Forum-Komentari?

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Boske postao skins, pa sad konta da je zajeban.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Dobro, prvi post nema veze sa temom, obrisan je, sporan post je banovan i vidljiv administratorima i moderatorima, a treći predstavlja bespotrebno nastavljanje glupe priče u pogrešnoj temi.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Boske11 пише:Tokelara umesto sto se sprdas tu mogao si doci ovde da pomognes, u Sremskoj Mitrovici ima momaka tvojih godina su dosli iz Subotice da pomognu govno jedno retardirano J***m mamu i tebi i Zeletu sa svim Skinhedsima
Aj banujte ovog idiota. Malo provokacija i zajebancije na neciji racun je uvek bilo dozovljeno, ali ovo vredjanje nema smisla.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Tokelara пише:Aj banujte ovog idiota. Malo provokacija i zajebancije na neciji racun je uvek bilo dozovljeno, ali ovo vredjanje nema smisla.
gde je napisano ovo?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

u anarhiji, banovan je post i autor.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Ko je marketinški genije koji je smislio 200 dinara za humanitarnu pomoć? Volo bi da mi se identifikuješ. Da te napsujem prvo sisetino jedna, i da ti onda kažem šta treba da radiš. Lele koliko sam odlepio čitajući onu poruku jbte.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mandić je to smislio i ima podršku svih nas. Možeš li nam objasniti šta je problem? Od 1000 dinara, koliko iznosi druga rata, 200 dinara od toga ne ide forumu, Mandi, distributerima već ljudima kojima je pomoć najpotrebnija u ovom trenutku. Tih nešto jače od 100 eura nisu neke pare, ali svaka pomoć je dobrodošla. Ja ne vidim zašto je on sisa u celoj priči, ovo je lepa akcija, da se koliko-toliko pomogne ljudima.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Onda ti nisi dobro citao izgleda. Od cele uplate druge rate, para koje ljudi uplacuju za FM, ja cu odvojiti 12600 dinara za kupovinu bebi opreme koju cu poslati za ugrozene u ime zjedince SFM. Dakle, novac koji ljudi svakako uplacuju jer su kupili igru kao redovnu ratu i koji bi trebalo da se upotrebi za kupovinu Fma, ja cu odvojiti pomenutu svotu novca da kupimo stvari za decu. Uz to, jos neko ce mozda donirati pa ce mozda taj iznos i biti veci. Sve ovo pricam kao SFM u celini i kad bi svi ovde dali po 200 dinara sakupili bi dobru svotu novca. Dakle nikako ne vidim sta je problem? To sto necu da prosledim celu upaltu dobavljacu FMa nego sto cu odvojiti da uplatim za ugrozene?!

Da me napsujes...hm...izvoli, da mi objasnis sta treba da se radi, pretvorih se u uvo?
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Znam da ću sad da izedem govn al dlake na mom jeziku biti Neće! Bre. E sad! Koliko god da pošalješ dovoljno je. . . Đavola.
Lupam sad poslo sam 20 oni poruka na 1003 i malo je znam,sta nisam mogao da dam te pare na fm? A mogo sam i više, mogo sam i da odem u lopatanje i da secam džakove itd(djavo mi je kriv kad živim u tri piiizde materine). Aj da budemo muda, ali sad stvarno. Kad se može slat da kosovo dobije jebenu zvezdicu, iako većinu zabole za to a i garant će da ih blokiramo s neki karmin điđirimiđiri fajl. Aj sad da šaljemo zahtev SI-U da se sve od prihoda izuzevši ono što treba se da mandi i distributerima da u dobrotvorne svrhe. Ko im jebe mater, neće istrune si bez iljadu naših evra. Ja ću bre da ga kupim, ja okoreli piratski smrad i okoreli protivnik svih autorskih prava. Plus oni posle mogu da se kurče do mile volje s time na zvaničnim sajtovima itd.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Stani bre polako, ti nista nisi razumeo a iskrenjao si se za medalju :)

Dakle. Ljudi su uzeli FM na rate. Ja sam licno resio uz podrsku tima da 200 dianra od svake te druge rate dam za ugrozene sto je kako sam napisao 12600 dinara. Uz to, pozvao sam ljude sa foruma da doniraju po koliko mogu, 100, 200 dinara jer to izgleda šljampavo kad pomenes 100 dinara ali na forumu ima 20569 ljudi x 200 dinara da svako donira, to je 4 miliona dinara i vise! O tome se radi u poruci koju ti definitivno nisi dobro protumacio. Dakle, ovih 12600 dinara ce morati svakako da se plati dobavljacu od kojih kupujemo FM jer njih bas briga, tako da sam i u timskoj temi napisao da cu kad dodje vreme, ja to licno nadoknaditi ali je poenta da cemo to kao Serbian FM da doniramo jer zelim da mi koji cinimo SFM pomognemo na neki nacin. Kad se zavrse uplate 5.og, kupicu opremu za decu, slikacu racun, slikacu orpemu i slikacu kad budem nosio uz tablu Serbian FM za bebe. To je dakle poenta cele price, a ja i dalje ne znam sta si ti procitao. Ja i svako od nas , sta moze provatno da donira to i nek uradi ali o tome necu pisati ovde sta ce ili sta je uradio, nebitno je totalno. Ovde sam pisao iskljucivo o tome sta mozemo da uradimo kao zajednica. Od svih nas na forumu, niko do sada nije donirao ni dinar npr, sem Dzaja koji se jedini javio sa donacijom koju cemo proslediti uz sve ovo sto sam rekao. A kad bi svi donirali abr po 100, 200 dinara, skupili bi veliku svotu novca. Nadam se da si sad shvatio sustinu ove price. :yesko:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nova anketa na portalu ''Ko osvaja SP u Brazilu?'' :winner:
Последње учитавање од Orthodox дана 17 Јун 2014, 04:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Posto nema adekvatne teme u podforumu sfm rezija, i world greatest manager, da li bi neko od kriticara(ako postoje) napisao nesto i osvezio taj deo foruma, evo npr. nesto o Louis van Gaal-u. :cheers:

p.s. Takodje moze se osveziti i kod legendi fudbala, npr. Andrea Pirlo ili Didji Bufon...
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ugašeni su zbog neaktivnosti. Ako neko hoće da napiše to - sjajno, takve stvari su uvek dobrodošle.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Videh da postoji grupa kriticari, pa zato pitah, ali okej, ugaseni su. :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Skinite mi ovu zabranu za online. Hvala.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

+1
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Skinuto. Izvinjenje na kasnjenju :cheers:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика

Ko i zasto mi je izbrisao post?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Dupli post je bio.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

:yesko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”