KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Guduric Marko :ave:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Utera ti jarko ahahahahahahahahahhahahah :xD: :xD: :xD: :xD:
Последње учитавање од Keyser Söze дана 22 Јан 2016, 22:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

:haa: :haa: :haa: :haa: :haa: :haa: :haa:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Dominejshn
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Čestitke za pobedu!

Možda Vam je Ana Dabović donela sreću (ili Đilas koji je došao sa njom). :zelenko:
Последње учитавање од Sloba дана 22 Јан 2016, 23:35, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Kakva crna sreca najjaci smo u Evroligi
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Pa kad ce neki pravi tim da dodje, dosta vise ovih nizerazrednih ekipa poput Reala, Himkija, Bajerna, PAO i Unikahe. Pohvalio bih Radonju, jedna od njegovih boljih utakmica u Zvezdi, naspanovao ih je i pobjedili da nismo ubacili u petu brzinu. Kad Laza ima tacno odredjeno sta ce raditi onda je itekako koristan, kao i veceras. Dobili smo ih bez crnaca veceras. Kad sam vidio Kvinsija na onoj himni mislio sam da ce potrgati, ali mozda bolje da to sacuva kad bude potrebnije. Simon kapiten nije iznevjerio, steta sto nije bio neki ulaz uz ceonu, ali zato je spolja trpao.
Vazna utakmica protiv Lokomotive, samo se nadam da nece se i oni raspasti pa da ih natrpamo.


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WeoZsAqKWhE[/youtube]

:gunman: :gunman: :gunman: :gunman:
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-tGvfDVg0Ag[/youtube]
Odlična utakmica, držali smo kontrolu svih 40 minuta. Raduje što smo konačno raznovrsni u napadu i što uvek neki drugi igrač iskoči sa svojom partijom.
Svaka čast svima iz ekipe, ali ovaj momak me sve više oduševljava. Da u svojoj prvoj sezoni u EL ti igraš ovako. Kako je samo položio desnom, slabijom rukom uz faul. Biće zverina od igrača za sezonu, dve samo ovako nek nastavi.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Cak je i Nelsonu prijalo sto se vratio :ole:
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Nelson u fazonu kad pogleda ove svoje : Sta je ? Je l ste se :xD: usrali ? Pa pricao sam vam kako je :xD:
KVINSI BRAT!! :fanman:
"Koliko sam samo puta u FM16 rekao na Pep Talku : Aggresive/Push Forward,tvrdim da me ovi igraci muceni dozive kao Limenog"
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Код: Изаберите све

http://mondo.rs/a869243/Sport/Kosarka/Aleksandar-Aranitovic-potpisao-za-Crvenu-zvezdu.html
Mladji od braće Aranittović potpisao ugovor do 2020. godine.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Cestitke komsijama, pretukli nas i dobili. Vise zelje pokazali, mi upisali pobjedu i prije pocetka utakmice sto nas je kostalo poraza. Da ne bi Cirbesa, jos bi dozivjeli i katastrofu. Radonja da lupa sam sebi samare. Ne mogu da shavatim, da onako dobro vodi utakmicu protiv Unikahe prije 3 dana, a danas zabaguje. Svaka cast Dzikicu, za mjesec dana napravio od Partizana pravu ekipu i da je dosao ranije bili bi u PO.

Imaju i oni Blazica u vidu Cvetkovica (mada je i on nas :D).

EDIT: I da ne bude kako stalno kudim Lazica, on je jedini ubacio trojke za Zvezdu u citavom mecu, ostali su sutali 0/19 za 3 poena.
Последње учитавање од Luxic дана 25 Јан 2016, 23:04, учитано 2 пута укупно.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Klasicno pustena utakmica da se KKP sacuva u ligi. :yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

paske, hvala što ste nas pustili. :cheers:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nista brate, samo nek izvise Slovenci. :yesko:
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Nista nije htelo da udje jbg, nek im bude ovo da opstanu :)
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Luxic пише:Pa kad ce neki pravi tim da dodje, dosta vise ovih nizerazrednih ekipa poput Reala, Himkija, Bajerna, PAO i Unikahe.
Dosao je.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Svaka čast Partizanu na zasluženoj pobedi! Još od one utakmice sa Cibosima u polufinalu ne sećam se da smo imali ovako očajan šut za tri u Aba ligi. Po meni možda i najgora utakmica ove sezone, uz to smo imali mnogo bolji indeks korisnosti od Partizana 93-71 i imali egal utakmicu do minut pred kraj što oslikava trenutnu razliku u kvalitetu. Tako da se ne slažem sa Luxic da bi Partizan bio u PO da je Dzikić od početka sa ovim timom, jer je po meni razlika u kvalitetu izmedju prve 4 ekipe i ostatka lige baš velika, što pokazuje i sama tabela.
Dodao bih još i to da nema veze sa životom to kako smo pustili Partizan. Razumeo bih da se priča o tome da je Boriša igrao makar 5 minuta, a Rebić 10, pa opet ne bi se tu radilo o puštanju, već o odmaranju igrača pred važne duele u EL. Ovako Rebić jedva nakupio 3 minuta, a Simanić se nije ni svlačio za meč. Presudila je velika želja i požrtvovanje igrača Partizana, pa ih je i sreća par puta pogledala prilikom nekih šuteva za 3, a posebno u situacijama 2 + 1, a realno su je i zaslužili.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Pa jel moraju da mase suteve samo Simanic i Rebic da bi se gubila utakmica ili npr moze i Miler da masi (0-5 za tri vcrs!?) ? Cedevita pustila Zadra, mi pustili Partizana, Buducnost u zadnjem kolu pusta Sutjesku. Racunica je jasna da Krka i Tajfun lete napolje.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nikolaks95, hvala. Uživanje je bilo čitati tvoj kom. Zvezda je preumorna a želela je pobedu u derbiju.. ipak vama su važniji dueli u EL.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”