FM-15 Beta Utisak

Sve o FM15
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

zele пише:Igram betu već 30 dana i do sada sam 6 puta kretao novi sejv, kako nisam mogao da ga skautiram dovodio sam ga na probu, a kad sam skontao da je dobar dovodim ga bez skautovanja i probe.
jel ti se dešavalo obrnuto, da traži više odmah nego kad dođe na probu? konkretno, doveo sam vranješa prvo na probu, pa ugovor nakon isteka prelaznog roka. mislio sam da je to opcija pod kojom ću izvući najbolji dogovor. jel moguće da bi bez probe tražio manje?
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Lamin
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 19 Јун 2012, 23:06
Место: Beograd
Klub koji vodite: Randomica jbg :D
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Lamin »

Imam jedno pitanje, sta znace one crne zvezdice kod potencijala.Igrac ima tipa 3 zute i jednu ipo crnu zvezdicu, jel je to moguci potencijal ili...? :poz:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

A.Boghossian пише:jel ti se dešavalo obrnuto, da traži više odmah nego kad dođe na probu? konkretno, doveo sam vranješa prvo na probu, pa ugovor nakon isteka prelaznog roka. mislio sam da je to opcija pod kojom ću izvući najbolji dogovor. jel moguće da bi bez probe tražio manje?
Vranješ je zanimljiv slučaj. Doveo sam ga u Jagodinu bez probe i to za 6-7k mesečno, a kad igram sa Zvezdom traži mi 24k sa probom i bez nje, ja sam na ovom poslednjem sejvu pojeo govno, odbio mi je ponudu i sad neće da pregovara, ali kontam da on drži cenu do polovine avgusta i se posle može potpisati za normalnu sumu. Koliku si mu platu dao?
Lamin пише:Imam jedno pitanje, sta znace one crne zvezdice kod potencijala.Igrac ima tipa 3 zute i jednu ipo crnu zvezdicu, jel je to moguci potencijal ili...? :poz:
To je neskautirani potecijal, potrebno je još da ga skautuješ da bi video tačno njegov max potencijal.
Последње учитавање од zele дана 28 Окт 2014, 14:28, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Lamin
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 19 Јун 2012, 23:06
Место: Beograd
Klub koji vodite: Randomica jbg :D
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Lamin »

zele пише:To je neskautirani potecijal, potrebno je još da ga skautuješ da bi video tačno njegov max potencijal.
Ok, ali te zvezdice imaju i moji igraci (uglavnom klinci), malo je glupo da moram da skautiram i sopstvene igrače.
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Ali upravo sam izgubio 3:2 uz sva tri autogola De Hee. Odbrani čovek i odbije loptu sebi do noge, onda je ćušne u gol, a tu mu priđu i po jedan moj odbrambeni i Hullov napadač. :xD:
Ukupno oko 25 autogolova od 71 gola koliko sam primio na ovom sejvu :wtf:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I ja primam nenormalno mnogo (tj dajem :D) autogolova... tako da me strah više da igram fm

Ovoliko autogolova nisam dao za svaki fm prethodno koji sam igrao. Haos.
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

zele пише:
A.Boghossian пише:jel ti se dešavalo obrnuto, da traži više odmah nego kad dođe na probu? konkretno, doveo sam vranješa prvo na probu, pa ugovor nakon isteka prelaznog roka. mislio sam da je to opcija pod kojom ću izvući najbolji dogovor. jel moguće da bi bez probe tražio manje?
Vranješ je zanimljiv slučaj. Doveo sam ga u Jagodinu bez probe i to za 6-7k mesečno, a kad igram sa Zvezdom traži mi 24k sa probom i bez nje, ja sam na ovom poslednjem sejvu pojeo govno, odbio mi je ponudu i sad neće da pregovara, ali kontam da on drži cenu do polovine avgusta i se posle može potpisati za normalnu sumu. Koliku si mu platu dao?
10k mesečno
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
Miksa
Youth Team Coach
Поруке: 174
Придружен: 26 Сеп 2012, 00:16
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од Miksa »

Micah Richards i Leandro Paredes su free već pola godine, niko im ništa ne nudi, a neće ni da me pogledaju da dođu u Millwall iako sam skoro u vrhu Championshipa.

Ne razumem.
'So when I go home, sometimes, even when I had an amazing game, I always think about what I missed.' - Thierry Henry
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Cene sebe previše visoko. :D Nešto kao Bendtner u rl :D
Корисников грб
CrazyBoyCZV
First Team Coach
Поруке: 219
Придружен: 27 Авг 2012, 01:19
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од CrazyBoyCZV »

Ono sto, ako sam dobro primetio, niko nije spomenuo je da se igraci sa reprezentativnih obaveza vracaju osakaceni. Ok, odigraju dve tekme i ocekujem da ne budu bas svezi, ali dolaze sa kondicijom 76-78. Ne mogu ni sa klupe da se iskoriste... :wtf:
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Pa neću ni da igram ako ostane ovako. Sad se malo zezam dok ne izađe igrica, svađam se sa igračima i novinarima. :xD: jutros sam uzeo genie scout i šlogiro se kad sam video CA i PA pojedinih igrača :wtf: kao i koliko su mi skauti retardirani zapravo a ja otpušto trenere da njih dovedem :slap:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
WOXER
First Team Coach
Поруке: 240
Придружен: 25 Дец 2010, 23:06
Место: Kucura
Status: Није на вези

Порука од WOXER »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jr3KKWYFYJQ[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_1XH_JvU-Ms[/youtube]

Samo mi recite kako covek da ne poludi ili da ne razbije nesto?? :nervous:
Последње учитавање од WOXER дана 29 Окт 2014, 20:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Prodao golman dušu svoju za male pare. :D
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

I ja imam genie scout. Ako nekome treba da vidi PA nekog igrača neka postavi ime.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Ako te ne bude mrzelo okaci SS nasih igraca do 19-20 god i poredjaj po potencijalu. Print screen na genie scout pa udjes u Paint pritisnes ctrl-v i dobijes sliku.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

sanjin84 пише:I ja imam genie scout. Ako nekome treba da vidi PA nekog igrača neka postavi ime.
srbinho пише:Ako te ne bude mrzelo okaci SS nasih igraca do 19-20 god i poredjaj po potencijalu. Print screen na genie scout pa udjes u Paint pritisnes ctrl-v i dobijes sliku.
Ako to uradiš, otvori novu temu i napiši šta tačno kačiš. Ne verujem da ima mnogo njih koji vole da koriste čiteve.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Nije cheat kad se kaci koji su igraci wonderkid, a ovo jeste? E jbg onda......
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ti spiskovi sa wonderkidovima nisu zasnovani na programima koji tačno vide potencijale već pretpostavke po igrama iz RL.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Nesto se mnogo dobro potrefile pretpostavke mora da su skauti world class :zelenko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

I ja ne volim te čitove mada ne volim ni vunderkide. Nikad ih skoro ne dovodim.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015”