Pomoc - Stare verzije CM/FM kolekcija

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Mare13
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 09 Нов 2011, 16:51
Место: Kikinda
Status: Није на вези

Pomoc - Stare verzije CM/FM kolekcija

Порука од Mare13 »

Pozdrav, igram fm jos od 1999, tacnije tad se zvao championship manager i sad posto mislim da se moja "karijera" menadzera zavrsila uzasnim verzijama 2013 i 14 (totalno nasumicno ponasanje igraca koji veze nemaju sa ocenama i onim sto ste stavili u taktici u obe verzije) hocu da napravim jednu kolekciju od 1999 do 2012, da odstampam cover za cd od svakog menadzera stavim u cd box i u neki ram sa staklom da okacim na zid.
E sad treba mi pomoc od nekih iskusnijih igraca ako se secaju, da li je Championship Manager 2003/2004 isto sto i Championship Manager 4? Na netu ne mogu tacno da pronadjem, vidim da postoje u google images cover i za 4 i za 2003/2004 a nikako ne mogu da se setim da li su to bile razlicite igre.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

To bilo pred razlaz Eidosa i SI. Koliko se sećam, to su različite igre sa istim interfejsom.
Mare13
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 09 Нов 2011, 16:51
Место: Kikinda
Status: Није на вези

Порука од Mare13 »

Gagi пише:To bilo pred razlaz Eidosa i SI. Koliko se sećam, to su različite igre sa istim interfejsom.
Jeste razlicite su igre, sad sam video. Samo sto nigde 4 ne mogu da nadjem da skinem a 03/04 sam nasao :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”