FK Crvena Zvezda - Bankrot!

Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

FK Crvena Zvezda - Bankrot!

Порука од Rossobianco »

Više nema dileme. Loša politika u poslednjih nekoliko godina dovela je fudbalski klub Crvena zvezda na rub propasti. Prevelika dugovanja u iznosu od preko 45 miliona eura, više nisu mogla proći nekažnjeno. Raskidi ugovora skoro svih prvotimaca doveli su klub u mat poziciju. Potraživanja bivših igrača i trenera su naterala Upravni odbor na hitnu sednicu na kojoj se raspravljalo o poziciji Zvezde. U ceo slučaj se uključio Fudbalski savez Srbije i UEFA. Nakon više sati zasedanja iza zatvorenih vrata, novinarima je i zvanično potvrdjeno da je naš najtrofejniji fudbalski klub bankrotirao!

Слика


Odlukom disciplinskog organa FSS, FK Crvena zvezda je samo zbog svoje bogate istorije uspeo da izbori nastavak takmičenja ali u Zonskoj ligi Srbije - Beograd! U isto vreme iz sedišta UEFE , stigla je depeša da se FK Crvenoj Zvezdi zabranjuje učestvovanje u bilo kom medjunarodnom takmičenju do 2016. godine! Takođe na snagu je stupila i zajednička sankcija domaće i medjunarodne fudbalske kuće o embargu na transfere do pomenute godine! Crni dani na Marakani!
STIŽE POMOĆ SA SVIH STRANA
Слика
Skoro svi članovi Upravnog odmora podneli su ostavke na svoje funkcije, a igrači su raspušteni i kao slobodni igrači potražiće novu sredinu. U ovom totalnom haosu koji je nastao u Ljutice Bogdana, uspeli smo da dođemo do podatka da je predsednik Dzajić jedini ostao uz klub u ovom teškom trenutku. Da ne bude sve tako crno, bivši igrači Dejan Stanković i Dejan Savićević došli su u Beograd i pridružili se Dzajiću u upravljaćkoj strukturi kluba: '' Ovo je tužan dan za Srpski fudbal. Tužan dan i za Evropski fudbal. Izgleda da je ipak ovo bila jedina opcija u ovom teškom vremenu za naš klub. Tu sam da pomognem kako god mogu da ovaj dan ne traje dugo. Svim silama ćemo pokušati da Zvezdi vratimo bar deo nekadašnjeg sjaja'' - rekao je Stanković ispred stadiona Crvene Zvezde, dolazeći na radni sastanak nove uprave.

Takođe, jedna odlična vest za sve koji vole Zvezdu jeste i ostanak Predraga Rajkovića i Save Pavićevića ! Na pitanje novinara da li je svestan da je ovo verovatno poslednji čin njegove fudbalske karijere, Savo je kratko prokomentarisao: ''KAda sam dolazio , došao sam jer sam znao da je situacija teška. Mislio sam da ništa gore ne može da nas snadje ali sam pogrešio. lako je sada otići. Ostaviti sve, okrenuti se i zaboraviti Zvezdu za sva vremena. Ostala je samo mladost i deca Zvezdine škole koja će graditi neku novu, bolju budućnost. Treba im lider. Ja sam tu da čuvam kult Zvezdaštva i žrtve za dres koji nosimo!''
DELIJE VERNE I KAD JE NAJTEŽE!
Слика
Najteže trenutke od nastanka navijačke grupe, Delije preživljavaju baš sada. Ipak, i pored svih nedaća koje su se izdešavale, nekoliko hiljada Delija pesmom prkosi ovom teškom vremenu, dajući podršku svima koji su ostali i koji su stigli u klub!

''Nikada nećemo okrenuti ledja Zvezdi, nikada! Gde god da igra, protiv bilo koga, sa kojim god igračima, Zvezda je Zvezda, a mi smo Delije, Cigani, kako vam volja! Bili smo tu kada smo postajali prvaci Evrope i sveta, bićemo tu i sad kada je najteže''- izjavio je jedan od najvatrenijih pristalica Crveno belih koji su okupljeni ispred Marakane.

