Serbian Data Update 2014 (by Karna)

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Karna svaka cast na ovome :poz: :cheers:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

C0a1209 пише:Za Radnicki Pirot sam ja pomagao pri prikupljanju podataka za omladince i dobio sam informaciju da maksimalno mogu da ubace u bazu 16 igraca (ja sam dao 15). E sad kad udjem u menadzer prikaze mi samo 5 omladinaca a ostalo su izmisljeni igraci, pa je moje pitanje sledece. Sta trebam da uradim da bi se pojavilo svih 15 igraca u omladinskom timu?
I na kraju da li mogu da se pojave ili ih nema :)
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Cvija пише:
C0a1209 пише:Za Radnicki Pirot sam ja pomagao pri prikupljanju podataka za omladince i dobio sam informaciju da maksimalno mogu da ubace u bazu 16 igraca (ja sam dao 15). E sad kad udjem u menadzer prikaze mi samo 5 omladinaca a ostalo su izmisljeni igraci, pa je moje pitanje sledece. Sta trebam da uradim da bi se pojavilo svih 15 igraca u omladinskom timu?
I na kraju da li mogu da se pojave ili ih nema :)
Nema ih, dukiss je ubacio samo tih 5 jer je mnogo 15 omladinaca za ekipu koja igra Srpsku ligu.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

C0a1209 пише:
Cvija пише:
C0a1209 пише:Za Radnicki Pirot sam ja pomagao pri prikupljanju podataka za omladince i dobio sam informaciju da maksimalno mogu da ubace u bazu 16 igraca (ja sam dao 15). E sad kad udjem u menadzer prikaze mi samo 5 omladinaca a ostalo su izmisljeni igraci, pa je moje pitanje sledece. Sta trebam da uradim da bi se pojavilo svih 15 igraca u omladinskom timu?
I na kraju da li mogu da se pojave ili ih nema :)
Nema ih, dukiss je ubacio samo tih 5 jer je mnogo 15 omladinaca za ekipu koja igra Srpsku ligu.
Ok,hvala :)

:cheers: :cheers: :cheers:
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Cvija пише:
C0a1209 пише:
Cvija пише: I na kraju da li mogu da se pojave ili ih nema :)
Nema ih, dukiss je ubacio samo tih 5 jer je mnogo 15 omladinaca za ekipu koja igra Srpsku ligu.
Ok,hvala :)

:cheers: :cheers: :cheers:
Evo danas pobediše Partizan 2:0 :fanman: bas je dobra generacija, al ipak pravila su pravila.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Dobri su...seta :slap: bice bolje ako Radnicki bude prvi :)

:cheers: :cheers: :cheers:
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Једно глупо питање, је ли до апдејта или игрице да играм 10 утакмица Лиге у првом, а 20 у другом?
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

U update-u nije dirano nista vezano za samu strukturu lige, tako da ne verujem da je do toga.
joki96
Youth Team Coach
Поруке: 51
Придружен: 24 Феб 2013, 15:28
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од joki96 »

jel radi za 14.2.0 ?
Ja sam ja jeremija!
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Nisam probao da pokrenem 14.2 sa njim ali trebalo bi. Ne kosta te da probas. Ako radi radi, ako ne, nece ti dati da krenes novu igru, tako da nije neko preveliko cimanje da probas.

Do sada sto sam radio zadnjih godina, svaki je bio kompatibilan sa kasnijim verzijama igre.
budala22
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 15 Нов 2013, 09:30
Место: dk
Status: Није на вези

Порука од budala22 »

Не знам да ли је тема за ово питање ако није ја се извињавам.

Јел се планира неки упдејт ускоро као прошле године што се радило за ове зимске трансфере у нашој лиги пошто бих почео да играм ускоро ?
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Bice kompletan update nasih liga, ali tek nakon 14.3.0 patch-a koji je planiran za Februar/Mart 2014.

Svake godine sam tako radio pa cu i ove. Sve sto ne stigne da udje u zvanicnu 14.3 bazu bice u update-u.

To je sto se tice mene. Sto se tice foruma tu neka ti da odgovor neko od modova ako je u planu tako nesto.

:cheers:
Последње учитавање од Karna дана 24 Дец 2013, 17:47, учитано 2 пута укупно.
budala22
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 15 Нов 2013, 09:30
Место: dk
Status: Није на вези

Порука од budala22 »

Хвала на одговору. :cheers:
Корисников грб
Ozymandias
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 15 Нов 2013, 09:35
Место: Slovenija
Status: Није на вези

Порука од Ozymandias »

Ne znam, da li sam u pravom topiku, a zanima me kako to da nema Roberta Prosinečkog, Dragana Stojkovića, Dejana Savićevćića, Vladimira Jugovića, Predraga Mijatovića i ostalih jugoslovenskih legendi u FM? Koji god datapack snimim, njih nema u igri...

Hvala
Последње учитавање од Ozymandias дана 29 Дец 2013, 10:04, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Ne razumem u kom vidu ih nema? U listi klupskih legendi? Ako mislis da ih nema uopste na search, Prosinecki vodi Kajzeri, Stojkovic je u Japanu, Ostali neobavljaju nikakvu funkciju vezanu za FM tako da ih ne mozes naci u igri, ali mislim da ih ima u bazi.

Ako ti se Robi ne pojavljuje u Kajzeriju, to je verovatno zbog velicine baze i lige koju si odabrao da igras.
Корисников грб
Ozymandias
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 15 Нов 2013, 09:35
Место: Slovenija
Status: Није на вези

Порука од Ozymandias »

Redovno igram sa Crvenom Zvezdom, a nekoliko puta sam imao aktiviranu i hrvatsku ligu, a Prosinečkog nije bilo na klupi Kayserispora. Dali moram aktivirati tursku ligu, pa da se on pojavi? Da se razumijemo, ja imam uvek največu databazu izabranu.

Hvala ti bre :poz:
Последње учитавање од Ozymandias дана 30 Дец 2013, 14:54, учитано 2 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”