Evropsko Prvenstvo 2016 - Francuska

Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Au Akinfeev brate da l' si realan, šta je čovek sve branio, ali ne i ovo, jbg.
Последње учитавање од Stepa дана 11 Јун 2016, 22:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Hahahah od engleskih mediokriteta samo samo mi gori. :xD:
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nezasluženi bod Rusa ali skroz. Šteta za Engleze.

Juče Francuska imala sreće. Žao mi bilo Rumuna na kraju. Danas svim srcem za Vels. Bejl demonstrirao silu. Važna pobeda i korak od prolaska u drugi krug. Švajcarci jako dobro igrali sa Albancima ali na kraju Gaši tragičar jer da je pogodio u nadoknadi izvukli bi bod. Svidelo mi se kako su igrali i jedni i drugi, tvrda i disciplinovana utakmica.

Jbg. sutra tek zadnju mogu da gledam tako da noću sledi gledanje snimaka od prethodne dve ali ću biti stalno na vezi da vidim kako ide Hrvatima. Samo hrabro protiv Turske sutra iako vidim neke potcenjivačke komentare Turska može biti jako neugodna i treba ih tako i shvatiti (čitao sam izjave za novinare).

Dobro prvenstvo za sada i to skroz. :ole:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Večeras odigrana nabolja tekma do sad. Englezi su dobri, bez pogovora ali Rusi standardno bez fudbala dolaze do bodova i rezultata kakvog takvog. Za sada Eng najlepši fudbal igrala. Francuzi da im nije Payeta i Pogbe, dzaba se slikali. Čekam Nemce i Španiju da vidim, to su mi favoriti.

Inače Hrvati imaju brutalnu ekipu, samo da vidimo kako to izgleda na terenu na ovom EP.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Bomba Modrića za vođstvo Hrvatske.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Sq_1Rwqp3Mo[/youtube]
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nekako Hrvati odigraše koliko je dovoljno, tkao mi se čini. urci zalutali na EP definitivno. Do sada, najgora repka igrom.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kada imaš majstore u ekipi selektor je nebitna karika a uz to i dobre profesionalce. Loše su juče odigrali neki hrvatski igrači ali su opet mogli dobiti sa 4 razlike minimum. Sam Srna je promašio dve izgledne prilike. Strinić loš kada krene prema napred, Rakitić dosta solirao, Brozović nije bio baš na nekom nivou ali dobro, ipak je igrao na desnom krilu. Vida i Ćorluka dominirali kao štoperi. Modrić pokidao a uz njega Perišić bio najbolji. Mandža nije nešto posebno bio ali se ipak trudio.

Mogu lagano Hrvati igrati i sa Špancima.

Nisam stigao sve ispratiti zadnjih dva dana jbg. obaveze pa nisam kući ali u snimcima onda odgledam kada se vratim (D3GO aplikacija :zelenko:). Sutra ću sve gledati. Dobre i tvrde utakmice uglavnom za sada.

Inače... protiv HNS pokrenut postupak bog uletanja navijača u teren (jedan čovek). Protiv Engleza ništa nije pokrenuto a protiv Rusa isto neki postupci. Biće žestokih kazna za njih verovatno ali ako, da se barem hoće poubijati međusobno, muka mi je od huligana bilo kojih.

Ovu večerašnju sam stigao ispratiti. Italijani doktorski. Njima naklonjen bio lagano. Bonući doktor ove igre. Belgijanci hrpa zvezda koja ništa neće uraditi... Vilmots nema pojima.
Последње учитавање од Sloba дана 13 Јун 2016, 23:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Italijani kao sklepali ekipicu, lagano, ko i uvek i eto ih u finalu. Standardno.
Корисников грб
atlantisbRe
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 14 Апр 2014, 21:25
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од atlantisbRe »

Jednostavno i efikasno
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Kada imaš majstore u ekipi selektor je nebitna karika a uz to i dobre profesionalce.
mhm, Engleska, Belgija su bas potvrdili tvoju izjavu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ok za Belgiju (delimično) ali kakve veze ima Engleska sa tim?

