[SLS FM15] Sve lige Srbije - Skupljanje podataka

Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

C0a1209 пише:Evo da se javim da mogu da odradim za Pirotsku okruznu i opstinsku ligu sve sto treba (posto od ove sezone igram u opstinskoj ligi). Verovatno bih mogao da izvucem i iz zone nesto, mada to je vec pristupacnije. To su 23 kluba, 12 u okruznoj i 11 u opstinskoj.
EDIT: Da se pohvalim da moja ekipa (izabrase me za sekretara :slap: ja cu prvi u zatvor kad zafale pare) igra na najvecem terenu kako u opstinskoj, a i u visim rangovima nema takvih terena, dimenzije su 106mx66m, doduse trenutno koristimo taj dok ne napravimo svoj, ipak smo formirani pre samo 4 meseca :ole:
Meni se ne sviđa što koristite anglizicam (doduše vi imate i dobro opravdanje). Ali mi je drago što je osnovan klub u Pirotu posle nekoliko ugašenih. Otišli su u "večna lovišta" i Progres, Prčevac itd. Vidim FS Pirota radi zadnje 2 sezone na reaktiviranju klubova (jeste da je to caka da se ne igra baraž za Zonu Jug sa predstavnikom FS KiM) ali svejedno, reaktivirani su i Zvezda Blato, Veliki Suvodol (ex Dinamo), Hajduk iz Kostura je krenuo pa stao, u APRu je i Crnoklište itd. Što se tiče Rongo Sitija, samo napred i cepajte.
Ispričao sam mreku inače priču koja je zanimljvia zašto Rongo City a sve zbog jednog transparenta Pirgosa od pre 30ak godina :cheers:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ja sam zeleo da imam uradjene grbove za sve klubove srbije pa da moj dodatak bude kompletan ali jednostavno je to prevelik posao za mene. Nadam se da ce jednog dana i to neko uraditi...

Mors- pohvale za sav rad na SrbijaSport-u. Da nije bilo sajta ne bih ni dosao na ideju da radim kompletan fudbalski sistem
Последње учитавање од averel80 дана 29 Окт 2014, 00:06, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

averel80, To sa grbovima bi bilo super ali eto. Glavni problem što se svi ne mogu pronaći. Lako bi bilo uraditi ali eto.
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Sloba пише:averel80, To sa grbovima bi bilo super ali eto. Glavni problem što se svi ne mogu pronaći. Lako bi bilo uraditi ali eto.
Ma, da se skupimo 4-5 osobe i moglo bi da se odradi. A ako pa neki klub nema grb, a ni Mors ne zna otprilike kako izgleda odradimo neki nas grb i to je to. :)
Последње учитавање од C0a1209 дана 30 Окт 2014, 16:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ja iskreno nemam vremena jer radim 3 veoma obimna dodatka i pitanje je kada cu ih zavrsiti. Bilo bi lepo da postoji tako nesto ali pitanje je koliko se grbova i moze skupiti. Koliko sam razumeo graficare, ti grbovi moraju biti dosta veliki a oni sa Srbijasport.net-a su prilicno mali.

Lepa ideja ali pitanje je koliko je moguce realizovati je...
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Nisu svi na Srbijasportu mali, većina skorije okačenih su pristojne veličine.
I ako baš neki zafali odgovarajuće veličine, siguran sam da ga Mors ima negde u šteku. ;)

Meni to nije problem da odradim, par dana mi je obično potrebno da ih sve skupim na gomilu.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sreća tvoja avarel pa je BIH ali i Hr (mada ne znam koliko) bar manje opširnija od Srbije :D
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

averel80 пише:Ja iskreno nemam vremena jer radim 3 veoma obimna dodatka i pitanje je kada cu ih zavrsiti. Bilo bi lepo da postoji tako nesto ali pitanje je koliko se grbova i moze skupiti. Koliko sam razumeo graficare, ti grbovi moraju biti dosta veliki a oni sa Srbijasport.net-a su prilicno mali.

