Premier League 15/16

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

ešli retard
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Da li si napisao 3 vezana posta, koji si bot.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Kup je nas
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Darmian stize, jos stoper i to je to.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

A napadac?
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

Socivar пише:A napadac?
Rooney,Wilson,Fellaini,Depay,Di Maria.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Mali Vilson mamojebac. Trpeo bih ga u prvoj.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Слика


mmmmmmmmmmmm
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Lep je.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Još ovaj crveni krug. Jeste super je sat.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Pa Milner je bolji od Suareza.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Kakav zabarski januzaj
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Newcastle nastavlja da se pojačava


Treće najskuplje pojačanje u istoriji "Svraka" je Georginio Wijnaldum

Слика

Dvadesetčetvorogišnji holandjanin nakon 4 sezone u Ajndhovenu napušta klub iz tog grada, PSV, i prelazi u Newcastle za 14,7 miliona funti (20 miliona evra). Posle dve legende engleskog fudbala poput Michaela Owena (16) i Alana Shearera (15) je treći najskuplje plaćeni fudbaler na St James' Parku.

Слика

U domovini je pre PSVa igrao takodje 4 sezone sa Fayenord. Ukupno 220 utakmica u Eredivise i 64 postignuta gola. Najbolje se snalazi kao "trekvartista" ali ume da odigra i kao desno krilo ili centralno na sredini terena.

Rođen je Roterdamu, Georginio kao dete nije pokazivao bilo kakav interest prema fudbalu. Njegova želja je bila da postane gimnastičar. Ipak sa 7 godina ga je nećak odveo na Opening Day Sparte iz Roterdama, ubrzo je dobio poziv kluba da pohađa njihovu akademiju i tu je polako njegova ljubav prema fudbalu počela da se pojavljuje. Odlične igre su brzo primetili velikani holandskog fudbala poput Ajaxa, Feyenorda i PSVa ali njegov odgovor na njihove ponude je bio da ne prati fudbal i da samo poznaje velike zvezde reprezentacije tako da mu te ponude ništa ne znače.

Слика

Posle 7 sezona u Sparti iz Roterdama prihvata novu ponudu Feyenorda jer je smatrao da će tu više napredovati. Za vreme koje je proveo u Feyenordu dobio je i prvi znavičnu ličnu nagradu, Roterdamski talenat godine 2007. A poslednje sezone u PSVu je dobio i nagradu za holandskog fudbalera sezone 2014/15.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Strasan igrac
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Strašna pojačanja. Nikada nisam posebne simpatije gajio kao njima ali mi je žao jer toliko godina već "poste" i nisu osvojili neki trofej. Biće zanimljivih ekipa za igranje na FM16. :D Antalija, Njukastl.. :D
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Snajderlin i Svajni stigli u Karington na preglede :poz:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

As I am posting this... it looks like my former team-mate Robin van Persie is joining Fenerbahçe.

The moment Sir Alex Ferguson told us in the changing room at Carrington that he was retiring, I looked to my left around 6 lockers where I saw a totally devastating looking RVP... he was shaking his head in shock, completely disheartened it seemed. Robin took it the worst out of the whole squad.
I, like many of the squad had been lucky enough to have played under Fergie for many years but Robin had just got to the club and part of his fairy-tale of joining was playing under Sir Alex.

We would travel to games together and he would talk about him & how he compared or was different to Wenger & ask loads of questions about the great man. He had found a place & a manager that completely got RVP - Ferguson knew RVP 's goals would get us the title back & so throughout the first 6months of the season he was drilling it home to the other players to get the ball into him or else! Imagine the confidence that would have been running through his veins after hearing his boss talk like that to a team he respected - about HIM and HIS importance to winning! And yes we went on to win the league that year and a large part of that was RVP's goals that got us there!

As a player he is so silky to watch, great touch, can hold the ball up & bring others into play, timings of his runs, skills & a dream of a left foot....oh and he can finish!
He was actually a better player than I thought he was when he arrived at Manchester United - I had played against him many times vs Arsenal, so I knew he was good but not this good. Maybe that was because he was up against me and VIDA though!! On a serious note though, I think that was the general thought through the squad too.
"We'll done boss on bringing him here"

The goal against Aston Villa FC will forever be remembered by Manchester United fans - the ball from Wayne Rooney....then the volley....oooofff stop it!!! Don’t get me started on the last minute winner away at Manchester City!!

Two players have left Manchester United this week for Fenerbahce – they both leave being a large part of the clubs recent success. Considering the prices being paid elsewhere, the club will deem both signings as a success.

Good luck Van Pizzle!!
-Rio Ferdinand
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

*Njukasl
Jusqu'ici tout va bien…
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”