Engleska je odigrala ODLIČNU utakmicu, glupave Ruse sa početka 19 veka su unakazili ali lopta nije htela u gol. Primili ga kako to obično biva u fudbalu kada ne iskoristiš svoje prilike u najgoroj situaciji. Englezi su igrali odličnu utakmicu.

Belgija je ipak i oslabljena na ovom šampionatu znatno i ti igrači koji nedostaju im mnogo znače. Mogao si i to pomenuti a ne pisati komentar napamet čisto da bi mi odgovorio a nisi u obzir uzeo ova dva argumenta.

Ono što upada u oči jeste da ti u isti koš stavljaš Hodžsona i Ćaćića. Čoveka koji je vodio nekoliko poznatih klubova sa čovekom koji je TV serviser. :zelenko: Vrh! :winner: Inače po meni Hodžson nije za selektora ali Engleska je odigrala jako dobru utakmicu i trebali su dobiti.

Ali eto, nije bitno...
Последње учитавање од Sloba дана 14 Јун 2016, 00:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Sloba пише: Belgija je ipak i oslabljena na ovom šampionatu znatno i ti igrači koji nedostaju im mnogo znače. Mogao si i to pomenuti a ne pisati komentar napamet čisto da bi mi odgovorio a nisi u obzir uzeo ova dva argumenta.
Ko im to fali osim Kompanija i da im mnogo znači?
Корисников грб
atlantisbRe
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 14 Апр 2014, 21:25
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од atlantisbRe »

Januzaj :xD:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne znam na koga misli. Ubaciš Kompanija umesto Simana i eto ti njihovih startnih 11. Ako je u pitanju Mirallas, verujem da bi pre njega minute sa klupe dobio Carasco. Mnogo više problema ima npr. Rusija nego Belgija.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Neki još štoper. Svakako bolja opcija od Kabaselea.

EDIT: Tačnije njima tri štopera nisu upala za to još jedno mesto. Osim Kompanija ovaj iz ruske lige i Bojata. Sva trojica zbog povrede. Imao je još jedan defanzivni povredu ali on svakako bi otpao i ovako...
Последње учитавање од Sloba дана 14 Јун 2016, 01:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Bojata je Daniele Bonera belgijskog fudbala. U prevodu krajnje nebitan tip.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Argumentuj Dragane.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Problem Belgije nije što im fali Kompani. Istina je da on znači dosta, ali su valjda dobar deo kvalifikacija igrali i bez njega, pa se može reći i da su se navikli, a i nije se on juče povredio, nego cele sezone ne može da se sastavi i da odigra 10 vezanih tekmi. Mnogo je veći problem što su im nosioci igre u očajnoj formi. Kurtoa se raspada, Vermalen nije odigrao više od 5 tekmi u sezoni, De Brujne je bio povredjen dugo, Lukaku se nije video u poslednjih mesec dana u Evertonu, Felaini fejluje cele sezone za Mančester, Azar je imao nikad goru sezonu u Čelziju. I povrh svega toga Vilmots je krš trener.

Što se tiče Engleza, razbili su Ruse nesrećne koje smo i mi uspeli da nadigramo. Medjutim, bio je period s početka drugog poluvremena kad su se i ti tužni Rusi konsolidovali, a Englezi nisu loptu mogli da iznesu. Prividno dobra igra Engleza je urzokovana tome što nije mnogo mečeva odigrano pre njihovog. Ukrajinci su mnogo bolje odigrali, Nemci su potpuno drugi nivo u odnosu na njih, čak su i ovi Irci danas pokazali više nego Englezi, samo što imaju netalentovane bogalje u ekipi, pa ne mogu da sprovedu O'Nilove ideje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Bojata je propali talenat. Tek sa 25 godina je odigrao sezonu sa više od 20 utakmica, i to u ligi bez briga. Za Boneru su pričali, dok je bio u Parmi, da je novi Nesta. LOL. Treći, ponekad četvrti štoper u Milanu koji se godinama raspada. Sličan status ima i u Vilji. Mislim da sam sabio život sa poređenjem. Jeste da je Bonera dosta stariji, ali to je slična priča. Dva propala talenta, dva nebitna čoveka.
Последње учитавање од Gagi дана 01 Јан 1970, 01:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Problem Belgije je što reče lvzifer, kompleks male repke. Eto, jednostavno.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”