odigrali smo samo jednu utakmicu u pripremnom periodu, i to protiv rezervi, cisto da vidim kakvo je stanje na terenu.
TRANSFERI
Слика
Morao sam da prodam Dzigija, cim je stigla ponuda, poceo je da smara kako zeli da ode, kako nije zadovoljan i nije srecan kod nas, tako da sam izvukao najvise sto sam mogao u tom trenutku za njega. Zivkovica sam prodao ne znam ni ja zasto, ali dobro, imamo drugog golmana, mladi Nikolic ce to biti. Dolasci, tu su dovedeni igraci samo oni neophodni, posto vec na startu kvalifikacija povredili mi se svi levi bekovi, ostao je jos samo Branko Ilic koji moze da igra na toj poziciji, tako da je Sidibe popunio to mesto. Denis je takodje dosao jer je bio potreban na mestu centarfora, ako nista drugo, bar zbog rotacije u timu. Sve u svemu, odlicno zapoceli prelaznim rokom.
Слика

Odigrali smo vec prvi deo sezone, veoma zadovoljan uradjenim do sada. Samo tako da nastavimo.
Слика
Imali smo niz od 13 vezanih pobeda u ligi, a onda bum, nereseno protiv ekipe Rada, i u sledecem kolu prvi poraz u domacim takmicenjima, dobila nas je Vojvodina. Istina je da su imali igraca vise, ali to nije smelo da se desi.
Слика
Mi naravno dominiramo, sto se mozda i ocekivalo pred start sezone.

Слика
Zelim i ovde pehar, dupla kruna je prioritet.
Слика
Imali smo srece protiv Timoka, vodili smo 0:2, i onda sam izveo vazne igrace, sto je izgleda uzdrmalo tim, i primili su 2 gola, a onda na penale, pogadjalo se do 3:3, onda Lukac brani 2 penala, i mi idemo u sledecu rundu. Vec je posle bilo lakse igrati.
Dobili smo protivnika u polufinalu kupa.
Слика
UEFA LIGA SAMPIONA
Слика
Poceli smo od drugog kola kvalifikacija, protiv Sutjeske, prvi mec na JNA 2:1 za nas, revans smo ih razbili. APOEL u 3. kolu, demolirali smo ih na nasem terenu, a onda izgubili u revansu 4:3, u poslednjem kolu stari poznanik i komsija Dinamo Zagreb, oprezna igra u prvoj utakmici nam je donela samo 1:0, to nije bilo obecavajuce pred revans na Maksimiru, ali onda smo u revansu prikazali najbolju igru do tad i slavili drugi put protiv Dinama, to je bilo dovoljno za plasman u grupe LS. U grupi smo bili sa Bajernom, Juveom, i Ajaxom. Odmah sam znao da tu mozemo jedino sa Ajaxom da se borimo za to trece mesto, i ako se ukaze sansa i desi cudo da budemo drugi, Bajern je sigurno prvi.
Слика
Odlicna igra na Amsterdam Areni, kao i na Alianz Areni, dok smo ispustili bodove na JNA protiv Juvea, i u Torinu, bilo je 1:1 do 90og min, a onda 2:1 za Juve u poslednjem minutu.


PARTIZAN PREZIMIO U EVROPI
Uspeli smo u nasoj nameri kada smo videli grupu, a to je da prezimimo u Evropi, na prolece nastavljamo takmicenje u LE.
Слика
Ajax nije imao nikakve sanse da se nadje na prolece u Evropi, a poslednje kolo protiv Bajerna je bilo bez rezultatskog znacaja po nas.
Izvucene su kvalifikacione grupe za JZL.
Слика
Sve osim prvog mesta bi bio neuspeh.


Слика
Dobili smo protivnika u nokaut fazi LE, to je svedski Malme, ocekujem prolaz u narednu rundu bez vecih problema. U sledecoj rundi pobednik ovog dvomeca igrace protiv pobednika iz dvomeca Celtic-Trabzon
Слика

Javljam se na kraju sezone
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

zele пише:Da zaključavam onda ove dve?

