(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Ipak mi nisu falili špicevi.

Слика


Jedna sjajna ekipa. Greota je što nisam zainteresovan da nastavim, nikad nisam imao ovako dobre mlade igrače. Mogao sam da sastavljam prvi tim sa 11 club home grown igrača, ali me mrzi.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Totenhem: sezona 2030/2031

Слика

Слика

Слика

Ovo finale ECC je bila ona tipična utakmica kad ti kompjuter ne da da pobjediš! Uoči samog finala naš glavni igrač je otišao na nekakav Gold Cup sa reprezentacijom Meksika! WTF!!!
Počinje utakmica, 3. minut evrogol iz slobodnjaka za protivnike! U 10. minutu nam se povredio najbolji napadač koji je do tada imao 19 golova i 32 asistencije! Nekako smo kasnije uspjeli da izjednačimo i da promašimo još milion šansi, da bismo u 86.minutu primili gol iz centaršuta koji je letio 40m!

Nešto slično nam se desilo u i polufinalu FA Cup-a! Do 108. minute smo vodili 2-0, izdrkavali se po Man U, da bi na kraju bilo 2-2 i naravno da smo porazeni na penale!
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

U tek drugoj sezoni u Seriji A osvojena je titula lagano

Слика

Слика
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Uzeo sam katanju,da ih cupam od ispadanja (pocinjem dec. 2013).
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Krenuo Pentagon.

Слика

Слика

Klasicna sprdacina. Ja sam preuzeo klub od oznacene utakmice.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gotova je još jedna sezona, najbolja do sada. U LŠ smo imali jaku grupu, ali zahvaljujući pobedi Seltika u Parizu, prošli smo dalje, kao drugi u grupi. Naleteli smo na prebogati Monako i tu je bio kraj naše priče u LŠ. Osvojili smo i prvi ozbiljan trofej, u finalu kupa pao se novi šampion, Šalke. Šajber je opet sabio sezonu, ponovo je prvi strelac lige. Bajern je za Horvata ponudio 27m, glatko smo odbili. Ako ponude 40m razmisliću, za druge klubove cena je 30m.

СликаСлика

СликаСлика

I moja prva pobeda nad Bajernom. Nisu mi šutnuli na gol do 65. minuta, ponadao sam se da će biti flawless victory, ali su oni pojačali tempo i stvorili neke šanse.

Слика

Stigla su i nova pojačanja, podrazumeva se da su Nemci.
Слика

Слика
Последње учитавање од zele дана 20 Мај 2014, 17:03, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tuck
First Team Coach
Поруке: 357
Придружен: 12 Мај 2012, 13:41
Место: Kruševac/Beograd
Status: Није на вези

Порука од Tuck »

Završena druga sezona sa Palermom, a prva u seriji A. Neverovatan uspeh sam ostvario sa timom. Drugo mesto u ligi, i poraz u finalu kupa. Na leto sam promenio pola tima, otišli su i likovi poput Milanovića, i Di Gennara, a došli su i mnogi novi, i to osveženje se isplatilo. Na domaćem terenu skor 13-5-1, a u gostima dosta slabije 9-1-9. Mnogi igrači, od kojih nisam ni mislio da mogu su eksplodirali, tipa Bob Schepers, Raul Garcia, Perin, i još dosta. Evo sada nešto malo kroz slike, nisam slikao transfere, zaboravio sam, biće ubačeni koliko već ujutru, ili sutra. :zelenko:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика


Слика

Krenuo u Pentagon.
Корисников грб
alokin
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 19 Дец 2010, 00:55
Место: Skopje, Makedonija
Klub koji vodite: FC Bayern Munchen
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Status: Није на вези

Порука од alokin »

Ludilo na Philip II Arena :xD: gol u 91min za 2:2 protiv Celzi... prezimicu u Evropi :fanman:

Слика

Слика
Don't You f.y.r.o.m. ME, Call Me By My Name Say Macedonia
Корисников грб
alokin
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 19 Дец 2010, 00:55
Место: Skopje, Makedonija
Klub koji vodite: FC Bayern Munchen
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Status: Није на вези

Порука од alokin »

Izdominirao u ligi :)

Слика

Слика


Budzet plate i transfer za 7 sezona, odlicni :D Josh da se nadje neki ko hoce da igra u Mk :xD:

Слика
Последње учитавање од alokin дана 23 Мај 2014, 01:42, учитано 1 пут укупно.
Don't You f.y.r.o.m. ME, Call Me By My Name Say Macedonia
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ej bre...dobio sam otkaz u Napretku, sejv u 2021 godini. 2 godine sam isao na continue i niko da me zaposli, sve im J***m :slap:

Znači došlo vreme da se krene u novu epizodu...Marakano, eve me :gunman:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Birmingem, završio 4. sezonu.

