FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ovo sam vise napisao u sali,jer posle nasih utakmica cim bude neka sumnjiva situacija bila ispravna ili ne,stand se postavi na trg...Sto se tice sumnjivih situacija na pocetku sezone imas klip na yt pa pogledaj...Realno penal je bio za Javor sad u subotu,isti kao u Jagodini gde ste se vi bunili da nije postojao...Ja za razliku priznam da je bio penal,a neki kazu da nije bio penal u Smederevu...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика
Sa severa vetar duva, nasu mrezu Adi cuva!!!

"Prvo da se zahvalim svemocnom Bogu za sve sto je uradio za mene licno, Li Adija, i klub Crvenu zvezdu. Odlucio sam da idem izmedju stativa, ranije sam hvatao loptu, ali sam resio da zelim da igram fudbal i da ostvarim najvise ciljeve i to se polako ostvaruje, ali kad dodje do poteskoca, morate da se zrtvujete za svoj tim jer igrate kuci i svi ocekuju da klub pobedi, tako da kada dodje do poteskoca morate da se zrtvujete, jer ja znam sta ste vi uradili za nas, i zato sam morao da se zrtvujem i da odem medju stative i da je sve bilo kako treba, i da smo pobedili, nije bilo lako ali smo uspeli. Cenim sve sto su navijaci uradili, pokazali su da vole Crvenu zvezdu i mene, Li Adija, i ja vas volim, ne znam sta da kazem, kratak sam na recima, neka Bog sve blagoslovi koji su prisustvovali i koji su igrali na ovom mecu, pokazali su da umeju da igraju, ali kada igrate protiv tima iz nize lige tesko je, moracemo da vidimo gde smo gresili i da se popravimo. Svi smo videli nase greske i moramo da se popravimo, pobedili smo ali moramo da budemo bolji, nadam se da cemo na sledecem mecu da vratimo navijacima osmehe na lica ali najvaznije je da pobedjujemo" - Li Adi posle meca...


Слика
Последње учитавање од Dule93 дана 25 Окт 2011, 23:57, учитано 1 пут укупно.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Odakle ti ta izjava,kao da je na teskim drogama :)

Ova je sa zvanicnog sajta:
Reprezentativac Gane u redovima crveno-belih, Li Adi, nakon isključenja Miloša Vesića, preuzeo je na sebe veliku odgovornost, navukao rukavice i stao između stativa. Sekunde su ga delile od glavne uloge u kojoj bi odlučivao ko će u četvrtfinale Kupa Srbije, ali do toga ipak nije došlo.

- Rešio sam da obučem golmanski dres, i nisam razmišljao o penalima. Prenuo nas je crveni karton i bolje smo odigrali sa deset igrača, nego dok smo bili kompletni. Veoma sam srećan zbog prolaska i što su mi navijači, ponovo skandirali. To znači da imaju poverenja u mene i trudiću se da im se odužim dobrim igrama. Pobedu poklanjam njima i poručujem im da ih mnogo volim - izjavio je Ganac koji verovatno pre utakmice nije ni slutio da će susret završiti kao golman.

Код: Изаберите све

http://www.crvenazvezdafk.com
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ono je grubo prevedeno posle meca,gledao sam video i izjavu lik se nalupao za sve pare,dva minuta je pricao...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

"Neke stvari juče su se videle. Ne možeš hodajući da pobediš na 'Marakani'. Video sam da pojedini igrači nisu za Zvezdu, ali neću sada o tome. Ima još da se igra do pauze, tu je još jedno kolo Kupa... Ne želim da pričam o imenima", rekao je u sredu Prosinečki novinarima u Ljutice Bogdana.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика


DS ali si okacio vest svaka ti dala :ave:
Последње учитавање од Dule93 дана 27 Окт 2011, 23:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Oce ovaj Bajkovic upropastiti Adija. Lud je bio i bez njega, samo mu je jos ovaj falio
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Иде ли ко сутра у мој град? :ole: Сем Млађе. :P
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Igraju ko babe... :nasty:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

I nema veze sto Zvezda nema veze.. :winner:
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Дођите на север, дођите на север...играте ко пи*ке, играте ко пи*ке...

Био сам са Млађом и неким његовим ортацима на северу, ови наши ништа не знају. Слобода боља бар 3х, ми нисмо имали ниједну 100%-тну шансу. Катастрофа...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Играте за Звезду, хоћемо срце на терен!
Слика
До када више?! Није ово питање које постављам само ја. Ово питање поставља разочарана армија навијача Црвене звезде последњих пет година. До када ћемо гледати мучење нашег тима против просечних суперлигашких и прволигашких екипа? До када ћемо стрепети до последњег тренутка мечева против њих? До када ћемо гледати срамна издања играча Црвене звезде?

Ово су питања за вас који сте данас фудбалски клуб Црвена звезда!