Lepa ideja ali pitanje je koliko je moguce realizovati je...
Sve te grbove imam ja u full formatu. Samo su na srbijasport.net neki ostali u malom formatu jer nisu ponovno uploadovani kad je izvršen upgrade softwarea na sajtu da može prikazivati u full formatu grbove :winner:
C0a1209 пише:
Sloba пише:averel80, To sa grbovima bi bilo super ali eto. Glavni problem što se svi ne mogu pronaći. Lako bi bilo uraditi ali eto.
Ma, da se skupimo 4-5 osobe i moglo bi da se odradi. A ako pa neki klub nema grb, a ni Mors ne zna otprilike kako izgleda odradimo neki nas grb i to je to. :)
Može da se odradi. Pa ono mislim da je glupo izmišljati grbove bez direktnih dogovora sa samim klubom ili nekim iz kluba. A imam ja statute svih klubova ovih čiji mi grb fali :) I u 99% makar piše boja a u dosta njih ima i opis grba ili makar klupski pečat koji se može iskoristi za grb. Tako sam Skobalj npr odradio iz pečata :fanman:
Da ću vam ja sve što treba ako se zagrejete kako valja skroz kao što je mrek krenuo, samo potpišite ko je radio grbove i nema problema što se tiče mene. (nisam ni ja radio sam sve baš bukvalno grbove, bilo nas je u početku 2 sad nas je tri).

I hvala Averel80 :ole:
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

Ovo vam je spisak šta meni fali od grbova, i šta uopšte fali na srbijasport.net za ovu sezonu.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... _web#gid=4

Fale 3 lige na srbijasport.net inače iz ove sezone, jedna je počela tek prošle nedelje. Lige i timovi u njima su sledeći:
- OFL Svilajnac: Pobeda Lukovica, Jedinstvo Troponje, Sinđelić Grabovac, Mladi radnik Bobovo
- OFL Bor: Polom Leskovo (kod Majdanpek), Zaštita Bor, Donja Bela Reka (drugi tim Nemetala), Brestovac (drugi tim OFK Brestovac 1946) i ne znam ko još. Treba tek da dobijem raspored
- OFL Užice: nemam nikakav info, verovatno igraju Tara Kremna, Bioska, Raketa Užice, Policajac 92 Užice...
Od grbova ovde navedenih fale: prva tri iz OFL Svilajnac ali biće i to rešeno :boxer:
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

Sloba пише:Sreća tvoja avarel pa je BIH ali i Hr (mada ne znam koliko) bar manje opširnija od Srbije :D
Da samo što iz BiH nikad ne bi sakupio sve :xD: Veruj mi na reč! (pokušaj naći npr rezultate OFL Ugljevik pa ćeš videti muke) :yesko:
A o Crnogorcima da se ne priča iako nemaju ni 40 klubova
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Mors пише:Sve te grbove imam ja u full formatu. Samo su na srbijasport.net neki ostali u malom formatu jer nisu ponovno uploadovani kad je izvršen upgrade softwarea na sajtu da može prikazivati u full formatu grbove
Super vest. Prilicno lako bi moglo da se odradi. Naravno config file bi bio prilicno velik problem ali uradice se i to. Zamisli da objavim Srbiju kompletan sistem za FM15 sa 95% grbova :)

Mors пише:I hvala Averel80 :ole:
Nema na cemu, zasluzio si.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

averel80 пише: Naravno config file bi bio prilicno velik problem ali uradice se i to.
Mislim da imam program za pravljenje config fajla tako da bi ti to pomoglo oko toga. :poz:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam izvore bliske fudbalskim savezima BIH i Cg ali i iz sveta njihovog sporta pa mi to olakša posao... inače..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Mors, Pozdrav drug, mada nije tema za to imam jedno pitanje oko BIH. Radim dodatak po informacijama sa Vašeg sajta dok za FBIH mi je lako naći na netu. E sada... javio mi je se jedan momak koji igra za "OFK Janja 2009" i oni se takmiče u jednoj od dve grupe 2. OL Bijeljine. Vidim da na Vašem sajtu nema informacije oko toga. Po njegovim informacijama ispod Četvrte lige Semberije postoji 1. OL Bijeljina - Istok i Zapad, a ispod te lige još jedna i to je 2. OL Bijeljina - Istok i Zapad. Imam li potvrdnu informaciju da ovo postoji ili negaciju? I kako bih mogao doći do podataka o sastavu liga. Hvala ti unapred.