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/we-are-derby-vt12218,60.htm

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/od-blata-do-zvezda-vt12106.htm
Zakljucaj... Sejv sa Derbijem sam zaboravio da sacuvam kad sam obarao sistem na kompu
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Zavrsena moja prva sezona na klupi Partizana, vise nego odlicno...Nastavili smo sa odlicnim igrama i na prolece.
Слика
Dosta igraca je napustila nas klub, vecina zato sto im ugovor istice na leto, pa da se uzmu bar neke pare za njih.
Слика
Jedino mi je zao sto sam ovako malo para uzeo za Lazovica, mislim da sam mogao i vise, ali dobro, sta je tu je.
Слика
Cornel Rapa je doveden zato sto je otisao Vulicevic, i kasnije sam se uverio da je odlican potez, kao i Ognjen Vranjes sto se odlicno uklopio u nas tim ovde na JNA.



Prve mece u novoj godini smo igrali u Zimskoj Ligi, i odlicno bese, grupu prosli lagano, nakon toga, jedino Hajduk sto me namucio.
Слика
Слика
Ovo osvajanje Zimske lige, je donelo velike pare u klub, i veoma dobro stojimo sa finansijama.

Слика
U ligi nismo dozvolili iznenadjenja u drugom delu sezone, i lagano je priveli kraju bez ikakvih poteskoca.
Слика
Bez poraza, ocekivano...
Слика
Osvojili smo titulu par utakmica pre kraja, tako da sam menjao dosta sastav, i dao sansu mladjim igracima, koji nisu imali zapazeniju minutazu.

Слика
Kada sam video zreb za 1/16 i 1/8 finala, znao sam da imamo sanse za plasman i u 1/4 finale, to se i desilo, a onda na zrebanju za 1/4 finale, jos jednom nas sreca pogledala, izbegli smo sve vece timove, poput Lila, Totenhema, Liverpula, Fenera. Izvukli smo Lokomotivu iz Moskve. Prvi mec se igrao u gostima, zeleo sam da izvucemo bar nereseno, a onda kuci da ih sameljemo, ali naprotiv, samleli smo ih na njihovom terenu, parni valjak ih je pregazio, i vec tada smo obezbedili sebi kartu za 1/2 finale. Na zrebu, Totenhem, Lil, Liverpul. Zeleo sam Lil, jer je Liverpul najtezi od svih, ili bar da izvucemo Totenhem, sa njima mozemo koliko toliko da igramo. Ali ne, ovaj put na sreca nije pogledala. Liverpul je bio nasa sledeca prepreka, kuci smo nekako odigrali 1:1, i ako su nas nadigrali, prvi tim koji je to uspeo ove sezone. A onda u revansu nismo imali sta vise da trazimo, razbili su nas. Bas onako kako smo mi Lokomotivu u prvom mecu.
Слика
Sve u svemu, moram da budem zadovoljan onim sto smo prikazali u Evropi ove sezone.
Слика
Osvojena dupla kruna, jos jedan razlog da budem zadovoljan.
Слика
U sve tri utakmice koje vidite smo odigrali sigurno, i na rezultat.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Ucinak igraca
Petar Skuletic je dominirao tokom cele sezone, i zasluzeno bio najbolji strelac, najbolje ocenjeni igrac i najbolji asistent lige.
Слика

I neko moje priznanje koje sam dobio
Слика
Слика
Ocekivano Partizan ima igrace i u najboljem timu sezone
Слика
Sta reci za finansije na kraju sezone
Слика
Skuletic je izabran za najboljeg igraca u JSL, i po izboru menadzera
PETAR SKULETIC
Слика
Mislim da je ovo njegova godina bila, tesko da ce uskoro ponoviti ovako nesto.


