FM - ''Alternativna stvarnost'' - Tvoja priča...

Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Orthodox пише:Evo i ja da ispričam jednu moju pričicu tj anegdotu tj debilizam...

Ne mogu nikako da se setim da li je bila 2006 ili 2007.godina no u svakom slucaju, igrao sam u mrezi sa jednim drugarom (jedan od najboljih drugara ) u mrezi FM posto sam drzao igraonicu pa ono lan verzija. Znam da nam se desavalo da na mom kompu bude jedan rezultat a na njegovom drugi i taj neki bag nas je bas zajebavao. Jedne noci igramo derbi, ja vodio Milan on Inter i kidamo se. Na mom racunaru rezultat 2:0 za mene, na njegovom 2:2 i poubijasmo se koji je validan. U svakom slucaju, posto sam ja bio host, sejvje belezio moj rezultat i kako smo se svadjali, ja sam krenuo da upisem i da idem negde da iskuliram. Kad on izvuče kabl iz struje ladno u toku sejvovanja :wtf:

Reko sam mu ''E bravo''. To je inače poslednja rečenica koju smo progovorili u zivotu.
Sad kad izađe film, skini ga na disk sa prevodom i pravac kod drugara da pogledate zajedno i da se pomirite :)
Корисников грб
atlantisbRe
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 14 Апр 2014, 21:25
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од atlantisbRe »

Mare svaka cast za pricu :lol:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

atlantisbRe, ahahhahahahhahaha atlantise bote idi igraj cs nije ovo za tebe :D
Sé un hombre
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

NEGDE TAMO 2007....

I ja, kao i većina (verovatno su) u ovaj svet FM-a ušli "greškom".

Pričao sam sa jednim drugarom, bio sam zaluđenik do tada uglavnom za FIFU, i po malo PES. Priča kreće tamo negde 2007. godine..

Dakle pričali smo i on mi je pričao o menadžeru, on je mislio na FIFIN menadžer, a ja uošte nisam ni znao da postoje dva menadžera - FIFA Menadžer i Fudbal Menadžer.

I toliko sam se naložio da čim sam nakon nekog vremena bio u mogućnosti da odem i uzmem FM toi uradio. Međutim, kad sam rekao dajte mi menadžer, čovek me pogleda i pita: "FIFIN menadžer ili Fudbal menadžer?", ja sam se zamislio par sekundi, lepše mi zvuči ovo "Fudbal", dajte mi taj. Kad sam seo za računar kući, i instalirao menadžer, ništa nisam znao, a i totalno sam slabo poznavao engleski, dosta slabije nego sada.

Preuzimao sam redom ekipe, uhodavao se u FM i može se reći da mi je trebalo jedno 2 ili 3 godine da se uhodan u svet menadžera pa se može reći da od FM 11 krećem ozbiljnije da igram.

I pored toga, drago mi je što sam dosta toga sam radio. Nisam fan skidanja taktika sa neta, volim da guram neke svoje ideje, prolazile one ili ne. Volim jaku disciplinu. Posećujem konferencije za štampu svaki put. Sam podešavam instrukcije na protivničke igrače i često menjam instrukcije tokom utakmice.

FM 15 planiram da iskoristim u smislu da se još više usavršim, pogotovo u taktičkom smislu.

Na forume sam takođe došao slučajno. Tražeći neku grafiku sam naleteo na FM Bosnia, a preko njih i na FMS. Ostalo je istorija.

Ovo je priča od mene na koji sam način došao u FM svet, i na forume generalno. Možda bih mogao i još nešto da ispričam, bilo je svakavih situacija tokom ovih sedam godina koliko igram menadžera, ali ostaviću to za neku drugu priliku.

