(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Слика
Lepota mu nije jaca strana Слика
Ekipa: Слика
Trenutno stanje na tabeli: Слика
Grupa u LS: Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kraj 2020/21 sezone. Dupla kruna i polufinale LS. U ligi samo se jebena Jagodina napravila pametna i sjebala sjajan niz. U LS ispao od Celzija ukupno 3:2. Ponistili mi gol u poslednjim trenutcima a bio je regularan. Posto smo ponovo zaustavljeni ka 3 evropskoj tituli morao sam da reagujem i dovedem neke bombe. Mladi ce na pozajmice, ostali ko je visak razlaz. Djurdjevicu je ovo zadnja sezona ovde jer je vec guzva a i njemu ocene padaju pa da iskoristim dok mu je cena velika.

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Stoper je dobar, ali ovaj Alzirac je k***c teski :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Alzirac je bekap Holandjaninu dok se brat Rus ne razvije na pozajmicama. :yesko: Posle cu videti kako cu ih sloziti.

Слика

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Rekao si da si morao bombe da dovedes, pa zato kazem. Holandez mentalno tuzan, ali bas. Rus ce biti onako dobar, ali mora jos 3-4 godine da prodju minimum. Cudi me da neke nase nemas za krilo, barem za klupu.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Imam Lukovica koji igra kup meceve al planiram ga prodati jer je sad prekobrojan.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kakav crni Lukovic, pa on nije ni za 2017 godinu dobar, cudi me da nemas dobra krila u sejvu, kod mene ih ima pun dzak.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Pazi ima al su i neka skupa. Gomez mi je na desnoj strani a planirao sam dovesti ovog lika iz Monaka al se razmisljam jer Gomi igra sjajno. Ne traze mnogo 16-20 miliona ja mislim. Ukrajinac ima dobre ocene al je spor kao puz. Ignasio je mentalno ocajan. Itd. Ima ih jos al nisu vredni pomena.

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

U je buraz, bas slab izbor krila, zajebana situacija. Vidim da smo slicna godina, evo samo mojih :
Слика
Prvo desno krilo.
Слика
Prvo levo krilo.

Слика
Zamena za levo, dosao sada za dz, ranije sam ga primetio, ali ga Inter uzeo.

Слика
Trece desno krilo, posto je drugo Andrija Zivkovic.

Слика
Trece levo krilo, na pozajmici trenutno.

Слика
Ovaj mi je omiljeni po potrebi igra levo krilo ili pleja.
Последње учитавање од Tik'al дана 20 Авг 2014, 19:40, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Znači i ovaj FM je isti princip; istrpi prve 3-4 sezone i onda počneš dovoditi bijesne regene i počneš dominirati Europom s kim god hoćeš.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Ја се не сећам кад сам имао наше регене као на овом фм-у..
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

shirajzl пише:Znači i ovaj FM je isti princip; istrpi prve 3-4 sezone i onda počneš dovoditi bijesne regene i počneš dominirati Europom s kim god hoćeš.
Pa tako nesto, ja sam pet sezona igrao sa diletantima iz Srbije i par stranaca, i grupe LS nisam prosao, ali sam uzeo jednom LE. Onda svi klinci sto sam ih doveo u svim sezonama su polako stasali, dobili i drzavljanstva i krenula je igra i uzivanje. Sada na pocetku 9. sezone se setamo s pola sange kroz sva takmicenja, a jos imamo 3 predstavnika u LS(2 direkt) i 4 u LE, a liga je na 7. mestu sa 4 ipo zvezde.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

bubi.ue пише:Ја се не сећам кад сам имао наше регене као на овом фм-у..
Ma ne moraš ni imati domaće, što kaže Tikal dovedeš ih iz cijelog svijeta i taman kad stasaju dobiju državljanstvo i HG status.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

To je to, ja od 25 igraca u prvom timu imam 17 HG igraca. :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Završena još jedna sezona sa Barnetom. Bila je veoma uspešna.