Na kraju sam zatrazio od uprave da se poboljsa situacija za trening i omladinski pogon, pristali su bez razmisljanja.
Слика
Последње учитавање од ericvencani дана 01 Мар 2015, 00:19, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Zavrsen je i ovaj transfer period, mozda je mogao i bolje, ali dobro, nije ni ovo lose.
Nekoliko igraca je doslo, ali samo dva su placena, ostalo je na free
Слика
Najvise ocekujem od Geralda, i mozda od Zverotica i Lamaha. Sve u svemu dobro je, dolazak Babovica, Lazica i Bonilje, dogovoren je jos na prolece.
Prodali smo Andriju Zivkovic, nisam smeo da rizikujem da ode bez odstete.
Слика
Sve se izdesavalo poslednjeg dana prelaznog roka, odlazak Zivkovica, takodje i Glavcica, nije dobijao sansu u kvalifikacijama, a imam dosta igraca na toj poziciji tako da bi samo dzabe propadao kao igrac.
Javljam se na polusezoni...
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Stigao sam i do polusezone, pa da krenem redom sa izvestajem
Prvi pehar ove sezone osvojen je vec na startu iste, u domacem super kupu koji smo igrali protiv Borca iz Cacka
Слика
Moji igraci su pametno odigrali ovaj mec, i ako je rezultat samo 1:0, Borac nije imao sanse za gol.

Слика
Ovde ocekivano gazimo sve pred sobom
Слика
Moramo i mi malo da kiksnemo nekad
Sa ovakvim rezultatima stanje na tebeli je naravno odlicno
Слика
Mozda je titula vec resena, ali korak po korak nastavljamo dalje
Слика
Ispunili smo cilj za ovu sezonu u LS, prosli smo grupe, naravno na tezi nacin s obzirom kakva grupa nam je bila, ali cilj je ispunjen.
Слика
Prvo ocekivan ulazak u grupnu fazu, u svakom dvomecu kvalifikacija smo bili favoriti i povlasceni na zrebu sto je mozda i uticalo na ovako lak ulazak u LS. Na izvlacenju grupa nismo prosli bas najsrecnije, PSG, Milan i Galatasaray, mogao je bar jedan slabiji tim od nas...Sa PSG smo igrali u oba meca iznenadjujuce dobro. U Italiji nas je Milan razbio, jedino mi je zao za utakmicu u Turskoj. Prvi smo poveli, ali pala je koncentracija i izgubismo. Bitno je da smo mi prosli grupe kao drugoplasirani tim, iza PSG, treci je bio Milan, dok je Galata zavrsila evropski san ove sezone.
U 1/8 finala izvukli smo Benfiku, prvi mec igramo u Beogradu. Ocekujem prolazak u narednu rundu, naravno za to ce biti potrebna pobeda u prvom mecu.
Слика
Слика
Kup naravno i ove sezone zelimo da osvojimo, a za sad nam ide vise nego odlicno.
Слика
Jedino je bilo tesno protiv Vojvodine. U polufinalu igramo protiv drugoligasa Javora
Слика
U drugom polufinalu se sastaju Zvezda koja za razliku od prosle, ove sezone igra odlicno. I Borac...moze da dodje do vecitog derbija u finalu kupa.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Omladinci Partizana prvaci drzave
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Cim sam video da je nasa reprezentacija ostala bez trenera, odmah sam dao otkaz Amerima, i zeleo sam da budem trener naseg nacionalnog tima.
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Usli smo u NG, poceo je prelazni rok, mozda ima dosta iznenadjenja. Ali da prvo krenem od dolazaka.
Слика
Egwuekwe, stoper...Odlican, odlican za nasu ligu, a mislim da ce biti dobar i protiv jakih timova. Siguran sam da je odlican izbor.
Sto se tice odlazaka, tu smo prodavali u minut do 12. Prodali smo zivu legendu kluba. Sasa Ilic. Otisao je u Salt lake, mislio sam da ga drzim do kraja, ali neka ga, nek' zaradi jos koji dinar u Americi. Dres sa brojem 22 je povucen iz upotrebe.
Слика


E sad da krenemo redom. Prvo od Zimske lige, gde smo naravno opet postali prvaci i lako je osvojili.
Слика


Слика
Na domacoj sceni dominacija od pocetka do kraja, i na kraju velika razlika izmedju nas i Zvezde
Слика
Zaboravio sam da slikam rezultate, a sad me bas mrzi.