Након сваког вашег неуспеха, бледе партије и тесне победе тражили смо ону трунку позитивног. Тражили смо начин да све то негативно оставимо на маргинама, да пронађемо разлог и узрок. Надали смо се да смо нашли оправдање. Било да је то несрећно примљен гол у надокнади времена, лош терен, пенал на двадесет метара од гола. Не, нису то била оправдања. То су само биле наше наде. Прикривали смо оно негативно и стављали га под тепих, иако нам је свима било јасно шта се дешава. Бежали смо од истине, не смејући да јој погледамо у очи и кажемо – „Ово није наша Звезда“. Сада могу да кажем то мирне душе и потпуно искрено.

Не, није разлог овог текста Ужице и нови неуспех. Ово је само кулминација свега што се дешава у последње време. Ово је последица срамоте против Баната, мучења са Пазаром и тешке победе након драме код 2:1, брукања у Лучанима и свега осталог што гледамо ове јесени. И не само последње јесени, већ готово последњих пет година. Људи, до када више? Када ћете схватити за кога играте?

Одмах ћу напоменути. Не издвајам апсолутно никога, јер су сви од голмана до председника клуба заслужили критике.

Да ли ви заправо схватате шта је Црвена звезда? Да ли је могуће да након свих ових месеци и година колико смо уз вас нисте схватили колико нама значи? И колико смо гладни ваших победа, добрих партија и игара. Када ћете почети да играте фудбал? Хоћемо да гледамо једанаест бораца на терену. Захтевамо да се понашате у складу са величином нашег клуба и грба који носите на грудима. Можда су наша схватања Звезде различита. Заправо, сигурно јесу.

За нас је нешто сасвим друго. За нас је она ствар кућног васпитања, породична традиција… Смисао и другачији начин живота. Нешто што се речима не описује. Ваљда сте то до сада схватили. Можда вам се све ово несхватљиво и смешно, али је тако. И то није моје мишљење, нити моја осећања, већ мишљење свих нас. За вас је наш клуб очигледно одскочна даска, само једна етапа у фудбалској каријери, који ће вам једног дана бити на листи клубова који сте прошли. Ако није тако, докажите то!

Када ћете наћи мотив да пружите партије достојне реномеа Црвене звезде? На готово свакој утакмици коју играте, наша трибина је пуна. Добијате подршку свих 90 минута. Када је добро ишло, певали смо вам. Кад а је било тешко, безброј пута смо вас погурали до победе. Али, ви настављате по старом.

Ваш задатак је доминација против екипа које су далеко испод нашег нивоа. Као што ми на трибинама сваки пут показујемо ко је ко, тако и ви на терену треба свима да ставите до знања ко је Црвена звезда. Како би било када би Делије ћутале и повремено певале током мечева. Замислите на шта би то личило? Е, ви радите управо то, али на свој начин, на терену.

Зар вам није довољно то што имате толику армију навијача иза себе? Зар вам није довољно то што иза себе имате легенде клуба са којима радите? На страну све то. Људи, зар вам није довољно што играте у Црвеној звезди?! Што носите на грудима грб који носите? Што играте у истим дресевима које су носили играчи који су златим словима уписани у историју фудбалске игре? Што играте за клуб са историјом какву ретко ко има? И уместо да се борите да та историја буде још богатија, ви доприносите да сви негативни рекорди нашег клуба буду изнова рушени. Да ли вам треба већи мотив?

Да ли размишљате, Андрија, Стеване, Вилота и остали, шта је са свим тим навијачима после ваших утакмица? Да ли сте икада запитали шта се са њима дешава после, када ви у својим скупоценим аутомобилима одете у топле станове? Да ли знате како се осећају људи који су прешли неколико стотина километара да би гледали 90 минута које ћете одиграти ви на терену. Не, не знате. Не знате како је враћати се разочаран, гладан, жедан, исцрпљен, промукао, мокар у хладном купеу воза, до Ниша, Будве, Никшића, Вишеграда. Јер, да знате, не бисте се понашали и играли овако као сада.

Ако вам већ не значимо ми и наш клуб, играјте за себе и своје ангажмане. Али, играјте. Некада се на стадион долазило због играча који су градили име и углед наше Црвене звезде. Оваквим партијама, ви то нећете заслужити. Ми данас долазимо због свог клуба, због љубави према њему. Долазимо, јер имамо болест која нема лека. Не због лепоте ваше игре, ваших мајсторских потеза и знања. Долазимо, јер смо навикли. Долазимо због Звезде.