U EPL je osvojeno treće mesto, što nije bilo nimalo lako, ali su nas i sudija pogurale u poslednjem kolu protiv direktnog protivnika za mesto u LŠ.
Слика Слика

U LŠ i LE, nije bilo sjajno, ali jebiga, ima vremena. Ren je inače prvak Francuske i ima prva dva strelca lige, ubiše ljudi život.
Слика

Osvojen je i prvi ozbiljan trofej, protivnici su bili smešni. Kardif je bio 20. u EPL, a jedino je Norič bio ozbiljan protivnik.
Слика
Слика

Karlsen je bio standardno dobar.
Слика
Слика

Li Mekmejhon je opet bio prvi strelac lige, ali i drugi strelac starog kontinenta. Iz meni nepoznatog razloga, opale su mu ocene, nije strašno, ali opet mi se ne dopada.
Слика
Слика
Tores je bio odličan, ali cele sezone sam mu držao kviknes na treningu i napredovao na svim poljima osim na brzini. :slap:
Слика
Слика
Već smo doveli jedno pojačanje, novi aml, Brazilac Mazinjo. Plaćen oko 3m.
Слика
Dovodimo i bekap napadača, agent mi je ponudio Maupey-a, koji nije loš i igra u Lirsu, pa nije ni skup, ali sam se ipak odlučio za ovog regena. Ne volim te menadžerske igrače.
Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Krenuli smo u novu sezonu. Pojacao sam se na nekim kljucnim pozicijama i u mladjim kategorijama. Zarada je bila sjajna. Svako ko je bio nezadovoljan minutazom i ko je prekobrojan otisao je. Mladji i perspektivni igraci su pozajmljeni kako bi imali utakmica u nogama. Sklopljeni su i partnerstva izmedju nas i 2 nova kluba, Dinamo Bukurest i Slavija Prag. Zadnji dan stigao je Marko Antonio za "sicu". Na toj poziciji sam bio popunjen al prosto morao sam iskoristiti priliku jer ga je Monako stavio na transfer listu. U LS su velika ocekivanja. Napadam ponovo titulu a jedina prepreka moze biti Real ili Juventus jer imaju bolesne regene.

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Polovina 2. sezone sa Rendžersima.

Nisam hteo puno da trošim na transfere, nego da se oslonim na igrače koji su bili u ekipi i na omladince, ali sam ipak doveo 2 igrača na pozicijama koje su bile problematične.

Слика

Najveći gubitak je odlazak gasporeta na free, pošto nije hteo da produži ugovor. Ostale sam više manje svoje voljno pustio ili prodao.

Igrači koji su došli:

Слика

Odličan štoper, možda i bolji nego gaasporeto, pošto odbrana samo sa ovom promenom funkcioniše dosta bolje.


Слика

Konačno smo pokrili i DMC, koja je prošle godine bila problem.

U ligi smo krenuli silovito, posle smo malo posustali.

Слика

U 2015. opet dosta slabo.

Слика

Jebeni Dandi, na k***c mi ide.

Tabela za sada solidno:

Слика

Verujem da možemo odmah do PL.

Čelindž kap, neki nebitan kup smo osvojili:

Слика

U liga kupu(to smo prošle godine osvojili) smo ispali u 3. kolu. U Škotskom kupu i dalje igramo sada smo u 5. kolu.


To je to, čujemo se na kraju. :poz:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

pripreme za 25/26...

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 23 Авг 2014, 23:34, учитано 2 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Гаги као и увек одлично. Свака част колико ти имаш инспирације за ФМ и игру. То је реткост. ;) Срећно у новој сезони. :)
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Posle dosta vremena, dohvatio sam se malo FM-a. Nastavio sam sejv sa HSV-om, ne znam da li je zato sto dugo nisam igrao, ili sam jednostavno previse talentovan, ali popravio sam sve sto nije valjalo u timu. Od necega sto je trebalo da bude ocajna polusezona dosao sam do sasvim pristojnog rezultata:
Слика
Osim toga, napravio sam i finu taktiku, funkcionise vrlo dobro do sada, prelazni rok radim po njoj:
Слика
Tim mi je tanak na svim mestima izuzev odbrambenih pozicija, tako da cu da utopim Hrvata i da kupujem mlade Nemce za koje se ukaze prilika.
Zvezda prelaznog roka bi trebalo da bude Belgijanac, ali nije Lukaku, njega sam vec potrosio prethodnih godina, samo se pitam vredi li 8M?
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”