¤FM15 - FK Partizan (Official)

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kad su taktike u pitanju probaj ovo. Dečko kaže da radi sa većinom ekipa tj sa svim sa kojima je probao ali igra sa Partizanom i super mu ide.

Što se tiče dolaznih i odlaznih transfera. Nikako ne daji Luku ili Ninkovića. Strašni su i jedan i drugi. Odlično igraju kod svih. Koga dovesti nek ti preporuči neko drugi jer ja sam razgledao i nikog ne bih dovodio. Partizan možda nema neke odlične igrače i previše kvalitetne, nije Barsa naravno... ali je dobro pokriven na svim pozicijama, pogotovo sa mladim fudbalerima.

:cheers:
bubanja2014
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 02 Јул 2014, 16:24
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од bubanja2014 »

WOXER
Jel bi mogao da postavis ss par igraca?
Zivkovic, Pantic, Stevanovic, Lukic, Bogosavac, Babic (Gacinovic i Drazic ako si ih dovodio) i ako imas neke zanimljive regene iz skole
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Lukica nemam zato sto sam ga prodao Feneru. Nije mi skautiran. Zivkovic i Saponjic su odigrali vanserijsku sezonu. A Bogosavac mozda nije skroz razvijen, zato sto sam ga morao u 2-3. sezoni prodati(ljutio se, ckapi), pa sam ga sad doveo za dz.

Ovo su mladi koji su dobri i koji su izasli iz moje skole:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Preporucio bi vam Strahinju Karisica. Fantastican igrac. Ja sam uspeo da ga ugrabim za dz. :D

Слика
Последње учитавање од WOXER дана 03 Дец 2014, 20:43, учитано 2 пута укупно.
bubanja2014
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 02 Јул 2014, 16:24
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од bubanja2014 »

hvala ti puno
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ljudi kad budete pocinjali sejvove sa Partizanom, mozete slobodno da prodate Volkova i Nemanju Petrovica nece vam leva strana odbrane biti problem Miroslav Bogosavac, Aleksa Amanovic, Adnan Islamovic, Nikola Dukic su ako ih razvijate odlicni igraci i nema potrebe da se budzet ne popuni kojim milionom.
Sto se golmana tice pored Lukaca, posle prve sezone slobodni su vam Brkic i Saranov da biras, plus Djordje Nikolic iz omladinaca odlican.
Desni bekovi su slaba tacka, ali uz Vulicevica jedan Aksentijevic sasvim dovoljan, moze jos Aleksandar Filipovic iz Jagodine i Lazar Cirkovic kao i Miladin Stevanovic puca.
U sredisnjici odrane predlazem Vujadinovica kao levog i Rajkovica (slobodan posle 1 sezone) kao desnog centralnog beka, ako i to ne upali uvek mozete da nadjete nesto u inostranstvu dok vam omladinska skola ne izbaci nekog regena.
Na sredini pod obavezno Brasanac, Drincic, Ivan Petrovic, Marko Grujic i Sasa MArkovic sasvim dobro rade posao.
Ofanzivci Andrija Zivkovic (AMR), Strahinja Karisic (AMC), Danilo Pantic (AMC), Mihajlo Ristic (AMLC), Dejan Drazic (AML),Nikola Ninkovic (AMLC), Stefan Ilic(AMR) omladinac eventualno sam ja doveo Leandra Paradesa (AMC) sa free i to bi bilo to, sto kazu nasi ljudi da biras koga da pustis svi ubijaju na mesto i pas i sut i kreativnost.
Napad je glavobolja da krenemo od Petra Skuletica ako ga ne pustas pogresio si, ako mu pridodas jos nekog opet si pogresio, sam u napadu sa TM(S) ima da se nadaje golova i da ima najvise assistencija u timu i u JSL i u Evropi, ja pored njega imam Saponjica iz omladinaca doveo Luku Jovica i Danijela Aleksica i iskreno ne znam ko da mi pre igra, kako kog pustim on da po 2-3 komada.
Znaci za male pare i ako se pravilno rasporede a nepotrebni igraci (stariji plus ono sto ne zasuluzuje da igra u PFC) proda moze da se napravi veoma dobar mladi domaci tim sa 1 ili 2 stranca... kad se jos razvije omladinska skola i pocnu da izlaze regeni bice to sasvim solidno... Pozdrav ljudi ako vam treba neka sugestija samo dajte pitanje...
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Prva sezona, drugo kolo kvalifikacija za LS, prva utakmica.
Слика
Jos mi obraz bridi od ovog virtuelnog samara. Najsramnija utakmica koju je neki moj tim ikad odigrao...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

:xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Socivar, pa kad ti je Ostojic dao gol, naravno da si izgubio :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Jel su i vama na pocetku povredjeni Pantic i Zivkovic na po 2 meseca ?
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Da
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Jos jedno briljiranje research tima :nasty:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

TheBlues, to ti je reseno u updateu Karninom, a ako neces to sredicu ti ja kako hoces pa kreni, svejedno ima uvek da imas bar po 5 povredjenih, sad na 15.2 ne znam tacno ali do sad je tako bilo, taman se neko oporavi odma se drugi povredi na 4-5 nedelja i cele sezone tako biju povrede ko blesave, onda ti se pobune igraci sto ne igraju ti mu obecas da ce da igra pustis ga 3 tekme on se opet povredei na 5-6 nedelja pa ajde jovo nanovo :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

Слика

:winner:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Alexandar_81 пише:TheBlues, to ti je reseno u updateu Karninom, a ako neces to sredicu ti ja kako hoces pa kreni, svejedno ima uvek da imas bar po 5 povredjenih, sad na 15.2 ne znam tacno ali do sad je tako bilo, taman se neko oporavi odma se drugi povredi na 4-5 nedelja i cele sezone tako biju povrede ko blesave, onda ti se pobune igraci sto ne igraju ti mu obecas da ce da igra pustis ga 3 tekme on se opet povredei na 5-6 nedelja pa ajde jovo nanovo :yesko:
Sva sreca nisam bacio pare za original tako da igram 15.1.3 verziju

Povrede me nisu mucile, to da se drndaju igraci stoji, ocistim Teleoptik i rezerve i pola idiota iz prvog tima se pobunilo, morao sam i njih da oteram sa sve Lazovicem na celu.
Prodjem u LS preko Sutjeske, Dinamo Z i Ludogoreca i onda od jedno 15 golova koliko sam primio u grupnoj fazi, pa brat bratu jedno 13-14 sam primio nakon kornera ili glavom, doduse i dao nekoliko. Ista situacija u ligi, kad vidim korner na key to je primljen ili dat gol u 90 posto sluajeva, bolje nego 1 na 1 situacije. Toliko usran ME, da su hteli gore nisu mogli...
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Vuletic1993
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 26 Апр 2011, 14:09
Место: Rujisnik
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vuletic1993 »

Kad se ulazi u evropsku uniju? Ne mogu vise da rotiram strance. :xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

2020. godine.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Gojke90
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Нов 2010, 09:50
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Gojke90 »

Mozda nije pitanje na pravom mestu postavljeno ali igram sa Partizanom i imam nedoumicu... Nisam puno trosio pare 2 sezone, prodao par igraca za neku sicu i nakupilo se 11m za transfere (verovatno ce na kraj sezone biti jos)... Da li vredi dovoditi Luku Jovica za 8-10m ili da guram Saponjica i Skuletica. Inace igram sa jednim napadacem. Leva krila su Todorovic iz omladinaca i Drazic. A desno Luka i Ilic iz omladinaca. Da li dovoditi Jovica ili neko bolje desno krilo?
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

zele пише:2020. godine.
svaki manager povecaju za jednu godinu :)
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Gojke90 пише:Mozda nije pitanje na pravom mestu postavljeno ali igram sa Partizanom i imam nedoumicu... Nisam puno trosio pare 2 sezone, prodao par igraca za neku sicu i nakupilo se 11m za transfere (verovatno ce na kraj sezone biti jos)... Da li vredi dovoditi Luku Jovica za 8-10m ili da guram Saponjica i Skuletica. Inace igram sa jednim napadacem. Leva krila su Todorovic iz omladinaca i Drazic. A desno Luka i Ilic iz omladinaca. Da li dovoditi Jovica ili neko bolje desno krilo?
Meni se bolje pokazao Saponjic. Jovica si trebao na pocetku da dovedes, sad je debilno da sjebes ceo budzet na njega.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Gojke90, TheBlues, je u pravu, posle prve sezone si trebao da ga dovedes i razvijas po svojim zeljama, sad verovatno trazi mnogo para i ne znam koliko se razvio, ali Skuletic i Saponjic su tisti tipovi igraca tebi treba neki regen mali brz sa dobrom tehnikom upravo kao Jovic, samo mlad pa da ga celicis i pustas u vatru... :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”