F.K. Crvena zvezda 15/16

Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Nemoj da si neozbiljan, moderator si
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Onda mora da je fer i pošteno dala 6 komada za 45 minuta. Očigledno im odgovara ovakvo vreme.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Ocigledno.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Rešena misterija :ole:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ciribu ciriba igra Arsenal ko Zvezda :fanman:
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Слика

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Legendarno :xD:
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Rajko ostaje u Zvezdi?

Postoji realna šansa da najbolji golman sveta uzrasta do 20 godina ostane u Crvenoj zvezdi!


Слика


Odavno su se crni oblaci nadvili nad Marakanom, odavno se mučimo da pronađemo nešto pozitivno što podseća na klub koji je bio strah i trepet za celu evropu. Odvođenje čuvene zvezdine dece bez da su istrčali bar jednom na travu Marakane, pred Delije, je postala potpuno normalna stvar. Slučajevi poput Filipa Đuričića, Uroša Ćosića, Nemanje Matića, Filipa Jankovića, Nemanje Maksimovića i puno drugih se ponavljaju dugi niz godina.

Ipak, prošle sezone je, oronuli gigant iz Ljutice Bogdana 1, ubacio u prvi tim čak petoricu omladinaca. Reč je o Marku Grujiću, Mihailu Ristiću, Vukašinu Jovanoviću, Luki Joviću i Predragu Rajkoviću. Za Predraga Rajkovića se ne može reći da je zvezdino dete jer je stigao iz Jagodine pre 2 godine, posle fantastičnog Evropskog prvenstva za igrače do 19 godina koje je osvojio sa našom reprezentacijom i na kojem je takođe proglašen za najboljeg golmana.

Popularni Rajko je potpisao novi ugovor sa Crvenom zvezdom na 3 godine posle Mundijalita na Novom Zelandu. Ipak mediji ga celo leto sele sa Marakane, počevši od Club Bruggea, preko PSGa i Olympic Lyona. Ipak, kako je vreme odmicalo tako su ovi klubovi demantovali naše medije. PSG je doveo Kevina Trappa iz Entrachta za 8 miliona evra, potom je Olympic Lyon produžio saradnju sa svojim prvim golmanom, portugalcem Anthony Lopesom.

Слика Слика
Kevin Trapp na predstavljanju u Parizu i Anthony Lopes u društvu Nabil Fekira i Correntin Tolissoa prilikom potpisivanja protužetka saradnje sa Lyonom

Glavni razlog što je Rajko još uvek u crveno-belom je navodno taj što se čekao Club Brugge da proda svog prethodnog prvog golmana, Matthew Ryana. Pre tri dana to se konačno desilo. Australijanac je napustio Belgiju i preselio se u Španiju, potpisao je za Valenciu ugovor do 2021. godine, vrednost transfera je 7 miliona evra. Logično je bilo očekivati ofanzivu na Predraga Rajkovića i Crvenu zvezdu od strane belgijanaca, ali izgleda da su oni imali druge planove.

Слика
Matthew Ryan na Mestalli

Naime, u četvrtak u podne su ozvaničili transfer Sinana Bolata, turkog čuvara mreže, iz Porta. Radi se o pozajmici sa pravom na otkup do kraja sezone. Time je Club Brugge našao dostojnu zamenu Ryanu i rešio pitanje golmana, ali je nama postavio pitanje. Da li to znači da ćemo još godinu dana gledati najboljeg mladog golmana sveta u Srbiji?

Слика
I Bolat je stigao na svoje odredište, Brugge

Tračak nade postoji, ne samo za navijače nego i za sam klub kojem je neophodan golman vrhunske klase kao što je Rajković, a videli smo i zašto. Na žalost, isto tako je potreban i novac za preživljavanje Zvezde. Još nešto više od mesec dana je ostalo do zatvaranja fudbalske pijace, ništa nije rešeno ali je svakako ohrabrujuća vest za Delije koje bi volele da bar još godinu dana gledaju svog kapitena među stativama.
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Navijaci iz kraja sto su navijali za klub iz grada u kome zivim,poceli svi da navijaju za Zvezdu.Nude par majci navijackih obelezja tog kluba za Zvezdino .. Smejao sam se danas.. :slap:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

SoneKragujevac пише:Navijaci iz kraja sto su navijali za klub iz grada u kome zivim,poceli svi da navijaju za Zvezdu.Nude par majci navijackih obelezja tog kluba za Zvezdino .. Smejao sam se danas.. :slap:
Znam i ja takve, uglavnom zvezdaše ali ima i partizanovaca (koje ja znam). Debili.

