¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vidim da se neki žale na štopere. Probajte Dalkua.

Код: Изаберите све

http://en.wikipedia.org/wiki/Armend_Dallku
To je taj. Ko nema problem sa njegovom nacionalnošću neka ga dovede. :D Biće vam pravi vođa jer će i u Evropi igrati dobro. :D Plus nisam siguran jer sam ga ja imao na FM 12 ali on izgleda ima i srpsku nacionalnost kao sekundarnu a i nastupao je za mlađe selekcije SCG..
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

Слика
Слика
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Samo sam ja mogao da budem genijalac,i nekako sklonim sve ove teme kao nevidljive kada udjem na forum,i zato nisam do sada i pisao.Kao i svake godine,igram samo jedan sejv,i to samo sa jednom ekipom,a to je Zvezda.Takodje i dalje ne menjam svoje navike,a to je uglavnom da dovodim igrace za dzabe,prodajem za vece cifre,ni jedan igrac da ne napusti tim na free,i da su to samo igraci sa EX-YU prostora.
Prva sezona kao i uvek,dupla kruna,pogotovo sto ove godine nije bilo ni Evrope,tako da se moglo potpuno lagano prodefilovati kroz tu godinu.
Prelazni rok,kao sto rekoh samo free,a gde god je moglo da se zaradi to je ucinjeno.Takodje gledao sam da pojacam malo i strucni stab.
Слика
Слика
Takodje,Katai je odmah vracen Olimpijakosu,jer mu je plata prevelika,pogotovo za moju formaciju,gde je on neupotrebljiv.Mihailo Ristic je za ovih par sezona totalno ukomponovan kao ML\AML.Najprijatnije me je iznenadio Savanovic,koji je odlicno igrao.Vranjes je u narednih par sezona,sa Savicem cinio okosnicu ekipe u odbrani.Ostali su bili manje vise solidni.Tim je izgledao ovako.
СликаСлика

Polusezona je govorila manje vise kako ce biti na kraju.
Слика
Period od zime do leta je gotovo bio uzas.Pobuni se Savic zbog odlaska Karaklajica,ja obecam zamenu,i ne ispunim,mahinalno,a onda do kraja sezone ceo tim nezadovoljan.Non stop pobune.Hoce u druge klubove,sve do zvanicnog kraja sezone i prvih pojacanja.

Druga sezona,vec malo laganije krece.Drugi put da uspevam jedva razvijenog klinca da prodam za 3.8 miliona u Olimpijakos,i kao za inat,nedelju dana kasnije Svetozar Mijailovic poveze dva kluba,i tu je kraj uzimanja para od pravoslavne brace.
СликаСлика
Marko Rog je bio na meti Liona,medjutim uspeo sam da ga dovedem,za nesto vecu platu,koja je sredjena vec posle 3 meseca,na dosta povoljniju po klub.Dejan Lekic odigrao sjajnu polusezonu,a onda i lepo unovcen.Mudrinski je definitivno mozda i jedno od najboljih pojacanja.Danijel Aleksic najveci promasaj,ikada,i po prvi put sam prodao igraca za manje od onoga za sta je doveden.Imao sam i 6-7 klinaca koje niko nije hteo 2 sezone,i kojih sam hteo da se resim,a onda sam morao da dovodim igrace koji mi gotovo nisu potrebni samo zato sto su bili za 0,i na transfer listi,a ovi moji hoce da odu (inace uzasno je to sto klinci nece u prvu ligu,bez minuta u prvom timu).Tako je i protekao zimski prelazni rok.
СликаСлика
Na kraju opet dupla kruna,kasa sve punija,i bolja buducnost za klub.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Treca sezona mi je bila manje vise dosadna sve do polusezone.Dosli su dobri igraci,tim je bio sve jaci.Partizan nikad gori.Finansijski sam mozda bio gigant.Em sto prodajem,em sto kod svakog uzimam procente,em sto i sve pozajmice naplacujem,a neretko za celu sezonu pozajmice po igracu uzmem oko 1,5-2 miliona.
СликаСлика
Grupa Lige Sampiona prosla bez vece muke,a onda i Zvezdino prolece,i najveci uspeh.
Слика
Takodje zanimljivo je da sam imao fantomsku prodaju regena iz Hrvatske u stilu APOLLON-a.Doveo ga za 51K,a posle par dana za vise miliona prodao u Wigan.Sve u svemu sezona vise nego uspesna!

Cetvrta manje vise prosla po istom principu.Uspeo sam da uzmem i Super Kup Evrope.
Dolaznih transfera nije bilo mnogo,a odlaznih jeste.Tim nisam hteo da rasturam,bar jos neko vreme.
СликаСлика
Nadao sam se da cu sa Lukom Djordjevicem da napravim uspeh kao i u proslom izdanju,da ga dovedem za nulu,a prodam za 50 miliona.Ove godine nisam bio te srece.Uzela se jos jedna Liga Sampiona preko Sportinga,Celtica,Benfice i u finalu Salke,i to jedva.Proslu sezonu je obelezio Luka Jovic,usao u legende kluba sa preko 40 golova.