Било је и раније тешких година, када су наш дрес носили момци који га нису заслуживали. Али, су се борили, натапали га знојем и није им се могло замерити. Давали су максимум и играли из љубави, а за то сваки пут били испраћени аплаузима и нашим поштовањем. Кад данас већ нема љубави и емоција као некада, борите се за себе, а ми ћемо у својој љубави и борби за успех остати и истрајати, као и увек. Јер, ви сте сада ту, а веома брзо ћете отићи даље. Ми ћемо остати. А онда ћемо отићи и ми. Све ће проћи, али ће остати Звезда. И зато морате схватити да је она изнад свега и изнад свих нас.

Хоћемо да видимо ваш максимум на терену. Хоћемо да видимо да барем поштујете грб који носите на грудима и клуб за који играте. Да поштујете наша одрицања и љубав према Црвеној звезди. Погледајте се у очи и преиспитајте себе. Да ли то можете и да ли заслужујуте да носите црвено-бели дрес. Након тога, урадите шта хоћете и оно што мислите да треба. Останите и играјте или идите. Ми смо своје рекли и знамо шта хоћемо.

Док сте ту, само срце на терен! Хоћемо срце на терен!
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

ma mogu oni sve organe da izvade kad pola njih nema kvalitet za zvezdu dzabe...kurte i murte su odavno u srpskom fudbalu da bi sve doslo na svoje trebalo bi bar 10 godina to je moje misljenje :cheers:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Zvezdi tri boda za zelenim stolom?
Слика
Ko ovde koga zeza?
Strijelac jedinog gola za Slobodu Filip Kasalica je igrao iako je dobio crveni karton na utakmici prošlog kola, protiv Borca u Čačku. Igrao se 90 minut kada je napadač Slobode dobio drugi žuti karton, ali ga to opet nije omelo da igra u današnjem meču protiv Zvezde.
Član 18. Disciplinskog pravilnika:
- Automatska kazna zabrane igranja utakmice dobijena na prvenstvenim utakmicama, izdržava se samo na prvenstvenoj utakmici.

Član 63. Pravilnika o fudbalskim takmičenjima, tačka 5:

- Na osnovu podnete žalbe neposredno ili posredno oštećenog kluba, prijave fudbalskog organa ili organizacije, kao i po službenoj dužnosti biće doneta odluka o registraciji utakmice službenim rezultatom 3:0 (par-forfe) u njegovu korist, ukoliko nije postignut bolji rezultat, pod uslovom da je protvnički klub nastupio sa igračem koji se nalazi pod kaznom zabrane nastupanja ili suspenzijom.

Naravno, ako Zvezda dobije tri boda za zelenim stolom, ona će biti veoma važna za šampionsku trku, ali će i dalje ostati činjenica da ih Zvezda nije zaradila kako dolikuje, na fudbalskom terenu.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Kasalica je kaznjen 1 utakmicu, pauzirao u kupu. Dobio je u Čačku (prošlo kolo) crveni karton ZBOG DRUGOG ŽUTOG. To povlači AUTOMATSKI sa sobom samo 1 meč pauze. Njega je odradio sad u sredu u kupu, u Užicu protiv Smedereva. Sme tako, to je definisano tako u propozicijama. Jedino se žuti kartoni odvajaju za prvenstvo i kup. Crveni ne. A pošto je ovaj crveni bio zapravo 2. žuti - onda je automatski samo 1 meč pauze...tako da...nema od zelenog stola nista..
Последње учитавање од srbinho дана 30 Окт 2011, 22:25, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

srbinho пише:Kasalica je kaznjen 1 utakmicu, pauzirao u kupu. Dobio je u Čačku (prošlo kolo) crveni karton ZBOG DRUGOG ŽUTOG. To povlači AUTOMATSKI sa sobom samo 1 meč pauze. Njega je odradio sad u sredu u kupu, u Užicu protiv Smedereva. Sme tako, to je definisano tako u propozicijama. Jedino se žuti kartoni odvajaju za prvenstvo i kup. Crveni ne. A pošto je ovaj crveni bio zapravo 2. žuti - onda je automatski samo 1 meč pauze...tako da...nema od zelenog stola nista..
Član 18. Disciplinskog pravilnika:
- Automatska kazna zabrane igranja utakmice dobijena na prvenstvenim utakmicama, izdržava se samo na prvenstvenoj utakmici.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

To samo kad skupi 4 zuta kartona tj. samo kad su u pitanju zuti kartoni, a crveni se odradjuje na prvoj sledecoj utakmici bilo da je kup ili prvenstvo ;) sto znaci ako dobije na jednoj utakmici dva zuta pauzira automatski samo jednu utakicu bilo da je kup ili prvenstvo a ako dobije DIREKTAN crveni onda moze da pauzira i vise od jedne ako je prekrsaj bio tezak...
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Uglavnom nije na nama da diskutujemo o tome, vidicemo sta ce se desiti(mada ja msm da se nesto ovde muti)! :cheers:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

A gdje ste vidjeli da se kup i liga mjesaju kad se dobije crveni :wtf: ovo samo kod nas ima...
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

nisu to cista posla...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”