¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Grofinjo
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 14 Нов 2012, 23:46
Место: nova pazova
Status: Није на вези

Порука од Grofinjo »

Kod mene igraci pre pocetka sezone (Rakic,Rajkovic,Kovacevic) i posle 7-8 kola (Petkovic,Despotovic,) Traze da napuste klub...Morao sam da prodam Rajkovica (Dortmund 6M funti) i Rakica (500.000)...Jel ima jos neko ovakvih problema sa ekipom?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Brateu, ništa meni ovde nije jasno.

Smeta ti skautin koji je uradjena kao u stvarnosti?
Ne možeš da prodaš igrače, a opet ne bi ni hteo da ih prodaš, jer nije fora da prihduješ 100m?

P.S. Za skauting, možeš da tražiš od uprave da ti povećaju scouting range, pa će moći da skautiraš van Evrope, :cheers:
Последње учитавање од zele дана 01 Нов 2014, 23:43, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика
Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Znači opaki mogu da postanu :baloon:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mnogo su opasni. Prijatno me iznenadio ovaj Jovanović. Sad je prelazni rok, zanimljive ponude stižu. Biće kasnije ss.

Edit: Mislim da neće biti više prodaje ove sezone.

Слика
Последње учитавање од zele дана 02 Нов 2014, 17:50, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

tebra, pa ti si prodao skoro sve klince koji vrede nesto i koji mogu da napreduju.
ko ti je zamena za petkovica na desnom beku? i kako su ti igrali kovacevic i savicevic?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Vidiš da sam doveo Živkovića iz Voše, on menja Petka, a tu je i Jakšić. Kovačević je bio odličan, ali mu je isticao ugovor, a nesrećan je(pobunio se zato što sam prodao nekog retarda iz rezervi). Vukan je grejao klupu Bosančiću, a onda sam gurao Ristića tu, Vukan nije loš, ali nije ništa posebno, Poletanović sad tu ubija. Vukašina sam nabudžio maksimalno, 9.5m nije ponuda koja se odbija. Planić je sjajan, iz ove perspektive mislim da sam mogao da tražim i više, ali isto kao Kovačević, isticao mu je ugovor, a već mi je pizdio da bi hteo da ide iz kluba. Napredovali su oni sasvim pristojno, mislim da sam im dosta izvukao ocene, obrati šažnju da je ovo treća sezona, nemaju ni oni 18 godina i ne znam koliko prostora za napredak. Od baš te dece prodao sam samo Vukana, Grujića i Jovanovića i krivo mi što sam Grujića dao za samo 4m, ali je evo i drugu sezonu ga pozajmljujem, tako da štete praktično ni nema. Kostur ekipe mi je ostao. Rajko na golu, Lazić u odbrani, Ristić i pozajmljeni Grujić u vezi, Jović u špicu. Za dve sezone(tri letnja prelazna roka) sam zaradio 55m, a potrošio oko 15m, a uložio sam dosta u infrastrukturu, sad sam ušao u LŠ, po prvi put, balans mi je preko 35m. Nadam se ću uskoro očistiti dugove, pa da mogu na tenane razvijam neke nove klince iz omladinskog pogona.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Pa kakav ispade Marko Zivkovic kad si za njega dao 2.4m??? :wtf:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jebiga, kad daješ na rate moraš malo više da ponudiš. Nije loš, ganjao sam nekog lika iz Hanovera, ali potpisao je novi ugovor, pa nije hteo da predje i na kraju dovedoh Živkovića, dobar je, radi posao.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Završena treća sezona. Opet titula, a u LŠ ništa, jedan bod, zakucan za dno. Na polusezoni stigli Radoja i Meleg. Dogovorio sam i transfer Čavrića.
Слика

Слика

Слика

Bata Djora dao licencu.
Слика
Последње учитавање од zele дана 05 Нов 2014, 00:29, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Je l' probao ko Ristića na LWB-u?
Izgleda kao fin ofanzivni bek, malo na kviknes atributima da se poradi i bombonica.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Da li je neko uspeo da od uprave odmah na pocetku izvuce veci procenat od prodaje igraca, sa ovih 10% gotovo nista ne moze da se uradi? Prodao sam Pecnika, Gogica i Zukanovica za nesto manje od 4 miliona i za transfere imam bednih 450, 500k, Mijailovica i Rakica niko nece ni za dzabe da se makar oslobodim njihove plate.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zvezda je dužna 51m, nema šanse da na početku izvučeš nešto, ako ne prodaš nikoga oni ti smaknu i tih 10%.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Krenuo sam na pocetku bez transfera, da li ce se otvoriti na polusezoni sta za prelazni rok, i kad mogu da im trazim da mi povecaju scouting range, slep sam ovako :xD:
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Meni su scouting range sami povecali posle nekih 10 dana, ne znam da li to ima veze sa tim sto sam za to vreme prodao par igraca.
indijanac123
Youth Team Coach
Поруке: 51
Придружен: 07 Нов 2014, 19:11
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од indijanac123 »

Ja ne verujem sta se meni desilo !!!!!!

Uprava mi je prodala Jovica olimipijakosu !!!
Pola evrope je trazilo jovica i rajkovica za lepe pare, i borio sam se da ih ne pustim, oni se naljute pa pricam sa njima, pa se odljute i sve je bilo smireno, i od jednom mi se pojavi vest kako Jovic 1.1.2016 ide u olimpijakos !!

Jel moze neko da mi objasni kako to, i otkud to da ide 2016 a ne 2015 ?

P.S. rakic ubica, u prvih 7 kola 8 golova dao.

Nikog nisam prodao ni doveo, eto jos to da kazem, posto je situacija u klubu sa novcem, blago receno, ocajna..

Pozdrav
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nije ti uprava prodala Olimpijakosa nego su ti ga oni "ukrali", jer je dečko na youth ugovoru, kontam da ćeš dobiti 600k ili 800k. Jebiga nisi dao dečku ugovor na vreme. Neiskusan si.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
indijanac123
Youth Team Coach
Поруке: 51
Придружен: 07 Нов 2014, 19:11
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од indijanac123 »

Brate, prvo sto sam uradio kad sam krenuo sejv, pre svega, to je da sam njemu dao prof. ugovor.. Tako da nije to..
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne može pro ugovor pre 17. godine, negde si zajebao, daj ss vesti da je Olimpijakos ponudio i daj ss transfec centra/transfers out.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
indijanac123
Youth Team Coach
Поруке: 51
Придружен: 07 Нов 2014, 19:11
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од indijanac123 »

au jeste jbt, u pravu si.. sad sam se setio, sad sam pogledao opet, ja ne mogu da verujem majke mi..

pa sta treba onda da se uradi sa malim jovicem ako ne mogu da mu dam profi ugovor dok ne napuni 17??
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”