Prva je bila jako teška, para nigde, vlasnik dripac, od jula do januara je odbijao nove vlasnike, tek tamo pred kraj sezone sam dobio novog... i to lokalnog biznismena. Ništa gore od toga. Uspeo sam nekako da ubedim Žigića da raskinemo ugovor jer je jedini u klubu imao premijerligašku platu. Završio sam kao 15. sa skorom 15-16-15 i gol razlikom 67-61.

Druga je bila mnogo bolja. Doveo sam Insa, Makedu, Keka i tako neke igrače za dž ili skoro za dž. Kada vodite engleski klub, Bosman ne važi ukoliko hoćete igrača koji igra u Engleskoj, approach to sign je moguć tek u junu, pa sam Insa, Makedu i još neke igrače platio po 150-200k tamo negde u martu. Njih trojica su izneli sezonu, bili apsolutno brutalni i dominantni. Ins je postigao 23 gola, upisao 15 asistencija, Keko 25/17, Makeda 31/17. Završio kao prvi sa skorom 29-9-9 i gol razlikom 104:58.

Treća sezona, prva u BPL je bila vrlo napeta. Nisam uspeo da dovedem bombastična pojačanja, dobar deo novca sam rešio da potrošim na budženje trening centra i akademije. Trošio sam 20m godišnje na plate, daleko manje od ostalih klubova. Media Prediction 20th sve govori... Uspeo sam tri kola pre kraja da obezbedim opstanak.

Četvrta je bila uspešnija. 10. mesto i dobra igra u FA kupu, ali i dalje nisam osvojio trofej. Ne znam kako, ali ova moja uprava nije u stanju da pronađe nekog normalnog sponzora, pa i dalje uzimam manje od 3m godišnje, što je smešno. Da nema para od TV prava, odavno bih otišao u administraciju.

Sada se spremam za petu sezonu. Od mene i dalje očekuje da opstanem. Nadam se da ću obezbediti zlatnu sredinu što pre i možda napasti kup. Prodajem Insa za 12.5m, pa ću valjda dovesti neke normalne igrače.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Krenuh sa Zvezdom. Sve strance otpustih momentalno. Kao Sosijedad sam. I dalje se tripujem samo SFRJ Zvezdu spasava. Videćemo. :cheers:
Корисников грб
alokin
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 19 Дец 2010, 00:55
Место: Skopje, Makedonija
Klub koji vodite: FC Bayern Munchen
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Status: Није на вези

Порука од alokin »

Zavrsena 7 sezona. Opet dominacija u prvenstvo i kup.
Sva druga utakmica sam igrao sa razlicni 11 igraca :)
Jedini nereseni rezultata 0:0 kod kuce protiv Sileks (odigrao je asistent, bio sam na holiday 2 nedelje)

Слика

Слика

Слика

Odlicna sezona u LS, prvi put sam prosao grupe... uspeo da eliminiram Shalke u 1/8 finale. A 1/4 finale izgubio dva puta po 1:0 od PSG.

Слика

Слика
Последње учитавање од alokin дана 25 Мај 2014, 18:05, учитано 1 пут укупно.
Don't You f.y.r.o.m. ME, Call Me By My Name Say Macedonia
Корисников грб
alokin
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 19 Дец 2010, 00:55
Место: Skopje, Makedonija
Klub koji vodite: FC Bayern Munchen
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Status: Није на вези

Порука од alokin »

Kako izgleda tim i taktika. 11 prvi igraca + 12 rezerve i 3-ci golman.