Vremenom sam pojacavao i strucni stab,uglavnom kada neko ode u penziju.
СликаСликаСлика

Zao mi je sto nisam pravio vise fotki...
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Ova peta sezona mi je uvek nekako najzanimljivija.Tada vec u igru ulaze i ozbiljni regen igraci kojih sam dobio u poprilicnom broju za proteklih 4 godine.Sve njih sam okacio

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/postlink/364918.htm#364918
Prve promene su bile imenovanje Marka Petkovica za kapitena,i Vukana Savicevica za zamenika.Prelazni rok i najbolji do sada.Odlucio sam se za grobarski fazon,dovodjenja nasih igraca,s obzirom da su opet doveli raspalog Grcica koga sam uvaljao Zenitu kao zamenu,pritom sam uzeo neku sicu za to.
Слика
Gledao sam da gradim buducnost,pa sam doveo odlicnog regena iz Bosne,koji je otisao odma' na kaljenje.
Слика
Tim se skockao i vise nego dobro,al do sada napadaci mnogo lose igraju,bar u odnosu na prethodne sezone.
СликаСлика
Taktike kao i ranijih godina.
СликаСликаСлика
Sto se tice pozajmica ja zaradjujem,oni se razvijaju,i ja na kraju dobije prvotimce za sezonu-dve.
Слика
Alesandar Pesic mozda jedno od najboljih pojacanja do sada.
СликаСлика
Luka Jovic zver!
СликаСлика
Ristic,definitivno pun pogodak!
СликаСлика
Vukan Savicevic,kao i ranije,odlican...
СликаСлика
Grujica,odmah vratiti iz Kolubare.
Слика
Ove sezone u Ligi Sampiona grupa sa Botev,Sahtjorom i Olimpijakosom,deluje kao lagan prolaz.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Prosto ti zavidim na ovim novcima koje uzimas preko pozajmica. Lagano bar 4-5 milki se moze nabrati ako ne i duplo vise. Svaka cast. :cheers:
vieira
Youth Team Coach
Поруке: 75
Придружен: 12 Нов 2010, 02:01
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од vieira »

Слика

Слика


zar je moguce da je ovako nenormalan
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Zasto Milos Stojanovic ima samo 129 PA,a naprimer Dusan Zivkovic 138...mislim da je Stojanovic zasluzio minimum 140,a mozda i -8 kao Vukasin Jovanovic??
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

asto Milos Stojanovic ima samo 129 PA,a naprimer Dusan Zivkovic 138...mislim da je Stojanovic zasluzio minimum 140,a mozda i -8 kao Vukasin Jovanovic??
Najbolje bi bilo da pitaš ovde
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kakvi su za razvijanje njih dvojica? Da znam da l' da ih forsiram u kupu ili da ih teram u Brodarac ili tako nesto slicno.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ne pamtim da je u zadnja nekolika menadzera bilo teze igrati sa CZ nego sad. Bukvalno nikog ne mozes kupiti na pocetku sezone za kes, uprava da nesto odobri nema sanse. Budzet nikad manji
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

DS_RS пише:Ne pamtim da je u zadnja nekolika menadzera bilo teze igrati sa CZ nego sad. Bukvalno nikog ne mozes kupiti na pocetku sezone za kes, uprava da nesto odobri nema sanse. Budzet nikad manji
Zato ciganisanje na rate :D Ne znam sad kako igras, ali posto sam vidio da svi uglavnom igramo samo sa srpskim igracima, kes ti u sustini ne treba. Sve mozes da ih juris na ugovore, ili za neke manje cifre do 2m. Prvi prelazni rok bih ti predlozio da samo zavaljas smecare i losije klince, moze dobar kes da se uzme za njih. Iako ti je % od transfera mizeran u najboljem slucaju, na dugorocno ces dobro poslovati, ako uzmemo u obzir da uzimas titule (sto je lako) i ulazis u grupe LS (sto je relativno lako). U sustini ti rebaju samo krila na duze staze, sto bi ti Drazic, Meleg, onaj iz Rada mladi aml i Gacinovic pokrili odlicno, a ja sam u nekoj 2019 doveo i Zivkovica, doduse iz St. Ettienea, Cavrica nisam ali vidim da ga dovode i da ubija. Odbranu imas za narednih 15god sa Lazicem i Jovanovicem, pojacas konkurenciju na stoperu sa nekim Filipovic-Jagodina, Babic-Vojvodina, Gudelj neki mladi iz holandije, mislim da je -8pa, dok ja D/RL dovedes Rankovica koji pokriva obje pozicije, i uz Petka i Antica koji ubijaju je dovoljan za bekove. U veznom redu ti treba neki mesar osim Kovacevica, za sta je najbolji izbor Mijailovic, mada siguran sam da bi i SergejMS bio odlican, ali nisam ga dovodio u CZV na FM15. Velkjovic je znatno slabiji nego na FM14, mada se nije ni naigrao kod mene, pa ne mogu da tvrdim. Mozda je defanzivni vezni pozicija koju bi trebao pokriti strancem. Spic Jovic, Despot da ga mijenja jer moze da se uvalja odlicno, a onda se kupi Saponjic i imas dva najbolja spica u igri posle nekoliko sezona :D
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ja samo za pocetak kazem da nmg nikog kupiti za kraj sezone se ne brinem, sad npr ni Drazica za 1m nisam mogao na rate uzeti :cheers:
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