Što se tiče SLS projekta imam ja informacije o nekim klubovima. Čim dođem do vremena postavljam ovde. :cheers:
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Ko li dade ime klubu Leposoje Talenat da mi je znati :argh:

P.S. Bresje Superior iz Velike Plane?
Последње учитавање од Markus_Wolf дана 10 Нов 2014, 23:29, учитано 1 пут укупно.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Код: Изаберите све

http://i.imgur.com/mU8JrZN.jpg
FK Ratajac Rataje

Код: Изаберите све

http://imgur.com/vCt9ZpS
Fk Carapan Krusevac

Код: Изаберите све

http://imgur.com/QQmPETt
Stara Carsija Osaonica

Код: Изаберите све

http://imgur.com/UV93M0X
FK Srnje

Код: Изаберите све

http://imgur.com/62gkTvn
FK Krusevac (Nisam mogao da nadjem bolji jbg)

Eto to sam naso za sada, bice valjda jos neki..
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Moje selo lepse od pariza

FK Parunovac
Слика
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

lvzifer пише:

Код: Изаберите све

http://i.imgur.com/mU8JrZN.jpg
FK Ratajac Rataje

Код: Изаберите све

http://imgur.com/vCt9ZpS
Fk Carapan Krusevac

Код: Изаберите све

http://imgur.com/QQmPETt
Stara Carsija Osaonica

Код: Изаберите све

http://imgur.com/UV93M0X
FK Srnje

Код: Изаберите све

http://imgur.com/62gkTvn
FK Krusevac (Nisam mogao da nadjem bolji jbg)

Eto to sam naso za sada, bice valjda jos neki..
Redom...
Ratajac to nije grb Ratajaca već nego isforisarno govno od Kristal Palasa verovatno neki glupi klinac se igrao :nasty:
Odličan Čarapan, to je novi klub! :fanman:
Stara Čaršija hm, ovo je isto u paintu rađeno ne znam da li je pravi, treba ga odraditi, uzećemo sa rezervom :boxer:
Srnje isto neko govno klinačko. Prvo to je grb OFK Beograda koji su urkali u paintu dodali FK Srnje, inače Srnje ima i totalno druačije boje kluba :xD:
FK Kruševac je škola fudbala :) Verovatno si pomešao sa FK Kruševicom a to fali

Ja sam našao FK Kupci tako da Mreče možeš da skineš to sa liste :yesko:
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

Sloba пише:Imam izvore bliske fudbalskim savezima BIH i Cg ali i iz sveta njihovog sporta pa mi to olakša posao... inače..
Hahahaha, neće ti to pomoći drugar izvini ali moram da se zasmejem :xD:
Pogotovo Cg, nisu u stanju ni da odrade godišnjak i statistiku svoje prve lige šta dalje da pričamo. Pokušaj ali teško je doći do brojeva saveza južne, centralne i sjeverne regije :wtf:
BiH, kažem ako uspeš da nađeš npr OFL Ugljevik evo ja ću doći lično, dotrčati i doneti ti gajbu piva :cheers: Veruj mi, lakše je otkriti Higsov bozon, nego saznati npr rezultate OFL Ugljevik :nasty:
Sloba пише:Mors, Pozdrav drug, mada nije tema za to imam jedno pitanje oko BIH. Radim dodatak po informacijama sa Vašeg sajta dok za FBIH mi je lako naći na netu. E sada... javio mi je se jedan momak koji igra za "OFK Janja 2009" i oni se takmiče u jednoj od dve grupe 2. OL Bijeljine. Vidim da na Vašem sajtu nema informacije oko toga. Po njegovim informacijama ispod Četvrte lige Semberije postoji 1. OL Bijeljina - Istok i Zapad, a ispod te lige još jedna i to je 2. OL Bijeljina - Istok i Zapad. Imam li potvrdnu informaciju da ovo postoji ili negaciju? I kako bih mogao doći do podataka o sastavu liga. Hvala ti unapred.
Hm, to je sad nedavno pokrenuto u saradnji sa rs-sport likovima jer se njima sajt ugasio. Aham. Nema ispod lige te, to su sve unosili kažem rs-sport.org likovi, mislim da si u pravu ispod 4. lige Semberije ide 1 pa 2 druga OFL Bijeljina to je najniži stepen u BiH. Imam ja za prošlu sezonu tabele što RS (fali samo misteriozna OFL Ugljevik) i FBiH (fali po koja tabela cela) :winner:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam ja za Cg regije. Mogu da te spojim ako hoćeš sa vlasnikom najboljeg portala u Cg (Cg sport). Druga stvar... jel misliš na ovo?

Код: Изаберите све

http://pfs-pd.org/index.php/id-5-liga-pfs-pd.html
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”