Šta biste voleli da vidite u FM15?

Sve o FM15
Корисников грб
SAvram
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 19 Сеп 2014, 16:50
Место: Bogatić
Status: Није на вези

Порука од SAvram »

mmladja пише:Pa imas ti opciju da kazes igracu da ce grejati klupu. Kad mu nudis ugovor, izaberi opciju rotation ili backup, pa ne bi trebalo da se buni. Ako mu stavis da ce biti key player, pa normalno je da ce se buniti sto ne igra.
kapiram. nisam od juce FM igrac. :) ugovor mu i jeste kao backup, ali baksuz je to. :D
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Pa ako je kvalitetan klinac onda hoce da napreduje, a ako je neki stariji onda je neki bilde...
Sé un hombre
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Voleo bih da vidim dosta poboljšanja u taktičkom delu, hoću konačno da sprovedem ''gegenpressing'' u delo.
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Порука од Engy2108 »

Samo da ocene budu malo bolje. Ranije je 7.0 bilo prosek,a sad se smanjio na 6.7 sto je glupost. I kad odigram dobar mec da nemaju ocene preko 7 samo strelci. Mislim da nije neka ne realna zelja
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Za ovaj FM je naravno to nemoguće, ali za sledeći što da ne da im neko i predloži. Naime, baza određenog kluba u regionu. Na primer, Delije imaju ok bazu u Makedoniji kao i Grobari u Crnoj Gori i slično da se uradi za klubove. Pa onda bi moglo da se ubaci u smislu izveštaji koliko navijača kluba ide na gostujuće utakmice tj ako se igra protiv nekoga koliko je bilo tvojih navijača a kad si domaćin koliko je došlo navijača ako vodiš primer Zvezdu i igraš protiv Donjeg Srema kući koliko je došlo navijača iz određene zemlje i slično. Trebalo bi malo taj deo igre poboljšati, a ništa grafički ne zahteva. Čisto damalo ulepša igru. Inače, ako se ja pitam, pirotehnika na fm je glupa. Ne bih voleo to da se često događa jer je i sada ima ponekad vidim. Mada ja igram na 2d pa i ne vidim.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

zele пише:Nadam se da će malo detaljnije uraditi interakciju sa igračima. Voleo bih da napušim igrača zato što je promašio penal, ali baš da stoji konstrukcija "missed penalty", a ne samo "quality of finishing" ili "poor performance", kao što je sada. Očekujem da mogu da kažem igraču da se tera u novi klub, npr. desilo mi se da prihvatim ponudu za nekog igrača(odmah da stavljam u rezerve i na tl i not needed), ali on slepac odbija ponudu iz nekog razloga. Ja bih voleo da čim prihvatim ponudu, odem na private chat i kažem mu: "sine, nećeš igrati ni minut, treniraćeš u ponoć kao onaj jado u Lučanima, bolje idi iz kluba" i on se on složi sa odlaskom ili mi preti Mirkom Poledicom i sindikatom.

Dalje, nadam se da će pregovaranje sa igračima da srede. Dešava mi se da mi igrač traži 100k, a ja mu nudim 75k i onda na se on nadrka i prekine pregovore, a dan ranije mu je neki klub ponudio dosta slabiji ugovor(znam da je slabiji zato što je posle prihvatio njihovu ponudu). Šta sad ja očekujem, pa očekujem da mu pošaljem ponudu i da on onda može da uporedi obe ponude i da to što je on meni tražio 100k nema nikakve veze, ja sam dao koliko mogu, neki drugi klub je dao koliko može, pa neka on izvaga, a ne da me odjebe tokom pregovora i da potpiše za klub u ligi ispod moje i za manje para.

I da srede malo ove plate, jebote hoću da produžim ugovor liku koji zaradjuje 30k mesečno, a on mi traži 150k, pa jebote ko je ikada tražio povećanje od 500%?!

Dovodjenje talentovanih klinaca, dovodim regena od 18 godina, ima potencijal, a u sadašnjem klubu prima oko 5k mesečno i takav igrač mi traži 85k, pa kako jebote?! Osećam da mi traži platu zbog PA, što nije normalno.

Izmene i promene taktike, AI to radi odmah, a meni se dešava da čekam i po 10 minuta, što nije normalno, nekoliko puta mi se desilo da dam gol, udjem odmah da promenim taktiku i dok čekam da se promene izvrše, ja primim gol, jasno je meni da to ne može odmah u sekundi, ali gledao sam meč i ima dovoljno bezazlenih prekida za vreme kojih se mogu izvršiti izmene.