Слика

Forsiram jako mlade igrace zadnjih 4 sezona... sve sto je vredelo dobilo je sanse u prvi tim. Ima josh potencijala u ovaj tim, samo da uspem da zadrzim igrace... sad i vrednost im je porasla, a i dosta timova ih traze... Na polusezoni su dovedjeni Sandro i Wesley na FT, kao i Matic i Guido Vadala... sjajne igrace :lover:

Слика
Последње учитавање од alokin дана 25 Мај 2014, 17:44, учитано 1 пут укупно.
Don't You f.y.r.o.m. ME, Call Me By My Name Say Macedonia
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Završio petu sezonu sa plavcima iz Birmingema. 9. mesto u BPL i osvojen FA Cup. Dobro sam počeo, imao valjda 6-3-1, ali onda je krenulo sve naopako, neke povrede bitnih igrača, itd, pa ovo 9. mesto i nije nešto. Drago mi je što sam konačno osvojio kup. Izbacio Utd, Liverpul i Čelsi pre finala koje sam igrao protiv Ipsviča i dobio na penale. Lud tim vodim, sposobn da u 3 dana 2 puta bije Čelsi i onda primi brdo golova protiv Noriča. Sad sam potrošio fine parice. Evropa, ovo ono, pa se nadam uspešnoj sezoni. Bio bih zadovoljan 7. mestom u ligi i 1/4 EL.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Koju rolu ti igra onaj lijevi bek ako ga imas jos u timu msm. da se na H zove ?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

fb-s ili wb-s, zavisi
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Kako mi je komp nastradao u poplavi (sa njim i svi moji sejvovi, sa Bilbaom i FC United-om :() a igrao mi se FM, drpio sam cimerov laptop i krenuo sa zabarima, tacnije Djenovom. Klub gotivne istorije koji je u skorije vreme postao Juveov i Milanov bitch klub.
Finansije su u startu bile u kurcu, nisam mogao nikoga da dovedem, ni na free, ni na pozajmicu, pa sam prvu sezonu odigrao sa startnim timom. Imaju par kul igraca, malog Perina, Burdisa, Vrsaljka, Kucku, tatu Djilardina, par solidnih bekova, nekog Grka na krilu ali ostatak tima ni za sta. Ipak, sezonu sam zavrsio kao 6. tim Serije A. Ispusio sam ga za Evropa Ligu jer je Udineze dogurao do finala kupa gde ih je tukao Napoli. Kako je moglo da bude, ovo je odlicno. Bio sam na ivici otkaza, upali u niz losig rezultata, 7 utakmica nikog nismo mogli da dobijemo. Djilardino mi je dzigericu pojeo, 15 golova mu ponistili zbog ofsajda. Dao je 19 u ligi, a mogao je jos vise. Kucka kad nije bio suspendovan je jeo zivu decu, mnogo sam ga zgotivio. Jos jedna stvar koja me je nervirala, dobijemo Inter (2 puta), Milan (2), Romu (1), Napoli (1), cak sam i protiv Juvea ostao neporazen u drugoj utakmici (u prvoj mi jedva uterali jedan gol). Ali zato smo gubili protiv Sasuola, Livorna, Bolonje, Kaljarija i slicnih bednika. Pizdeo sam zbog toga. Non stio smo bili tu negde izmedju 10.-15. mesta da bi u zadnjih deset utakmica ostali neporazeni, uz 6 pobeda i dogutali do 6. mesta. Iz kupa me izbacile komunjare iz Livorna.
Sada sam na samom pocetku druge sezone. Razbio sam prelazni rok, doveo sam nekoliko dobrih igraca za dzabe. Tomasone, Todisko, De Celje i Mota su vec bili dogovoreni transferi kada sam ih preuzeo, ostale sam ja doveo. Gotovo nikoga nisam mogao da dovedem, budzet za plate mi je probio plafon pa sam morao prodavati. A prodao sam mali milion igraca, uzeo kinte koliko sam mogao, mnogo rasteretio budzet pa se moze reci da sam zadovoljan. Cak sam i poslovao u plusu. Jedina 2 igraca za koja sam dao kintu su Adam Dzonson i Tomas Necid. Dobro, i za Vitinja sam platio njegovom agentu skoro 5 milki zbog onih procenata ali mali je opasan igrac pa se nadam da ce mi se isplatiti. Doveo sam samo jednog regena, golmana iz Australije, 5* potencijal da bude bekap Perinu posto sam ostale golmane rasterao.
I tako, sad krecem u novu sezonu, ciljam Evropu i mislim da moja legija stranaca moze to da ostvari. Makar Evropa Liga, svaki euro mi je dobrodosao jer moram da vracam 150 miliona duga. J***m mame mojim prethodnicima, nisu poslovali ni za kur*c!
Prvi tim Djenove za novu sezonu
Слика
Последње учитавање од Socivar дана 26 Мај 2014, 08:40, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”