Opšta diskusija

Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Dule Quaresma je zainteresovan da te pojaca, vredi iskoristiti. :yesko:
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

E izvini nisam video za quaresmu, poceo sam da igram, ali ja igram i prijateljske jer dosta toga menjam i menjam pozicije igracima pa da se priviknu, samo da li neko moze da mi pomogne oko print screena? Moj print screen ne radi ne znam zasto, nece da zapamti ni jednu stranicu iz igre, uvek zapamti sta je ispod (npr. desktop ili folder), ne znam sta da radim (pitam zbog izvestaja), mislio sam da veceras odradim izvestaj prvi i da vam kazem sta sam sve izmenio i koga doveo...? :cheers:
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Print screen radi samo u window modu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Ok, ajde pa citamo se veceras!
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Nisi loša pojačanja doveo, Benedeti je vrlo dobar za ovu ligu. Asistent ti takođe nije loš, nisi loš posao napravio do sada. Obrati pažnju na plate samo, na finansije uopšte, važno je da se to održi u normalnim okvirima.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Pa sad sam taman u okviru, ako budu rezultati nadam se da ce da mi povecaju okvir :)
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Povredio mi se Zampa na 3 meseca :(, a taman sam poceo da ga ucim za DR-a..
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

koliko godina imaju ti igrači koje učiš da igraju nove pozicije? nije to tako jednostavno ako im je crveno, i nije baš preporučljivo raditi to bez prijeke potrebe...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Sto se sredine terena tice, meni je celu sezonu izguralo 6 igraca na centralnim pozicijama. Krila su mi bukvalno odradili 3 igraca uz Grotu koji je pripomagao na desnoj strani. Napadaca imas zaista mnogo, ali zato sto sam ih mnogo i imao na startu sezone, jedino ti je Bareto dodat u tim. Imas jednog jako dobrog starijeg napadaca Evacua. Probaj njega uzeti. Sto se tice pozajmica, Lazio ti je parent klub pa iz njega mozes bez nadoknade uzeti dosta dobrih igraca, ja sam to maksimalno iskoristio. Pretpostavljam da ce i tebi biti dosta teze da odradis ovu sezonu nego meni prethodnu, ali nisam siguran da ce ti u Seria B puno uspeha doneti igra bez krila, bekovi su ti vise ofanzivni to bi moglo da ti pravi velike probleme. Pokusaj iz Intera uzeti na ozajmicu Bardija, perfektan golman, iz Fiorentine mozda uspes onog malog afrikanca sto moze da igra dm i mc, sad mu ime zaboravih. Quaresma vec ti rekoh je zainteresovan da dodje, pregledaj i timove iz Serie A i vidi kome je istekao ugovor pa probaj pokupiti nekog dobrog. STa znam, mislim da ces moci da obezbedis opstanak bez problema, za vise od toga ce ti ipak trebati jos par jacih igraca. Odlicna je stvar sto imas dosta dobrih klinaca i oni se mogu lepo iskoristiti, edas im po koji minut pa nek se razvijaju.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Andrej пише:iz Fiorentine mozda uspes onog malog afrikanca sto moze da igra dm i mc, sad mu ime zaboravih.
Amidu Salifu.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

markohn22 пише:koliko godina imaju ti igrači koje učiš da igraju nove pozicije? nije to tako jednostavno ako im je crveno, i nije baš preporučljivo raditi to bez prijeke potrebe...