DS_RS пише:Ja samo za pocetak kazem da nmg nikog kupiti za kraj sezone se ne brinem, sad npr ni Drazica za 1m nisam mogao na rate uzeti :cheers:
Mozes Humama Tariqa na pocetku za sitnu lovu, a postane zver :D, moras mu dati keyplayer jbg, a vidio sam i da dovode Savytskog, ali meni bi ga uvijek veliki timovi preoteli.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Dovedoh Pantica na polusezoni na free, tacnije uplatio sam 20ak hiljada da dodje odmah :yes:
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

DS_RS пише:Dovedoh Pantica na polusezoni na free, tacnije uplatio sam 20ak hiljada da dodje odmah :yes:
Olican posao, ja njega nisam dovodio (mogao), za razliku od Saponjica i Zivkovica. Doduse cini mi se da je to sve sto valja od PFC mladih, mada mi se i neki DL ucinio solidnim.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Mogao sam jos Pavlovskog ali nisam htio da gomilam igrace bzv., a siguran sam da ce Pantic biti dosta bolji od Savicevica :yesko:
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

DS_RS пише:Mogao sam jos Pavlovskog ali nisam htio da gomilam igrace bzv., a siguran sam da ce Pantic biti dosta bolji od Savicevica :yesko:
Pavlovski mnogo, mnogo losiji nego na fm15, a Vukana probaj mozda na AMR, ja sam ga iz nuzde tu stavio, i pokazao se pun pogodak i ocjene mu budu prave za IF. A Pantic kad se protrenira bice top APL sigurno :claping:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

I jos jednom sam uspeo sve trofeje da odbranim,i napravim jednu mocnu Zvezdu. :fanman:
Igrac koji je definitivno prikazao najvise,preko 20 golova,a igrajuci na poziciji MR,to je Izet Hajrovic,medjutim nazalost morao sam da ga prodam,jer je nazalost bio najstariji na toj poziciji od svih koje sam imao na raspolaganju,nakon letnjeg prelaznog roka.Luka Jovic standardno dobar,nema tu neke dileme,ako se sa njim dobro radi prve dve sezone,posle dobijate igraca koji ce svake sezone davati oko 40 i vise golova.On i Saponjic odlicni,dok su ostali napadaci zakazali,i prilicno razocarali.
Jos u zimskom prelaznom roku sam morao da prodam Marusica,a tada i dogovorio Janjatovica,koji i nije nista posebno.
Слика
Kao i uvek,u tom januaru se dogovaraju transferi za leto,pa je tako bilo i ovaj put,a onda nakon 6 meseci,prelazni rok je prosao i vise nego odlicno.
Слика
Opet se na racun pozajmica uzelo vise miliona,a ja cu naredne sezone dobiti odlicne igrace koji mogu u prvi tim.Po prvi put sam iskoristio mogucnost svih 25 igraca u timu.
СликаСлика
U tim prikljucen prvi regen iz omladinske skole,i mogu reci da je za sada odlican.
Слика
Takodje prijatno sam iznenadjen Panovicem koji je bez obzira na samo solidne ocene,odlican.
Da ce biti uspesna sezona,samo govori :boxer:
Слика

Partizan je blago receno ocajan,nikako da izaberu pravog trenera.A zanimljivo je da su doveli Milosa Zukanovica i Stojanovica,Urosa Grcica,Milana Marcica,Aleksandra Kataia nakon sto sam ih ja prodao drugim klubovima.
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од DaniloMilosevic »

Da li je ovo posteno! zbog ovakvih dosadnih klubova popust PSG, Porta, Olimpijakosa koji smaraju sa ponudama, nisam ni zapoceo sezonu uprava prodaje Jovica... i PSG je Ponudio za Rajkovica 3,8 ali sam odbio i sada je nezadovoljan! gubi motivaciju

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/3S/uB/2co18xhR/inboxinbox.png
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”