Слика
Prezimili smo u LS, izvukli Benfiku, ali nazalost tu se zaustavili. Nismo dobro odigrali na svom terenu, bilo je u Humskoj 2:2, a onda u Lisabonu 3:2 za Benfiku, i ako smo vodili sa 0:2.
Слика
Ostaje nam zal za izgubljenom prednoscu, i da pokusamo naredne sezone da stignemo jos dalje nego ove.
Слика
Слика
Naravno i ovde osvojen pehar, relativno lako.
Tripla kruna lagano osvojena, nedostaje nam samo uspeh u Evropi, nadam se da necemo dugo i na to cekati.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Ovog leta se mnogo vise trosilo u taboru srpskog sampiona. Trazila se adekvatna pojacanja i mogu reci da sam zadovoljan ucinjenim.
Слика
Morali smo malo da prodajemo odbrambene igrace, i to je uradjeno relativno dobro. Elsad Zverotic je prodat u poslednji sat prelaznog roka. Za njega je stigla zamena, bh reprezentativac Mensur Mujdza. Njega nema na slici, ali ok.
Слика
Kao sto sam rekao Mensura nema na slici, a Henrique je stigao zato sto smo bili prinudjeni za potraznjom dobrog levog beka, zbog povrede, krenuli so redom sa povredama, Bogosavac, Petrovic, Amanovic, i ostao je samo Rajkovic da je mogao tu da igra.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Zavrsena je cela sezona, mrzelo me da prekidam na polusezoni. Tako da ce biti jedan kompletan izvestaj od nedavno zavrsene sezone, naravno, pre toga slede trasnferi u ovoj sezoni. Samo da naglasim, da sam poceo da pravim tim koji ce nesto uraditi vise u Evropi naredne sezone, i kome nece biti cilj samo prolazak grupe u LS, zato su ulozeni malo veci novci u ovaj prelazni rok.
Слика
Kao sto vidite dovedena su 3 igraca u zimskom prelaznom roku, to ce biti velika pojacanja za narednu sezonu.
Слика
A ovo su i igraci koji su dovedeni na free ili otpusteni iz kluba
Toliko o transferima, mozda bude izvestaj o sezoni veceras, ako ne veceras, onda sutra sigurno
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Evo izvestaja od zavrsene sezone. Mrzi me puno da pisem, tako da ce biti ukratko uradjeno.
SUPER KUP SRBIJE
Слика
Pobeda vrlo laka
JELEN SUPER LIGA
СликаСлика
Kakvi rezultati ove sezone
Слика
Nije ovako dominantno izgledalo na polusezoni, bila je razlika tad samo 2 boda.
LIGA SAMPIONA-LIGA EVROPE
Слика
Bili smo treceplasirani u grupi nakon zavrsenih 6 kola.

Слика
Provukli smo se protiv Monaka, ali protiv Evertona nismo mogli.
JUGOSLOVENSKA ZIMSKA LIGA
Слика
Prelako osvojena, jos jednom smo pokazali da smo najbolji tim na ovim prostorima
LAV KUP
Слика
Razocarali smo u kupu.
Последње учитавање од ericvencani дана 27 Мар 2015, 17:13, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Evo sada sve utakmice reprezentacije od kako sam ja selektor, moze se reci da igramo vise nego dobro, jos to nije odlicno, ali se nadam da ce biti.
Слика Слика
Cilj fudbalskog saveza je da se nadjemo u play-offu kvalifikacija za SP, ja mislim da mozemo da odemo i direktno na sampionat sveta, mada tu ce nam trebati i malo srece, ili bar da dobijemo Holandiju u gostima.
Слика
Ocekuje nas teska borba do kraja kvalifikacija, mislim da je samo pitanje ko ce otici direktno, a ko ce u play-off, i ta ce se borba voditi samo izmedju nas i Holandije.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Skupljale su se pare u prethodnim sezonama, i sad je na ovom transfer periodu sve potroseno...Da ne propadnu hah
Dovedeni su vise nego odlicni igraci, ocekujem odlicnu sezonu u Evropi.
Prvo da vam predstavim igrace koji su dosli/otisli za kes
Слика
Sve domaci igraci su dovedeni, sto mi se jako svidja...Gotivim da igram sa domacim igracima, a i lakse se uklope...
Слика
Ovo su igraci koji su dovedeni na free, Matiju sam odmah poslao na pozajmicu da ne propadan, vec imamo dosta igraca na toj poziciji. Odlaske nisam slikao, jer su to uglavnom klinci koji sigurno nece dobiti sansu u prvom timu, jer su mnogo losi.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