Ucim i starije i mladje, znam da nije ali mislim da sve zavisi od igraca, neko se brzo nauci neko mnogo sporo...
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Andrej пише:Sto se sredine terena tice, meni je celu sezonu izguralo 6 igraca na centralnim pozicijama. Krila su mi bukvalno odradili 3 igraca uz Grotu koji je pripomagao na desnoj strani. Napadaca imas zaista mnogo, ali zato sto sam ih mnogo i imao na startu sezone, jedino ti je Bareto dodat u tim. Imas jednog jako dobrog starijeg napadaca Evacua. Probaj njega uzeti. Sto se tice pozajmica, Lazio ti je parent klub pa iz njega mozes bez nadoknade uzeti dosta dobrih igraca, ja sam to maksimalno iskoristio. Pretpostavljam da ce i tebi biti dosta teze da odradis ovu sezonu nego meni prethodnu, ali nisam siguran da ce ti u Seria B puno uspeha doneti igra bez krila, bekovi su ti vise ofanzivni to bi moglo da ti pravi velike probleme. Pokusaj iz Intera uzeti na ozajmicu Bardija, perfektan golman, iz Fiorentine mozda uspes onog malog afrikanca sto moze da igra dm i mc, sad mu ime zaboravih. Quaresma vec ti rekoh je zainteresovan da dodje, pregledaj i timove iz Serie A i vidi kome je istekao ugovor pa probaj pokupiti nekog dobrog. STa znam, mislim da ces moci da obezbedis opstanak bez problema, za vise od toga ce ti ipak trebati jos par jacih igraca. Odlicna je stvar sto imas dosta dobrih klinaca i oni se mogu lepo iskoristiti, edas im po koji minut pa nek se razvijaju.


Sad imam sredinu, Rossi mi ball winning igra, ponekad stopera, na sredini su i Esposito, Pederzoli i Davi, onda Perpetuini isto ball winning, i Semioli mi je advanced playmaker attack, ucim ga na MC poziciju da igra, za krila si u pravu ali ja menjam formacije stalno tako da mi nekad igraju 3 stopera, nekad 2 itd...Nadam se da cu iznad sredine da budem, i sad mi trenutno brani ovaj Samassa najbolje, ovaj srbin sto sam ga doveo nije se pokazao bas, mozda ce tek. Morao sam neke da izbacim iz registracije jer nisam imao mesta...
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Vladar пише:
Andrej пише:iz Fiorentine mozda uspes onog malog afrikanca sto moze da igra dm i mc, sad mu ime zaboravih.
Amidu Salifu.

Vidim Salifu je odlican, ali gotovo sad sam sve zavrsio, a i nikako ne volim pozajmice... :)
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Zadnje sto sam uzeo to je ovaj mali plejmejker

Слика
Последње учитавање од dulecartman дана 08 Феб 2014, 14:35, учитано 1 пут укупно.
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Nista onda, srecno. Udri i javljaj ako ti negde treba neka pomoc.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Siena mi nudi posao, 16. su trenutno hehe :xD:
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Цтеба
First Team Coach
Поруке: 224
Придружен: 24 Сеп 2013, 19:12
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Цтеба »

Живо ме интересује како изгледа играти са пет позади.
Ај само баци сс од тактике.
Čekam Kovača da mi isfotošopira neki zverinski signičr.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

NIje to klasicno 5 pozadi, verovatno igra sa dva wb-a.
Корисников грб
dulecartman
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 13 Авг 2011, 13:11
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од dulecartman »

Цтеба пише:Живо ме интересује како изгледа играти са пет позади.
Ај само баци сс од тактике.

Ponekad igram sa 5 pozadi i uglavnom sa 2 WB-a, ali uglavnom igram ovako, a zeza me desni bek mnogo jer imam samo Lucianija a Zampa mi tu igra ali nikako da igra jer je cele sezone povredjen, tek se oporavi on se povredi ponovo, evo tim i formacija i tabela i rezultati:


Слика

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од dulecartman дана 09 Феб 2014, 20:07, учитано 1 пут укупно.
NEMA NAPADA BEZ ODBRANE !!!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ovaj Sbraga ti je isto desni bek i dobro se snalazi tu kao limited full back ili kako se to vec zove. A imas i par matorih desnih bekova koji mogu praviti razliku a da su slobodni.

A super su ti do sada rezultati, sredina tabele je sasvim pristojna.
Последње учитавање од Andrej дана 09 Феб 2014, 20:14, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “U.S. Salernitana 1919”