Opšta diskusija

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Izbacio sam polusezonski updejt. Sada ću igrati malo sporije, jer smo blizu promocije, a pošto imamo neke pare prelistaću igrače da nadjemo dobra pojačanja. Ovde ću vam kačiti ss-ove igrača, pa da malo prodiskutujemo koga da dovedemo. Evo prva trojica. Sledeće sezone napad će predvoditi Bareto, tu su još Volpe, ali on ima 32 godine, i Videta koji ima 17 godina. Računao sam da dovedemo bar jednog, a možda čak i dva napadača. Evo prvih predloga.

Слика

Слика

Слика

Molim vas da budte ovde redovniju, jer nije fora da ja dovedem sad 10 igrača, a da onome ko igra sledeći ne treba devet od tih deset, nego da se lepo dogovrimo šta i kako.
Последње учитавање од zele дана 13 Феб 2014, 07:06, учитано 2 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Prvi i treci su odlicni, nekog od njih ili ako si u mogucnosti obojicu.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Francusčić je najkvalitetniji. Kontatkirao sam i DanijelaCH, on sledeći treba da preuzme sejv. Bilo bi dobro da se uključi u diskusiju, kao i ostali koji igraju.
Последње учитавање од Vladar дана 13 Феб 2014, 15:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Andrej пише:Prvi i treci su odlicni, nekog od njih ili ako si u mogucnosti obojicu.
:yesko:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Prvi hoće za siću, nekih 10k mesečno, dok ovaj treći isto ne traži puno 12-13k, ako se sledećem igraču dja ovaj Monačelo, mogu i njega da uzmem, on je na prošlom fm-u bio jebač, a i žabar je.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ako nije velika para uzimaj, pa nek proda on kasnije, svakako ce ulaskom u visi rang skociti svima cena pa bi time mogao i dobro zaraditi.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Meni najbolji treci, pa drugi , pa mi je prvi najlosiji. Ja bi da dovedes treceg ili drugog, cak mozda drugi bolje zbog kontra, kako hoces. Ovaj treci mi je stvarno ubica target man, sad sve zavisi ko je najjaci psihicki od njih i ko ce najbolje da se pokaze. NIsam za to da se uzimaju dvojica..
Последње учитавање од dulecartman дана 13 Феб 2014, 16:07, учитано 1 пут укупно.
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Idemo dalje očitao sam možda 5 dana. Ceo dan gledam neke igrače i skautiram. Zanimljiv mi je Deni Avdić, iskusan napadač, značiće nam u Seriji A.

Слика

Ovaj Gruzijac iz Empolija je isto dobar, bar za moju taktiku i igrao bi DLF-support. Njega ne vredi da uzimamo, ako naslednik neće igrati sa tom ulogom.

Слика

Pročešljao sam malo reprezentaciju Hrvatske, ima zanimljivih igrača.

Слика

Слика

Слика

Слика

Ovoga sam već doveo. Mislim da je dobar.
Слика

A za ovog su dali 300k i procenat od profita. Nemam pojam zašto, lik nije ništa posebno. Prihvatio sam.
Слика

Dajte malo neka se neko od budućih igrača uključi. Da ne gomilam koji ne trebaju.
Последње учитавање од zele дана 13 Феб 2014, 16:26, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

kako me nervira ovo što Hrvati imaju bolje regene od Brazila, debilno skroz... kod mene na sejvu je samo united za 4 sezone kupio 6 igrača iz Dinama...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Zele baci sliku Bareta da vidim u sta se razvio za ove dve godine
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kratak izveštaj, nije za onu temu, tamo ću da napravim updejt kada završim prelazni rok. Dobio me Juve, iz iksa, promašili smo i kat jedan fin, Pogba nam zabio dva komada sa 20m. Odjebali su me napadači, produžili ugovore za manje para, valjda ljubav prema klubu, šta znam. Doveo sam Vlaka odmah, plaćen 18k, prijaće mu igranje u Seriji B, a i povredjen mi je bekap ml/aml tako da je bio zaista potreban. Predugovor je potpisan i sa Mečilidzeom, za neku siću, biće on dobar. Povredio se Volpe na dva meseca, pa sam morao da reagujem, stigao je Calaio, ex Napoli, na pozajmicu iz Kluža.


Evo i Bareto. Sabio je prvi deo sezone, očekujem još jedno 15 golova u drugom delu od njega, pa da ga dogodine prodamo kao prvog strelca Serije B za neku masnu lovu.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Цтеба »

Добар је овај италијан, поучер прави.
Овај холанђанин је ништа, француз пршти, ал види само дал треба тм овом што ће да игра после тебе.

Не вреди доводити старије играче уопште.
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ajd vidi da zavrsis do sutra navece, posto bi mi bilo idealno da odigram to za vikend jer ner radim :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gledao sam basket, prvo Partizan, a sad Unikaha-PAO, kad to odgledam krećem da igram. Mislim da ću biti gotov du jutra, sutra sigurno završavam. Reci mi šta voliš da igraš? Kakve igrače taktiku? Da znam da li neke talentovane klince da kaparišem.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Uzeo sam titulu, bilo smo i najveće iznenadjenje u kupu. Sve je išlo lagano. Evo sejv. Srećno!

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/9c8c0ee8cljyygf/Salernitana-Teamwork-GennaroIvanGattuso(1).fm
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Цтеба »

Браво!
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Svaka cast.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Bravo Zele :cheers:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

To bre idemoooo! :cheers: Svidja mi se sto je Cicireti opasan! :fanman:
Последње учитавање од dulecartman дана 14 Феб 2014, 16:35, учитано 1 пут укупно.
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Uzimam sejv sutra i igram :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”