FK CRVENA ZVEZDA - BANKROT !!!

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

zokii пише:kad pokrenem igru u zvezdi su mi kehlar i pavićević i dug je ostao ,a kad je učitam u editoru sve je ok (što je i normlano)....
verovatno novi update ucitava novu bazu i pravi promene u fajlu. Mozda ce Mare znati nesto vise da ti kaze.
kkfmp пише:Ne kapiram na koju foru u prvoj ligi Srbije imate mogucnost da kupite igrace? Meni traje suspenzija do 01.06.2016 , samim tim dok cu verovatno moci tek u Super ligi da kupim nekoga.
Ne videh da je neko kupio nekoga pre isteka suspenzije tj transfer embarga. Fora i jeste da guras sa omladinskom skolom Zvezdinom, a sto se tice Napretka...pa nego :) Miskovic, ja...tu je stara kafana :cheers:
kkfmp
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 04 Нов 2011, 01:31
Место: Belgrade
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од kkfmp »

Ae nek mi neko posalje sliku Jovica, sa sve njegovim kodom i gde da je ubacim ;) Jedino njega nemam. Hvala
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

zokii пише:ee novi trip, 'el ima neka fora za 14.3.0 i ovaj .dbc?
kad pokrenem igru u zvezdi su mi kehlar i pavićević i dug je ostao ,a kad je učitam u editoru sve je ok (što je i normlano)....
To je do updejta, ne radi sa poslednjom bazom.Sredicu to kad dodjem kuci :)
zokii пише:
paske пише:Izbacuje mi ono da ima 18 klubova a dozvoljeno 17 na pocetku. Mare iscimaj me na pp.
jel' rešeno ovo nekako? čak i kad učita nema ništa ispod prve lige...

molim za pomoć...

edit: uspeo nekako, nastavite da ignorišete post....
To je do baze, ako imas najnoviji ili stariji update izacice ti ta poruka, receno je vise puta.
Последње учитавање од Rossobianco дана 03 Мај 2014, 19:04, учитано 1 пут укупно.
zokii
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 07 Нов 2013, 00:23
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од zokii »

i?? jesi došao kući?? :)
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Jesam, samo da se testira update. :cheers:
kkfmp
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 04 Нов 2011, 01:31
Место: Belgrade
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од kkfmp »

Luka Jovic slika, ima li je neko ??
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Код: Изаберите све

https://www.mediafire.com/?tzo5cu1jx9zu5re
evo ti slika.

Код: Изаберите све

https://www.mediafire.com/?5bmco6qs3n69zx3
evo ti config fajl.

Oba kad skines ubaci tamo gde ti stoje slike igrace i reloaduj skin.
zokii
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 07 Нов 2013, 00:23
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од zokii »

Maree пише:Jesam, samo da se testira update. :cheers:
i? jesi testirao?? :lol:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Nazalost ne testiram ga ja , vec administracija foruma.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Update :

-Radi sa poslednjom verzijom FM-a.
-Sredjen problem sa novim transferima (Kelhar i Pavicevic)
-Sredjeno je dosta manjih gresaka.

Код: Изаберите све

http://www.sendspace.com/file/8ghrut
Корисников грб
JohnyXXX
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 13 Авг 2011, 11:33
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од JohnyXXX »

Могли би и онај додатак са одузимањем стадиона Партизану и слично да средите као и овај, хвала унапред...
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Bice za vikend :)
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sredio sam ja! Mare hoces da pogledas ? Doradis i to je to! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Alexandar_81, postavi tamo u timskom pdf.
Корисников грб
JohnyXXX
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 13 Авг 2011, 11:33
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од JohnyXXX »

Imam jedan predlog, pa vi uvazite ako hocete: ukoliko bude bilo spojeno u jedan update i ovo i ono sa Partizanom i Partizan bude prebacen u trecu ligu, a Zvezda u ovu cetvrtu njihova mesta bi trebalo da zauzmu Proleter NS i Metalac GM koji su bili treci odnosno cetvrti u PLS, a ne Borac C koji je bio sedmi, njihova mesta u PSL bi trebalo da zuzmu Radnicki O, a ne BASK i po meni da ostane Radnicki NP koji je bio prvi ispod crte u PLS, jer sam procitao neki predlog da Partizan bude u SLV, a ne SLB kako se veciti ne bi susretali neko vreme, a iz ZLB u SLB predje IMT koji je bio treci a ne Zeleznicar koji je bio sedmi, tako bi se napravio neki balans izmedju liga i priblizilo stvarnoj situaciji...i jos jedna molba: ako bi moglo da se vrati ono staro da sezona u Srbij pocinje 23. Juna, a ne 10. Jula...i jedno pitanje: Zasto je u Zvezdi od igraca '92 godista ostao samo Petkovic (Krnetu ne racunam u igrace), a nisu i Milunovic i Kovacevic koji su mnogo puta dokazali da su veliki zvezdasi, mislim da bi bilo dobro da su i oni tu...umalo da zaboravim ocene nekih igraca su prenaduvane bilo bi dobro kada bi se vratile na stare po zvanicnom researchu...hvala unapred
Последње учитавање од JohnyXXX дана 15 Мај 2014, 00:35, учитано 1 пут укупно.
Andric98
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 01 Мар 2013, 23:35
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Andric98 »