TEAM ROSTER
GOLMANI
Milan Lukac
Cristian Bonilla
Vanja Milinkovic Savic
ODBRANA
Branislav Ivanovic
Ognjen Vranjes
Srdjan Babic
Dragisa Gudelj
Slobodan Rajkovic
Azubuike Egwuekwe
Aleksandar Kolarov
Miroslav Bogosavac
VEZNI RED
Slobodan Medojevic
Milan Smiljanic
Sergej Milinkovic Savic
Santiago Martinez
Darko Brasanac
Mijat Gacinovic
Goran Causic
Danilo Pantic
Luis Alberto
NAPAD
Petar Skuletic
Ivan Saponjic
Geraldo
Luka Jovic
Vasilije Janjic
Filip Vorotovic
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Reprezentacija ipak u play-off za SP
Nakon neuspele misije da se direktno plasiramo na SP u Rusiji 2018 godine, tu sansu cemo traziti preko play-offa.
Слика
Malo je nedostajalo da ne odemo ni u to doigravanje, pred finis kvalifikacija smo poceli mnogo lose da igramo, i poceli su porazi. Ali na nasu srecu ipak smo otisli u play-off.
Слика
Ocajna igra kako protiv Holandije tako i protiv Ukrajine i na kraju najlosija utakmica protiv Litvanije, koja je mogla da nas kosta SP.
U play-off rundi, izvukli smo Wales, onako, dobra ekipa. Imaju Bejla, ali nadam se da mozemo da prodjemo.
Слика
Nakon poraza u Velsu, odlicna utakmica na Marakani i Srbija je izborila plasman na SP. Veliko slavlje po ulicama nase prestonice kao i cele drzave.
Zadovoljan sam i grupom koju smo dobili na SP, ocekujem da cemo uspeti da prodjemo u nokaut fazu.
Слика
Iran, Senegal i Engleska...tri odlicne reprezentacije, i reprezentacije za postovanje, ali necemo nijednu utakmicu docekati sa belom zastavicom. Idemo na pobedu u svakoj od njih.
Слика
Nadam se da cemo u prve dve utakmice obezbediti prolaz u drugu rundu SP, a onda protiv Engleza rasterecemo za prestiz da igramo.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Pocinje nova sezona za nas...Nadam se podjednako uspesna kao sve do sad.
Osvojen je prvi pehar u ovoj sezoni, osvojen je Super kup Srbije.
Слика
Uzbuljiv mec u SKS.
Слика
Na domacoj sceni ocekivana dominacija i ove sezone.
Слика
Najbolja polusezona do sada, 15od15 imamo, samo ovako da nastavimo.
Слика
Dominacija u svakom smislu.
LIGA SAMPIONA
Skroz drugacija igra Partizana na domacoj i na evro sceni, kao da nije to taj tim koji gazi sve pred sobom u JSL.
Слика
Prosli smo u grupe bez primljenog gola, lagano. Ali onda ne znamo za pobedu, ocajna igra u grupnoj fazi i crno-bele necemo gledati na prolece u Evropi.
Слика
Da smo iskoristili svoje sanse kao npr protiv Benfike u Lisabonu kad smo vodili 1:3, ili protiv Rome u oba meca smo vodili, ali nismo, tako da ostaje zal.
LAV KUP
Слика
Lako do polufinala i duela sa Crvenom Zvezdom, prava poslastica za sve ljubitelje fudbala.
It's not just a game, its' our life !
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”