:winner:
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Dakle da si izabrao FIFA Manager, sada bi ti držao FIFA FM Forum i ne bi bio ovde sa nama? Slobo prodajo! :fanman: :fanman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Moguće Mare :rugalica:
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Meni se redovno desava da nekim mojim drugarima pocnem pricu o mojim pustolovinama u FM u (a neki od njih nikada nisu ni igrali FM) i posto se toliko unesem, sa previse zara i ozbiljnosti, posle nekog vremena pocnu cudno da me gledaju.
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Ajmo još neke priče bre dok ne dođe prevod za film :D
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sta ce ti prevod? :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Učio čovek ruski u osnovnoj? Možda i nemački.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ili pak francuski. Svejedno ima 23 godine, doduse nismo svi isti, neko je odrastao na Crnom Guji, gde se razumelo 5% dijaloga i mucenju u ucenju jezika, ili pak mozda pisanje na papir znacenja reci iz FMa jos od '98. :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Učio sam engleski. Brate, jednostavno, ne volim da gledam nešto bez titla :D Pogotovo dokumentarce, iz razloga što se (ranije kada sam gledao neki dok) uvek pojavljivao neki mutavi kojeg pola ne skapiraš i onda se smorim.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Znas kako, ako planiras da ostanes ovde u ovoj zemlji, onda citaj titl, a ako zelis da napredujes, veruj mi da je najbolje da ucis jezik bas preko tih mutavih, jer ih je u svetu mnogo. :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Tik'al пише:Znas kako, ako planiras da ostanes ovde u ovoj zemlji, onda citaj titl, a ako zelis da napredujes, veruj mi da je najbolje da ucis jezik bas preko tih mutavih, jer ih je u svetu mnogo. :)
Ako se ovo zemljom može nazvati uopšte :xD:

Ma nije meni problem engleski, nego mutavi :D Mrzim to jednostavno :gunman:
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Ajde još pričica :D
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ako primim gol u nezgodnom trenutku krenem da se derem na ukucane koji se smucaju oko mene ili u toj sobi(baxuziraju). Kao oni su krivi :xD:
Sé un hombre
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Najklasičnija priča je to što mešam rezultate, i finala, npr finale LS 2010/2011 nisu igrali Barsa i Mančester, nego Čelzi i PSG.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ne znam koliko ce se moja pricica uklopiti u temu,al aj malo da osvezimo...

Pre nekih 2 nedelje,u jednoj od velikih lanaca trgovine upoznam lika koji radi za drugu firmu,krenemo pricu,naravno fudbal i ispostavi se da je baja brat Simona Vukcevica (onaj super klinac nekad) i krenemo pricu o njemu,gde sad igra,kako je propao itd itd i batica krene da mi nabraja klubove,stane kod blekburna i kao gde je posle igrao...i bije glavu i razmislja i u jednom trenutku,kad sam mu rekao Karpati,lik je stao i nije mogao da se nacudi cudu.. Posle toga me je nedelju dana jurio da mu kazem kako znam da je igrao tamo,posto to retko ko zna...


Sta ti je FM,da ribe prate fudbal,verovatno bi po*ebo pola grada :D
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

kLeSa пише:Ne znam koliko ce se moja pricica uklopiti u temu,al aj malo da osvezimo...

Pre nekih 2 nedelje,u jednoj od velikih lanaca trgovine upoznam lika koji radi za drugu firmu,krenemo pricu,naravno fudbal i ispostavi se da je baja brat Simona Vukcevica (onaj super klinac nekad) i krenemo pricu o njemu,gde sad igra,kako je propao itd itd i batica krene da mi nabraja klubove,stane kod blekburna i kao gde je posle igrao...i bije glavu i razmislja i u jednom trenutku,kad sam mu rekao Karpati,lik je stao i nije mogao da se nacudi cudu.. Posle toga me je nedelju dana jurio da mu kazem kako znam da je igrao tamo,posto to retko ko zna...


Sta ti je FM,da ribe prate fudbal,verovatno bi po*ebo pola grada :D
Mogao je da preskoči karpate i kaže vojvodina, no je avetinja rak ga ižjeo.
A ti neš je*at!
kuig
Youth Team Coach
Поруке: 170
Придружен: 14 Нов 2010, 07:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од kuig »

Gde moze da se pogleda dokumentarac alternativna stvarnost, ima li neki link, oni stari ne rade?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”