Rukomet

Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

O čemu ti pričaš?
Slobodan si da se raduješ, ali svaka provokacija prema protivniku kao i uvreda se ne smatra radovanjem.
Ono što je cijela arena pjevala na kraju je sramota za nas kao zemlju, isto kao što je sramota i za Hrvate kada nam istom mjerom vraćaju u Zagrebu.
Uglavnom, nikoga ne branim ali narod sa Balkana je stoka neviđena. :yesko:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

i to sto kazes da smo visa rasa koliko ja znam potekli smo od istog naroda ali nema veze...ovo nije mesto da se radujes na taj nacin imas patriotskih foruma koliko hoces pa tamo vredjaj i raduj se na taj nacin ovde vredjanje nije dozvoljeno jer sam vec bio napisao ima nas iz cele bivse SFRJ....
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Pokidasmo! Prvo poluvreme smo imali odlican rezultat kako smo igrali. Mislim da smo imali samo jednu odbranu, sve sto je islo na gol je uslo. U drugom su stvari dosle na svoje mesto. Publika odlicna! Steta samo sto Spanci nisu prosli, vec oni Skandinavci...
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Слика

transparent u levom uglu :)
Последње учитавање од Stefan дана 28 Јан 2012, 00:43, учитано 1 пут укупно.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Cestitke nasim momcima sjajno su se borili...hrvati su pokazali da su izuzetno dostojanstveni u porazu i svaka im cast na tome...voleo bih da su i Srbija i hrvatska prosle dalje ali ipak mogao je samo jedan tim...saosecamo sa bratskim hrvatskim narodom i zelimo im da osvoje to trece mesto odmah iza Danske....
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Da se nadovezem na cestitke svaka cast nasima,ovo je ogroman uspeh.Bicu iskren ja nisam ni mislio da cemo proci prvu fazu,i nekako sam bio skeptican po pitanju rukometa kod nas uopste.Pre svega za uspeh trebaju pare,a mi to nemamo.Sto se tice navijanja,pa moze se reci ocekivano dobro,mada ja ne podrzavam to zvidzdanje himni.To sto su oni radili pre 2-3 godine,to neka njima sluzi na cast,a i glupo je generalizovati jedan narod,zbog politike i odredjenog broja ljudi sa plitkim mozgom.Vidim da se Igor Vori zali na sudjenje,ali po meni je bilo korektno,pa sta tek mi da kazemo kad nama protiv Nemaca u 10-toj sekundi zadnjeg napada dizu ruku,igranje nogom itd.Stanic legenda,da nije njegove lude glave(koks),ostvario bi mnogooo znacajniju karijeru nego sto je do sada,jer je vrhunski golman,i golman koji bi imao ulogu u svakom klubu na svetu.Inace Sesum je pogodjen u oko,od strane nekog naseg genijalca koji je hteo flasom da gadja hrvatskog selektora.Mora da je izuzetno ponosan na sebe.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Негде пише и пикадо стрелицом...
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

mislim da je ovo prvenstvo dokazalo da dok se u vašoj državi ne promijeni stanje svijesti da se ovako velika natjecanja ne mogu i ne smiju organizirati...napad na naše u novom sadu je apsolutno nedopustiv i velika je sramota drugo vaši huligani su bocom danas gađali balića a pogodili svog igrača...ispada da je ovako velik dogadjaj ispao rat a ne sportska manifestacija...smo su igrači jedne i druge reprezentacije bili na nivou i pokazali dostojanstvo čestitavši jedni drugima na kraju..ostalo sve za zaborav
(nula, 28. januar 2012 00:39)

EDIT: ja nzm u cemu je tvoj problem lepo sam ti napisao bez vredjanja imas druga mesta za takve stvari ovde to nemoj pisati ili se suszdrzi i drzi to u sebi...zato sam obrisao tvoj komentar na ovaj citat
Последње учитавање од srbinho дана 28 Јан 2012, 12:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

nista covek pogresno nije napisao.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Sa ovim citiranim se slažem 130%.
Isto to i važi za Hrvate, Bosance, Makedonce, što se tiče organizacije takmičenja.
Niko tebe neće banovati, samo nemoj onda da se spuštaš na taj njihov nivo kako ga ti nazivaš kako bi ih vrijeđao i sve će biti kul. ;)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Gde god se okrenete iste pesme se pevaju samo malo drugacijim tonalitetom i tekstom.Ko je gledao utakmicu mogao je da vidi koliko su naši i Hrvatski igrači fer i korektni jedni prema drugima i koliko je bitno da sport zadrzi ono sto ga i cini tako velikim a to je parola ''nek pobedi bolji''.Ovoga puta mi smo bili bolji i ponosan sam zbog toga ali bih isto tako i čestitao Hrvatima da su nas dobili jer teren je merilo,a tribine okupljaju razlicite slojeve ljudi i to ne treba komentarisati.

