Bankrot Blizanaca

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Bankrot Blizanaca

Порука од Rossobianco »

Слика
Na poslednjoj sednici zajednice prvoligaša došlo je prvi ut do značajnijih sukoba na relaciji klubova iz Beograda i ostalih klubova zajednice. Problemi koji su se godinama gomilali u odnosima pre svega Vojvodine sa Zvezdom i Partizanom su danas kulminirali, a Vojvodini su se pridruzili i ostali klubovi kao Radnički, Napredak, Sloboda i dr. Na zahtev baš pomenutih klubova, zatražena je i psrovedena revizija kako poslovanja svih klubova Super Lige, tako i samo fudbalskog saveza Srbije kome se na teret stavlja favorizovanje dva naša najveća kluba već godinama unazad.


************************************************************************************
Revizorska kuća, finansijska inspekcija i komisija Vlade republike Srbije proveravaju poslovanje sviuh klubova u proteklih 15 godina!

Слика
Nakon burnih dogadjaja u zajednici prvoligasa, reagovala je i drzava i krenula u proveru svih finansijskih aktivnosti klubova na teritoriji Srbije. Brojne nepravilnosti i malverzacije je nesto sto je uočeno još prvih dana,a koliko će toga stvarno otkriti ostaje nam narednim danima da vidimo.

************************************************************************************
UEFA otkrila namestanja u Srbiji! Zvezda i Partizan na udaru Evropske kuce fudbala!
Слика
Misel Platini je danas izneo jasne dokaze da su u periodu od 2000 do 2014, izvrsene razne malverzacije u klubovima Crvena zvezda i Partizan. Uhapseni Stojkovic, Dzajic, Lukić, Djuric, Bjekovic i Tomislav Karadzic!
Слика
Malverzacije, finansije, namestanja, transferi, politika itd. za posledicu imaju - BANKROT BLIZANACA!

***************************************************************************

Банкрот Близанаца
Фајл -

-Партизан и Звезда у Београдској лиги
-Стадион Рајка Митића и Партизана одузети
-Трансфер ембарго до 2 Јуна 2017
-Већина првотимаца отишла, остали су Саша Илић и Саво Павићевић.
-Национални Стадион (нов стадион за близанце и репрезентацију)
-Нови чланови управа Звезда (Дуле Савић,Дејан Станковић и Дејан Савићевић), Партизан (Саво Милошевић, Младен Крстајић,Предраг Мијатовић).
-Репутација на 4000
-Буџет 160к, трансфер буџет 0.




Vas Serbian FM
Последње учитавање од Rossobianco дана 15 Дец 2015, 19:36, учитано 7 пута укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Резервисан први пост.За касније промене оригиналне верзије. :cheers:

Напомена првобитно окачен фајл је имао грешку у уговору Саве Павићевића, сада је то исправљено и постављен је прави фајл. :cheers:
Последње учитавање од Rossobianco дана 06 Јан 2015, 00:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Sve cestitke sa moje strane. Ideja odlicna, vrlo dobro odradjeno. Igrace se ovaj dodatak vrlo uskoro.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Odličan si Mare ovih dana, bravo za i za ovo. Odlično urađeno. :cheers: I po meni nekako zanimljivije nego pojedinačno igrati sa pfc/czv fajlovima za bankrot mada vidim da za sva tri fajla vlada aktivnost.

Čim stignem, a to je sutra u toku dana sva tri fajla ću šerovati po fb. Živ bio. :cheers:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

sve ok,samo je malo preterano do 2020 transfer embargo,dok to docekas vec izgubis volju za igranjem(predlog da bude na tri sezone embargo,vise ce ljudi privuci)
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Можда и направим посебну верзију са смањеним ембаргом , али ипак дугује се преко 80+ милиона није то мала ствар.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Igorz пише:sve ok,samo je malo preterano do 2020 transfer embargo,dok to docekas vec izgubis volju za igranjem(predlog da bude na tri sezone embargo,vise ce ljudi privuci)
I ja se slazem sa ovim, 6 sezona je bas previse. I jedan predlog za sledeci put, dodaj i Vojvodinu u grupu kaznjenih, tako sto ces ih rangirati po minusu koji imaju, Zvezda 50+ miliona u Zonu, Partizan sa zvanicnih 9 ako se ne varam, mada je minimum duplo veci, u Srpsku ligu, a Vojvodina u Prvu ligu, svi sa minus bodovima i bez najboljih igraca. Ovo su najveci duznici, ostali timovi duguju neku sicu. Eventualno vrati neke igrace sa pozajmica, koji igraju na deficitarnim pozicijama.
Последње учитавање од Tomas дана 07 Јан 2015, 22:53, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Neki moj predlog je i ovakav:

Novi Pazar - zbog malverzacija pri ulasku u SL izbacivanje u SL zapad i minus od 12 bodova.

Zvezda u Zonu izbacivanje bez minus poenaa ali sa embargom

Partizan u SL ali sa minusom od 9 bodova i embargom ko Cz

Voša u SL Vojvodina izbacivanje i minus 15 bodova bez embarga

Radnički Kg zbog malverzacija kad je prethodna vlast bila dakle ds i čudnih rezultata ulazak u sl izbacivanje u PLS i -15 bodova + embargo od godinu dana

U svim ovim klubovima odlaze naj igrači ostaju samo mladi najbolji igrači tipa u Partizanu Andrija i Danilo i tako dalje...
Bokilino
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 07 Феб 2012, 19:29
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Bokilino »

Taman da zavrsim sa 1 sezonom i izbaci mi crash dump ... :xD:
Jel moze neka pomoc u vezi toga ?
Kolica su ti se pokvarila pa si zato besan?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne bi trebalo da to ima veze sa dodatkom.
Bokilino
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 07 Феб 2012, 19:29
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Bokilino »

Stvarno ne znam onda u cemu je problem...
Kolica su ti se pokvarila pa si zato besan?
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Рађен је додатак на оригиналу, не знам зашто те избацује.Што се тиче осталих тимова то је део једног другог пројекта који требам да одрадим. :cheers:
Последње учитавање од Rossobianco дана 08 Јан 2015, 00:29, учитано 2 пута укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Мали додатак (верзија 2). Смањен ембарго до 2017 године, линк у првом посту.
Bokilino
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 07 Феб 2012, 19:29
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Bokilino »

Imam original igricu i opet sam poceo sa Partizanom. Sve ide ok i kad dodjem do 27.5.2015. izbaci mi crash dump.
Kolica su ti se pokvarila pa si zato besan?
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Да ли ти се ово и раније дешавало или је ово први пут ? Мени ради и после тог датума.
Bokilino
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 07 Феб 2012, 19:29
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Bokilino »

Prvi put mi se ovo desava. Samo sam taj dodatak aktivirao i stavio Huge database. Sad razmisljam da ne izbacuje crash zbog Huge database?
Kolica su ti se pokvarila pa si zato besan?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Može da se dogodi da igrica krešuje zbog huge db.
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

:gunman: :gunman: :gunman: :gunman: :gunman: :gunman: :gunman: :gunman: :gunman:
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Da li ovaj dodatak moze na FM 14 i ako ne moze da li postoji mogucnost da neko odradi ovo i za FM 14?
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ne moze. Drugaciji su fajlovi.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”