(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
Stepa
First Team Coach
Поруке: 337
Придружен: 30 Мај 2014, 16:34
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stepa »

Gagi jel mozes nekako opet da mi posaljes one kuglice za 2D tvoje? radio sam sistem, sve mi se obrisalo. :argh: :slap:
Последње учитавање од Stepa дана 22 Мар 2015, 14:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Код: Изаберите све

http://www.speedyshare.com/RrxgH/kit.7z
raspakuj u Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\skins\x\graphics\pitch\icons
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Ova taktika mi odlično funkcioniše, evo sad dobih PSV 1:O i to uz 5 stvorenihk ccc-ova i 2 stative. Pa reko da podelim sa vama možda nekom pomogne malo.

Слика

Слика
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Izvinjavam se za dupli post.

Слика

Ovi moji igraju kao ludi!!! Ne verujem, do sad sam se mučio u ovom fm-u, sad ne znam kako ova taktika radi ovako podmazano.
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Evo i mene ponovo sa mojim najboljim sejvom od kad igram manager ( od cm5) :D

2020 godina je trenutno, a taktika je toliko mocna da me smorilo iskreno ovo :D :D

Trenutno stanje na tabeli.
Слика

Neki transferi u ovoj sezoni.
Слика
Слика

Juve je odnesen u prvoj utakmici osmine LS.
Слика

Ovo nije igrac ovo je monstrum :gunman: :gunman:
Слика

A i gradi se :D. Samo nzm sta mi grad dal stadion novi ili neka druga njesra? :D
Слика
Последње учитавање од jocar96 дана 23 Мар 2015, 23:57, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Lepi vam sejvovi Boga mi :yesko: Kako ti se zove taj novi stadion? Ili jos nije vidjeno ime?
Корисников грб
UK_bukkake
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 25 Мар 2015, 09:14
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од UK_bukkake »

Pozdrav svima,

nisam stigao da igram FM 15 puno do sada, evo konačno imam dovoljno vremena za prvi sejv (računam da će biti i jedini jer ne nameravam da menjam klub do izlaska novog menadžera). Ako me ne otpuste, to je jedno 10 tak sezona. Biće zanimljivo.

FC Burton Albion, League 2

Слика
Последње учитавање од UK_bukkake дана 25 Мар 2015, 10:11, учитано 2 пута укупно.
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Orthodox пише:Lepi vam sejvovi Boga mi :yesko: Kako ti se zove taj novi stadion? Ili jos nije vidjeno ime?
]

Nemam pojma gde to da vidim :lol: :lol: :lol:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

U trećoj sezoni u Bundes ligi završio drugi sa 15 bodova manje od Bajerna. Bilo je čupavo tokom čitave sezone, pred kraj sam promenio formaciju i filozofiju igre i isplatilo mi se.
Ove sezone su mi špicevi Franh i Jackson Martinez( pojačanje pred treću sezonu) igrali lošije, zajedno su skupili 20-ak golova, ali je zato Rotario objasnio koji je bio najbolji strelac i asistent tima. Bez obzira na to, Tariq je ponovo, treći put za redom odneo titulu najboljeg igrača tima.
Sa Kolašincem sam produžio pozajmicu na još jednu godinu (iz Man Utd) i tako osigurao poziciju levog beka s'obzirom da nemam para da kupim kvalitetno pojačanje.
Pred početak treće sam prodao Martineza, neke mlade igrače sam poslao u Zvezdu i OFK da se kale a doveo sam Carlosa Velu za 13 miliona iz PSG-a. Zajedno sa Jovićem, Franhom i Davidom će činiti neku rotaciju na špicu jer ću ga gurati i na krilo ukoliko dođe do povreda i umora Rotaria i Sista.

Propao mi je transfer Kačeridija u Inter vredan 18 miliona jer su već doveli dva igrača van EU .

Tim najverovatnije izgleda ovako, a može doći do malih promena, nekih odlazaka na pozajmicu ili nekog pojačanja.

Слика
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Dule93 пише:U trećoj sezoni u Bundes ligi završio drugi sa 15 bodova manje od Bajerna. Bilo je čupavo tokom čitave sezone, pred kraj sam promenio formaciju i filozofiju igre i isplatilo mi se.
Ove sezone su mi špicevi Franh i Jackson Martinez( pojačanje pred treću sezonu) igrali lošije, zajedno su skupili 20-ak golova, ali je zato Rotario objasnio koji je bio najbolji strelac i asistent tima. Bez obzira na to, Tariq je ponovo, treći put za redom odneo titulu najboljeg igrača tima.
Sa Kolašincem sam produžio pozajmicu na još jednu godinu (iz Man Utd) i tako osigurao poziciju levog beka s'obzirom da nemam para da kupim kvalitetno pojačanje.
Pred početak treće sam prodao Martineza, neke mlade igrače sam poslao u Zvezdu i OFK da se kale a doveo sam Carlosa Velu za 13 miliona iz PSG-a. Zajedno sa Jovićem, Franhom i Davidom će činiti neku rotaciju na špicu jer ću ga gurati i na krilo ukoliko dođe do povreda i umora Rotaria i Sista.