Zvezda je opet na rodjenju!

***************************************************************************
Data file -

-Gazprom vise nije sponzor
-Ostali prvotimci su : Predrag Rajkovic,Savo Pavicevic,Nikola Mijailovic,Darko Lazic,Marko Petkovic,Goran Gogic,Mihailo Ristic,Luka Jovic
-Reputacija smanjena na 4000(National)
-Budzet kluba 160k,transfer budzet 0
-Liga : Beogradska Zona
-Bez Evropskog takmicenja
-Uprava promenjena.Novi clanovi uprave Dejan Savicevic,Dule Savic,Dragan Dzajic
-Trener Robert Prosinecki, pomocni trener Dejan Stankovic.
-Zabrana dovodjenja igraca do 23.Juna 2016 godine
-BEZ DUGA!

Слика

Download

Код: Изаберите све

Skinuti fajl iskopirati (prebaciti) u C:\Users\xxx\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\editor data i onda pokrenuti new game
- Nakon toga procedura je ista kao i svake godine -> Kada odaberete New Game, otvorite Editor Data Files i stiklirajte Bankrot Crvene Zvezde  
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Napomena : OVO NIJE TRANSFER UPDATE, zato se ne čudite ukoliko neki transferi nisu ažurirani.

Vaš Serbian FM
Последње учитавање од Rossobianco дана 05 Јан 2015, 15:15, учитано 7 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Lepo urađeno Mare. Drago mi je da ovaj dodatak izlazi u javnost dva dana posle Nove Godine i sada verujem da će ga mnogi i zaigrati kao i prošle godine. Tema ide kao "lepljiva". :cheers:
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Da li je ispravljen bag od prosle godine da regeni koji se dobiju ne mogu da igraju za prvi tim dok ne istekne transfer embargo i da li ce se mozda praviti jedan zajednicki fajl za Zvezdu i Partizan?
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Мораћеш да пробаш, прошле године рецимо ја нисам имао тај проблем. Ускоро би требали да избацимо додатак са Звездом и Партизаном, уколико имате неке идеје, слободно их предложите.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ja bi naprimer stavio Jugovica za predsednika a Dzaja bi "bio uhapsen" jer je ucestvovao u ovoj propasti.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Probacu ovo 100%, i za prosli fm sam igrao u 2 navrata, samo bi radije igrao i Zvezdu i Partizan u jednom fajlu, pa cu sacekati da to napravis. I jedan predlog, u slucaju da se pojavljuje ovaj moj bag, mozda bi moglo da se stavi zabrana dovodjenja igraca starijih od 18 godina.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Tomas пише:Probacu ovo 100%, i za prosli fm sam igrao u 2 navrata, samo bi radije igrao i Zvezdu i Partizan u jednom fajlu, pa cu sacekati da to napravis. I jedan predlog, u slucaju da se pojavljuje ovaj moj bag, mozda bi moglo da se stavi zabrana dovodjenja igraca starijih od 18 godina.
Изволи :cheers:
FM Player
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 18 Јун 2013, 12:15
Место: Gajdobra
Status: Није на вези

Порука од FM Player »

Zanima me da li ako u prvoj sezoni osvojim Kup Srbije, igram LE ili nemam ni na to pravo dok mi ne istekne zabrana za dovodjenje igraca? Kontam da mozda ne moze ni evropa da se igra do 2016 :)
Последње учитавање од FM Player дана 31 Јан 2015, 00:41, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Имаш право да играш ЛШ и ЛЕ, уколико освојиш куп. :zelenko:
aca delija
Assistant Manager
Поруке: 603
Придружен: 14 Мај 2014, 20:00
Место: radicevic
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од aca delija »

imam verziju 15.13 i pise u editor dodatku ka udjem oise bankrod crvene zvezde no znaci nemogu da igram kako da resim
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”