Transfere očekujem da srede, više mi je pun k***c toga da se pojedni realni igrači ne mogu prodati. Imam lika koji je sabio sezonu u čempionšipu, nema veliku platu, spuštao sam cenu do 100k, niko ga nije hteo. Jebala ih više kupovina po šortlistama. Drugi primer, jedan od tih igrač sa šortliste, ne mogu da se setim koji beše, lik za tri sezone odigra manje od 20 utakmica i to jedva skupi i oni ga tako van forme prodaju za 20m?! Mrš.

Valjda ću se setiti još nečega.
Potpisujem!

Druga stvar, voleo bi da ja imam potpunu kontrolu nad instrukcijama! Ok, ovo jeste lakse da ti sama uloga igraca donosi neke default PI, ali fuck that! Neka ubace opciju sa tim ili bez toga. Hocu ja da mu kazem sta da radi. Da li da lomi kosti, da kampuje napred, da " cut inside " ..

Treca stvar- bilo bi do j* kada bi SI Games napravio opet source bazu. Da mi u editoru mozemo da kreiramo lige, potpuno nove igrace, da aktiviramo neka stara takmicenja ( npr: Cup Winners Cup ) , da podesimo od koje sezone da pocne sejv itd...
Zamisli da napravis bazu i kreces sezonu sa Zvezdom 90/91 ? :)
Andrej™
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 06 Сеп 2014, 19:15
Место: Zenica
Status: Није на вези

Порука од Andrej™ »

Premocno bi bilo da kad igrac sutne loptu ona usporeno ide ka golu, nesto kao u Sniper Elite-u, naravno to samo kad je gol. :D
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there.” - Steven Gerrard
MajstorDjuki
Youth Team Coach
Поруке: 60
Придружен: 25 Мај 2011, 15:26
Место: Bijeljina
Status: Није на вези

Порука од MajstorDjuki »

Pa pazi, imas opciju replay. A druga stvar, u stvarnom svijetu, kada igras fudbal, opalis onu loptu, ona ide pod precku, uspori li se vrijeme i slika?
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Definitivno bolji ME, da ne primam golove ko debil kad njihov igrac centrira loptu sa centra i njihov spic od 175 lagano skoci izmedju moja 2 stopera od 190 i glavom zakuca loptu u mrezu.
Andrej™
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 06 Сеп 2014, 19:15
Место: Zenica
Status: Није на вези

Порука од Andrej™ »

MajstorDjuki пише:Pa pazi, imas opciju replay. A druga stvar, u stvarnom svijetu, kada igras fudbal, opalis onu loptu, ona ide pod precku, uspori li se vrijeme i slika?
Drug, znam za replay, a ako si ikada igrao Sniper Elite znas na sta mislim. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kakve veze ima sniper elite (nisam igrao, nikada ne igram igrice koje nisu sportske, al verovatno je neka pucačka) sa igricom koja teži ka realnosti i fudbalska je. :)?
Последње учитавање од Sloba дана 19 Окт 2014, 18:23, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Pusti slobodane dečka na miru vidiš da ima 15 godina.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

20*.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Stvarno ne vidim zašto bi nekome palo na pamet da ubaci tako nešto.

Nisam igrao to, ne znam šta je, ne znam kako izgleda, ali takve stvari su neverovatno nepotrebne u FM-u. Što reče Đuki, postoji replay, pa se tu igraj sa kamerama.
Последње учитавање од Gagi дана 19 Окт 2014, 18:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Šta 20? Slobodane pogledaj šta mu piše pod age?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Zamenio sam ga sa nekim od onih koji su postovali. Izvini. :argh:

Ma znam i ok to ali neki imaju 13-14 god igraju menadžer i tako nešto im i ne pada na pamet.

Ali ok. Nadam se da nikome iz SI neće pasti takva ideja.. iskreno. :cheers:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Keyser Söze пише:Šta 20? Slobodane pogledaj šta mu piše pod age?
То можда Слоба мерио, па да се похвали.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Možda ubace ovu gol tehnologiju... kad poprave 3d za 30 godina. :zelenko:

(daleko bilo, trebala bi nam aždaja za njihovu databazu i dobru grafiku)
Последње учитавање од Gagi дана 19 Окт 2014, 18:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Takve greške ne smeju da se potkradaju jednom predanom moderatoru kao što si ti, možeš biti kažnjen za takve propuste.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ok je, vrati se temi. Spamuj u anarhiji.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”