NE MOGU DA VERUJEM :@ !!!

sone92ns
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 01 Нов 2011, 14:55
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

NE MOGU DA VERUJEM :@ !!!

Порука од sone92ns »

Ovo vise nema smisla, primam golove uven u poslednjim sekundama meca ja ne znam sta vise da radim sve sam uradio sto je u mojoj moci ali izgleda nema spasa...i to mi se cini od kad je ovaj 1.4 ppec izasao...ovo je haos!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nema tog baga sigurno. Verujem da nesto uradis ili ne uradis pa se tako desava, koncentracija kompletne ekipe losa i sl. Sta uradis konkretno dok igras utakmice?
sone92ns
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 01 Нов 2011, 14:55
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од sone92ns »

i dajem instrukcije kog igraca da cuvaju lome i sl i onaj team talk u toku utakmice.da se koncetrisu, ohrabrujem ih.cak sam i taktiku menjao u toku utakmice ni to mi nije pomoglo
Invader
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 20 Нов 2014, 19:37
Место: Balkan
Status: Није на вези

Порука од Invader »

Tighthen up zadnjih 10 min.
sone92ns
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 01 Нов 2011, 14:55
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од sone92ns »

sad sam uradio tako kao da je bilo bolje..hvala u svakom slucaju :)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Taktiku kad menjas menjaj u onu koju si takodje uigravao , inace promena ce ti doneti vise haosa nego onoga sto zelis ako igraci nisu nikad bili u toj formaciji.
sone92ns
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 01 Нов 2011, 14:55
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од sone92ns »

hvala.uglavnom povucem 1 iz spica u dm ili kad je ono bas bas zeznuto stavim i jos jednog na dc.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

sone92ns пише:hvala.uglavnom povucem 1 iz spica u dm ili kad je ono bas bas zeznuto stavim i jos jednog na dc.
Ne menjaj nista u formaciji. Pokusaj sa TI da smanjis tempo i zatvoris se. Npr:

play narrow
low tempo
short passing
more discipline
clear ball to flanks

Ako igras Fuid/Attack , stavi Flex/Standard .. bitno je da ne cackas previse, ne menjas drasticno formaciju..
sone92ns
Newgen
Поруке: 45
Придружен: 01 Нов 2011, 14:55
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од sone92ns »

eee too hvala ti ovo je vrh!
maricmara
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 16 Јул 2011, 11:52
Место: BL
Status: Није на вези

Порука од maricmara »

Upravo igram sa vozdovcem... igrao sam sa zvezdom u cetvrtfinalu kupa i na poluvremenu sam gubio 0-3 do 77' minuta uspio sam da dodjem do 3-3 iako su mi u prvom poluvremenu povrijedili prvog strelca tima. Kako je jedan veznjak bio lakse povrijedjen u 66' sam zamijenio i njega. Uz jednu redovnu izmjenu na poluvremenu kad je trebalo da razdrmam tim to je bila treca izmjena. U 80' minutu mi povrijede Aksentijevića i od tada pršte šanse na jednoj i na drugoj strani. Sudija je produžio četiri minuta. U 93' Zvezda pogađa stativu, slijedi brza kontra na drugoj strani i poslije centaršuta Nemanje Radonjića Žeravica pogađa go taman kada su kazalje pokazale 94:00!

Skačem po sobi, pogledam kad ono penali! Pogledam kad ono gol za pobjedu poništen zbog ofsajda! Poludio sam od bijesa! Na kraju sam ipak izašao kao pobjednik :) Bila je to što bi Anđus rekao neuralgična situacija mnogo napetija od situacije kad je Bard u finalu kupa 1993. godine boljim izvođenjem penala osvojio Kup :D Da sam izgubio letio bi i komp i menadžer kroz prozor :xD:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Milan - Liverpool finale lige šampiona? :fanman:
Mladenlazic17
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 31 Окт 2014, 13:27
Место: Ugljevik
Status: Није на вези

Re: NE MOGU DA VERUJEM :@ !!!

Порука од Mladenlazic17 »

sone92ns пише:Ovo vise nema smisla, primam golove uven u poslednjim sekundama meca ja ne znam sta vise da radim sve sam uradio sto je u mojoj moci ali izgleda nema spasa...i to mi se cini od kad je ovaj 1.4 ppec izasao...ovo je haos!
Prijatelju u prvoj sezoni sam vodio Čuku i 5-6 utakmica gubio bodove na taj način, i izgubim 2. mjesto zbog toga, falio mi 1 bod, u narednoj sezoni izgubim titulu sa Vošom zbog jednog boda, isto sam gubio utakmice u zadnjim minutima. :slap: :slap: :slap:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”