Mislim je utakmica protekla odlicno a skandiranje bi bilo identicno da se igralo u Zagrebu jer...prosto to je tako.Isto tako su prolazili i Nemci i Italijani i Holanadjani jer navijači imaju pravo zaista da pevaju sta god hoce i da navijaju kako god hoce ali himna ma cija bila treba da se postuje.

Nas bokser,evropski prvak Borovcanin je to vrlo lepo objasnio ''posuj druge da bi bio postovan''.Dozvoli protivniku da ljubi svoju zastavu isto kao sto i ja ljubim svog dvoglvog orla i 4 slova S na njemu,da peva svoju himnu kao sto ja pevam svoju.Na posletku,vise nije bitno ko se kako zove i odakle dolazi...bitno je samo ono ko ce ostati na nogama a ko en....to je cena pobede i poraza i zato se to zove sport.

:cheers:
Последње учитавање од Orthodox дана 28 Јан 2012, 04:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Amin!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ovako,Danci i Spanci su trebali da igraju produzetke,sudije je sjebo poslednji sut Spanaca sa krila,sve u svemu Danci jesu bili bolji,ali i Spanci su uvek bili za petama,a sto se drugog finala tice,pobedila je odbrana i nista drugo,prvo poluvreme je bilo takvo kakvo je bilo zbog toga sto smo dobili 2 minuta u 34oj sekundi i momci su morali mekse da igraju,ne krivim ih,al zato su golmani bili na vetrometini,sreca pa je Nikcevic jurio brzo i Momir sutirao lepo,pa smo drzali egal,a sto se tice drugog poluvremena tice,ono je bilo za anale,Francuzi su pustili malo ostriju igru,i eto dali su nam 7 golova za 30 minuta,Stanic se probudio,Vujin cim stisne muda prodje i da gol,i sve su se kockice spojile,na ovom prvenstvu vracamo svima milo za drago prvo Poljacima,a onda Dancima,pa sada i komsijama,ima Boga,momci igraju srcem i glavom,svaki atom snage koriste,eeej Manojlovic sa sjebanom glavom u calmi vristi treneru,ocuuuuuuuu da igrammmmmmm,sedi dole budalo nije ti dobro :D,a finale ce biti velicanstveno,zaustavimo Hansena,ne razbranimo Landina,zatvorimo Lindberga i ovi su u problemu odma,verujem da mozemo do zlata,verovao sam u ove momke od pocetka prvenstva,Srbija do Tokija,preko Milvokija :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Svaka cast momcima samo to cu reci, a u finalu sta bude bude, ja cu biti srecan :fanman: :yesko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Šešum zadobio kontuziju oka

Nesrećni Žarko Šešum, kojeg je novčićem povredio maloumni navijač Srbije, moraće da ostane hospitalizovan i neće ga biti u nedelju u finalnom meču sa Dancima.

uh, kako bih tog retarda strpao u zatvor na bar 5 god.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

retardirani majmun opet se pokazuje kakvih sve seljaka ima...jadan sesum prvo su mu sjebali oko u madjarskoj kada su napali njega rumuna i hrvata pa sada ovo...
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

slika govori vise od reci kakvih debila ima :nasty:

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Momak je totalni maler,dobro je da je preziveo ono od madjarskih cigana,dok je igrao za Vesprem,kada su ubili Mariana Kozmu,budaletine raspale :nasty:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Svaka cast nasim momcima, izginuli su na terenu, atmosfera u areni odlicna, idemo bre na zlato :fanman:

btw. da vam pricam kako sam usao u arenu, ne bi mi vjerovali hahaha :xD:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Svaka im cast,jebiga,moramo i sa srebrom da budemo zadovoljni,veliki je uspeh i da ni od jedne ekipe ne primimo vise od 22 gola,jednostavno danas nismo imali srece,svaka cast momci nacija se ponosi vama
Пошаљи Одговор

Повратак на “Ostali sportovi”