Neće da radi jel treba da se skine niže lige by Karna ili? Pošto isto piše za timove to kao ima višak timova :zvezda:
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Andric98 пише:Neće da radi jel treba da se skine niže lige by Karna ili? Pošto isto piše za timove to kao ima višak timova :zvezda:
Druze za to je vec receno, moras da imas poslednji update.Ukoliko to nemas, neces moci da pokrenes dodatak.
Imam jedan predlog, pa vi uvazite ako hocete: ukoliko bude bilo spojeno u jedan update i ovo i ono sa Partizanom i Partizan bude prebacen u trecu ligu, a Zvezda u ovu cetvrtu njihova mesta bi trebalo da zauzmu Proleter NS i Metalac GM koji su bili treci odnosno cetvrti u PLS, a ne Borac C koji je bio sedmi, njihova mesta u PSL bi trebalo da zuzmu Radnicki O, a ne BASK i po meni da ostane Radnicki NP koji je bio prvi ispod crte u PLS, jer sam procitao neki predlog da Partizan bude u SLV, a ne SLB kako se veciti ne bi susretali neko vreme, a iz ZLB u SLB predje IMT koji je bio treci a ne Zeleznicar koji je bio sedmi, tako bi se napravio neki balans izmedju liga i priblizilo stvarnoj situaciji...i jos jedna molba: ako bi moglo da se vrati ono staro da sezona u Srbij pocinje 23. Juna, a ne 10. Jula...i jedno pitanje: Zasto je u Zvezdi od igraca '92 godista ostao samo Petkovic (Krnetu ne racunam u igrace), a nisu i Milunovic i Kovacevic koji su mnogo puta dokazali da su veliki zvezdasi, mislim da bi bilo dobro da su i oni tu...umalo da zaboravim ocene nekih igraca su prenaduvane bilo bi dobro kada bi se vratile na stare po zvanicnom researchu...hvala unapred
Sto se tice timova, pogledacu nije problem da se do sredi.Sto se tice igraca,Milunovic i Kovacevic su dobri potencijali ali procenili smo da bi oni otisli iz Zvezde kada bi otisla u bankrot.Luka Milunovic je izrazio zelju da ide u sredini prolecnog dela sampionata.Ocene nismo dirali,jednostavno kad prebacis tim u nizu ligu , fm ih uporedjuje sa igracima iz te lige i zato su svi tamo velemajstori fudbala pogotovo Krneta :D :cheers:
Корисников грб
JohnyXXX
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 13 Авг 2011, 11:33
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од JohnyXXX »

Ma pogledao sam malo u editoru i imao sta da vidim, potencijale tipa: M.Ninkovic 160 treba 140, N.Radonjic 160 treba -8, Mrdja 150 treba 129, Rakic 145 treba 119, Drazic 139 treba -8, Siskov -9 ne znam koliko bi trebalo ali nije realan ovoliki potencijal, Glavcic -8 treba -7, vrv ima jos neko...mozda je to Karna dirao jos u svojim zonskim ligama pa se samo prenelo ne znam gde je zapelo...
Корисников грб
era997
Newgen
Поруке: 31
Придружен: 09 Дец 2012, 11:11
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од era997 »

Jel bi mogao neko da mi objasni kako da stavim blok na transfere i da budzet bude 0?

Sve pohvale za ovaj dodatak, ali cu ipak pokusati sam nesto da napravim :)
Eazy N1
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 21 Сеп 2013, 20:53
Место: Nova Pazova
Status: Није на вези

Порука од Eazy N1 »

Bravo za ovo,ali ne radi jer ste radili preko karminog dodatka koji ima 1000 gresaka,ja sam skino usao u editor da izmenim sta treba i nasao gresaka koliko ti volja... Ja cu sebi namestiti da radi,jer znam kako se radi u editoru :D
:fss:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”