(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Vodim Borac Čačak, završena treća sezona, konačno osvojena titula. između ostalih, manje bitnih klubova, posao mi nudi veliki Atletik Bilbao čija mi se filozofija sa transferima opasno sviđa. Da li prihvatiti ponudu? Lomim se.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nemoj lagati ovaj napaćeni narod, vodiš Notingem Forest.

Слика
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Paul Scholes пише:Vodim Borac Čačak, završena treća sezona, konačno osvojena titula. između ostalih, manje bitnih klubova, posao mi nudi veliki Atletik Bilbao čija mi se filozofija sa transferima opasno sviđa. Da li prihvatiti ponudu? Lomim se.
Ja ovde ne kapiram dvoumljenje, pa taman si uzeo titulu, kvale za LS, a ti razmisljas da palis... pa ako te privlaci Baskija krenes novi sejv
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

TheBlues пише:
Paul Scholes пише:Vodim Borac Čačak, završena treća sezona, konačno osvojena titula. između ostalih, manje bitnih klubova, posao mi nudi veliki Atletik Bilbao čija mi se filozofija sa transferima opasno sviđa. Da li prihvatiti ponudu? Lomim se.
Ja ovde ne kapiram dvoumljenje, pa taman si uzeo titulu, kvale za LS, a ti razmisljas da palis... pa ako te privlaci Baskija krenes novi sejv
Nije mi fora kad krenem odmah sa velikim klubom, zanimljivije mi ovo kad kreneš iz svog ''sela'', pa postepeno napreduješ i na kraju se popenješ na vrh.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

I ja se tako igram, samo tek si poceo da peglas sa Borcem, cekaj, bice opet ponuda sigurno. Kod mene u sejvuinace 2028 godina, ginem uopravo sa Čačanima. Najaci tim lige je , a inace sam sad u Zvezdani.
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Stiže ponuda i od Atletiko Madrida. Kako odoleti?
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Decline. Ustvari vidi, moras da znas koji cilj imas kroz igru. Licno ja ne idem bez trofeja i nekog dubljeg traga u klubu osim ako me ne isteraju, a ponude stizu i stizace. E sad od tebe zavisi sta si imao na umu kad si preuzeo Borac. Ako je osvajanje JSL bio plan i ostvario si ga, onda idi dalje.
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Orthodox пише:Decline. Ustvari vidi, moras da znas koji cilj imas kroz igru. Licno ja ne idem bez trofeja i nekog dubljeg traga u klubu osim ako me ne isteraju, a ponude stizu i stizace. E sad od tebe zavisi sta si imao na umu kad si preuzeo Borac. Ako je osvajanje JSL bio plan i ostvario si ga, onda idi dalje.
Cilj - vratiti Markeca u klub, što znači da ću ostati u Borcu minimum 15 godina. :)
Корисников грб
GrobarDoGroba
Youth Team Coach
Поруке: 178
Придружен: 05 Нов 2010, 22:34
Место: Beograd
Klub koji vodite: Gateshead FC
Formacija: 4-2-3-1; 4-2-4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од GrobarDoGroba »

Paul Scholes пише:Vodim Borac Čačak, završena treća sezona, konačno osvojena titula. između ostalih, manje bitnih klubova, posao mi nudi veliki Atletik Bilbao čija mi se filozofija sa transferima opasno sviđa. Da li prihvatiti ponudu? Lomim se.
Budi oprezan sa ovim ponudama koje stizu tako rano u sejvu,meni se nekoliko puta desilo da mi stigne ponuda za razgovor,pa dan posle pregovora ona najgora moguca vest(laugh off interest od strane kluba).tako da ako nemas dobre ocene ili reputaciju tesko ces dobiti posao a jos ce upravaa Borca cekati pravi trenutak da ti izmakne stolicu.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Слика

:kuronja:

Слика
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

kidas,svaka Ti cast :winner:
:cheers:
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Слика


Umem v3
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

kidaš

Слика

boooooooom

dragi roberto, fudbal se nekad igra i 120min

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 08 Мај 2015, 17:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

@Ludi
Koji je ovo dodatak za špance?
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/ivry5b7u72gpoh3/Death_Ball_Spanish_Complete_15.3.0_46FC26D78CE-4CBE97D30198058.fmf
unknown88
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 16 Мар 2015, 16:00
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од unknown88 »

Kraj 1. sezone. Nije loše al moglo bi bit bolje.
Слика

Balotelli 36(6)-38 :wtf: (1. sezona)
Слика

Transfers i ekipa na početku 2. sezone. Idemo!!! :ole:
Слика
Слика
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Lakazet kida, ja sam ga u Fiorentinu doveo za mislim 7.5 mil. a prodao nakon sezone za 60

Слика
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Kod mene jebo godinama.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Treca sezona je ostala na samo jednom trofeju, kao sto sam prosli put napisao dobili smo Zvezdu u Super Kupu, dok smo u prvenstvu zavrsili na iznenadjujuce visokom 2. mestu, 8 poena manje upravo od Zvezde. Pored nas u Ligu Evrope su se plasirali treceplasirani Partizan i osvajac kupa Borac iz Cacka, iz lige su ispali Vojvodina, Donji Srem i Sloboda, umesto kojih ce naredne godine igrati Kolubara, BSK Borca i Metalac.

Слика

U Evropi smo uspeli da se bez vecih problema domognemo takmicenja po grupama, ali smo tamo ipak bili samo posmatraci, zauzeli smo poslednje mesto u grupi ostvarivsi samo jednu, ali vrednu pobedu kod kuce nad Interom.

Слика

Слика

Sezonu je obelezio Aleksandar Jesic, najbolji strelac lige, pored njega bi jos izdvojio Mundelea, Pavlovskog, Zlatkovica, Zivkovica i kapitena Stankovica, koji nas je na kraju sezone napustio, posto mi je rekao da je postigao ovde sve i da trazi nov izazov u karijeri.

Слика

Nije bilo previse ni dolazaka, ni odlazaka, za rekordnih 400k sam otkupio Micanovica od Javora posle dvoipogodisnje pozajmice.

Слика

Dobio sam prvog vrednog pomena regena za ove 3 sezone, samo da mu popravim passing i anticipation i za par sezona ce moci u prvom timu da zameni Pavlovskog kao prvi plej ekipe.

Слика

Prvobitni budzet za narednu sezonu je 750k za transfere i 58k/w za plate, uprava mi trazi da se ponovo plasiramo u Ligu Evrope. Klub je kao sto sam vec napisao napustio kapiten Stankovic i preselio se u Kinu za neverovatnih 12 miliona evra, malo je hvalilo da jos u februaru ode u Gvangzu za nekih 3 miliona od cega oko 2 na rate, ali se srecom zavrsio prelazni rok u Kini. Od uprave sam jos izvukao poboljsanje youth i training facilities, posto nam je trenutni balans u plusu oko 13 miliona, dok mi je sada budzet nesto manji od 6 miliona.

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

26/27

Слика

:winner: :winner: :winner: :winner:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”