Propao mi je transfer Kačeridija u Inter vredan 18 miliona jer su već doveli dva igrača van EU .

Tim najverovatnije izgleda ovako, a može doći do malih promena, nekih odlazaka na pozajmicu ili nekog pojačanja.

Image
Dosta dobar tim, ja mislim da sam imao cak i slabiji tim od tebe 3 sezone i jedva osvojio titulu.Ali svaka cast sledeca sezona je tvoja!!!

Mnogo stranaca a nidje nemaca. Moj covek :slap: :slap:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

jocar96 пише:Mnogo stranaca a nidje nemaca. Moj covek
Jbt ja nisam ni primetio da ih nema. Sad sam dao dosta njih na pozajmice a i neke sam prodao pa je ispalo da ih nemam. Inace, uvek prvo gledam svabe da dovodim ali sta cu kad ih nema dobrih a jeftinih. Sad sam mogao da dovedem Gecea ali nisam imao para za platu. Imam dosta solidnih igraca u U19, koji mogu biti nesto tako da ce se popuniti polako i nemci.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kraj druge sezone sa Bostonom. Nakon dominacije u prvoj godini, očekivao sam da ćemo u pružiti jak otpor u Konferenciji, možda čak konkurisati za Play Off, ali zajebao sam se. Igrao sam toplo-hladno od početka do kraja, kill or get killed, odigrao samo pet puta nerešeno. Prelazni rok je trajao i trajao, bio sam aktivan do samog kraja, pokušavao da dovedem neke igrače koji zapravo imaju mozak, ali uvek se pojavi Halifax, Barnet i tako neki lovatorski klub i padne sve u vodu. Ovaj Preston mrtvi najgori parent ikada. Ništa kršteno nisu imali na loan listi. Sve sami imbecili. Malo je falilo da se pojačam nekim tandemom iz Lutona u januaru, ali odbiše me ti igrači... Pokušavao sam da dovedem neke kliknce iz Piterboroa, Šefild Junajteda, šta ti ja znam, ali oni žele da njihova deca igraaju sa kvalitetnijim igračima, što je razumljivo, jebiga. Southwell ponovo sjajan, skoro je potpisao novi ugovor, možda ostane ako se ne pojavi neko sa velikim kešom (čitaj 100k). Već merka neke matorce i mlade nade sunday league fudbala i verovatno ću u novu sezonu ući sa totalno random timom. Nikad se ne zna. Zato je LLM kul. Jebeno se nikad ništa ne zna. Žao mi je što sam ispao iz oba kupa na samom startu, nije mi se dalo, jebiga, a dobro bi mi došla ta kinta... Više sreće drugi put i ta sranja...Inače, dobio sam i drugu licencu zaredom, contintental C. Živeli.



Слика
Последње учитавање од Gagi дана 25 Мар 2015, 22:35, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

MOĆNI DOVER! #GoProOrGoHome

Слика

Слика

Слика

Idemo!
Последње учитавање од Gagi дана 27 Мар 2015, 16:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Očekivano, Barnet ušao u L2 pre Dragana. Umeju ljudi, iako im ja nisam menadžer.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

pfff, barnet=real, boston hetafe, seru lovu

mrzim ih, ukrali mi fc-a
Последње учитавање од Gagi дана 27 Мар 2015, 19:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

za 6 dana je prva prijateljska... ne mogu da dovedem krštenog igrača

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dule jebote, čime snimaš ove golove?! Imaš lepo export highlight i uploaduješ ga na yt, ako te mrzi da direktno iz igre da to uradiš. Nerealan si s ovim snimicima. Gagi, brate, uvek si umeo. Organizuj neki trial day. Banuću i ja da prezentujem moje fudbalsko umeće. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Prošao je trial day... ništa od toga... biće sve ok..
Последње учитавање од Gagi дана 28 Мар 2015, 13:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Odužila se nešto prva sezona zbog obaveza na faxu.

Osvojena JSL, osvojen kup, 1/16 Lige Evrope, sve u svemu zadovoljan sam.


Tim po avg oceni

Najbolji igrači:

Xavier Annunziata

Stefan Babović

Miroslav Vulićević

Utakmice:

JSL 1
JSL 2

Kup

Liga Evrope


Transfer History

Ugovoreni transferi:

Luka Jović

Marko Pavlovski


Sad ću videti da vijam još igrača našeg porekla, imam pik na Milinkovića Savića iz Genka, na jednog štopera iz Voše zaboravih mu ime, mora se još jedan napadač dovesti jer ću Kojića probati da prodam, otićiće i Annunziata verovatno za lepe pare pa i njemu treba naći zamenu, i tako.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”