Elem, naravno da čekaju prodaju Metju Rajana. Naravno. Rajković koliko god da je dobar sigurno da ne bi pored njega bio prvi golman a čim su ga tražili i najveći klubovi u ligama 5. Dečko je za Australiju na Azijskom kupu branio strašno! Baš sam ga zgotivio. Koliko je dobar govori podatak da mu je dosadašnja rezerva u Dortmundu a od ove godine prvi golman Štutgarta zamena svo vreme.

Inače, ja koliko vidim on je završio u Valensiji tako da ga je Briž prodao. Mislim da sada Rajković ide ali 3M je malo..
Последње учитавање од Sloba дана 24 Јул 2015, 12:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/grof-besneo-na-novinare-zbog-vas-smo-prva-tacka-dnevnog-reda-na-sednici-ujedinjenih-nacija/111312
bogotac
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Što ste se vi svi toliko popalili na Božovića? Pa Zvezda je imala i boljih trenera.

Код: Изаберите све

Teams managed
2000–2001	FK Beograd
2001–2002	Consadole Sapporo
2002–2003	Borac Čačak
2003–2004	Hajduk Lion
2004–2005	AEP Paphos
2005–2006	Borac Čačak
2006–2007	Budućnost Podgorica
2007	Grbalj
2007	Borac Čačak
2008	Amkar Perm
2009	FC Moscow
2010–2011	Dynamo Moscow
2011–2012	Amkar Perm
2012–2014	Rostov
2014–2015	Lokomotiv Moscow
2015–	Red Star Belgrade
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Upravo tako. Muslin je bio ok a po meni Grobar Stojanović (:D) i daleko bolji od ovog koji beži od novinara danima..
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Pa Slobo, druze, procitaj ceo artikal, sta sam ja pisao i docarao ti slikama..
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Covek fura svoju neku pricu, mnogo me je razocarao kad je rekao da su mu kvalifikacije na poslednjem mestu, a mi dali kes za tu licencu. :slap:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ako se juri titula evro-utakmice samo "smetaju". Em od njih nemas neku lovu, em postoji opasnost da se neko povredi.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa pazi nije baš tako. Dobro, možda će Partizan više profitirati sobzirom da čak i ne uđe u neke grupe bi zaradio oko 2.5M €. Ako uđe u EL oko 5-6M €... u slučaju C. zvezde bi to bilo oko 4M € ako ne i više. Taj novac bi vam itekako dobro došao. A da ne pričam o tome da ste mogli da zaradite i još samim ulaskom u grupe EL. Ovako se samo zadužujete.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Играће Каират, то ко да је Звезда ушла.
Последње учитавање од луди дана 24 Јул 2015, 15:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Sloba пише:Pa pazi nije baš tako. Dobro, možda će Partizan više profitirati sobzirom da čak i ne uđe u neke grupe bi zaradio oko 2.5M €. Ako uđe u EL oko 5-6M €... u slučaju C. zvezde bi to bilo oko 4M € ako ne i više. Taj novac bi vam itekako dobro došao. A da ne pričam o tome da ste mogli da zaradite i još samim ulaskom u grupe EL. Ovako se samo zadužujete.
Jeste da nam je svaki dinar dobrodosao al ako je plan kluba da se uzme titula, napravi dobar roster i napadne LS onda ove utakmice smetaju. Nemamo para za pojacanja a svaka evropska utakmica nosi rizik da se neko kljucan povredi. Igrate menadzera valjda, znate da kad se juri titula i kad se sjebe dobar igrac najebaste :)

Edit: Rajko i Samjuel

Слика
Последње учитавање од paske дана 24 Јул 2015, 15:25, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Слика

e barem imate trenera koji bi mogao da prodje kao Comedian :xD: :xD: :xD:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”