FK Vojvodina 15/16

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ah sve stručnjak do stručnjaka.. ipak, reč svetski priznatih stručnjaka vredi više od vaše a niko van Srbije ne pominje Ivanića da je i blizu Živkovića.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dzo legendice
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Sloba пише:Ah sve stručnjak do stručnjaka.. ipak, reč svetski priznatih stručnjaka vredi više od vaše a niko van Srbije ne pominje Ivanića da je i blizu Živkovića.
Ti si ih sve nadmašio po stručnosti! SlobaGrobar ale, vrati svoj prepoznatljivi nick.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Sloba пише:Ah sve stručnjak do stručnjaka.. ipak, reč svetski priznatih stručnjaka vredi više od vaše a niko van Srbije ne pominje Ivanića da je i blizu Živkovića.
A jel pominje neko da je Zivkovic blizu Ronalda i Mesija ?
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Proglasio ga veliki strucnjak Sloba....
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Veći sam stručnjak od tebe svakako a pritom sam i objektivniji. Momak, ja skoro svakog vikenda pogledam utakmice JSL a ne samo Partizan. Pratim Zvezdu, Vošu i Novi Pazar a ponekad i nekog drugog odgledam. U pregledu i sve. Kad se poklapaju utakmice imam alternativu ali ove godine je super raspored. Pritom sam i poprilično objektivan jer sam i sam posle Čačka rekao da je Partizan loše igrao.

Voša ima kompleks od večitih. Može imati jači tim od Sevilje ali šampioni Srbije neće biti.

Ako pogledate članke po inostranim novinama, mišljenja inostranih stručnjaka može se reći da se svi slažu da je u TOP 5 igrača budućnosti. To nije nivo sadašnji Mesija ili Ronalda ali bi mogao biti približno što znači ako se ostvari tih TOP 5 to bi značilo da bi bio jedan od najboljih igrača na svetu.

Zar to ne bi bilo divno? Srbija da ima jednog od najboljih igrača na svetu... iskreno bih to voleo, kao i za Rajkovića ili recimo Jovića (ne mislim da će Šaponjić ili neko sličan sa druge strane biti i blizu ovoj trojici, možda Lukić bude u budućnosti ali nisam optimista da će dostići na taj nivo da se interesuju najveći klubovi sveta za njega).

Mislim da nije lako biti simpatizer/navijač Vojvodine i pričati objektivno. Iskreno, fudbaleri Partizana ili Zvezde (u većini - mladi talenti) uspeju u Evropi, neki čak i u pristojnim evro klubovima a kad je Vojvodina u pitanju čak ni Krasić nije uspeo u potpunosti. Kada nekog normalnog pitaš a talentovan je i nije navijač Vojvodine da li želi u Partizan/Zvezdu/Vojvodinu ova treća opcija sigurno neće biti izabrana. Regan je izuzetak. Otišao u Čukarički umesto u Zvezdu. Posle večitih najbolji je OFK po tome.

To je to od mene. Nema potrebe za tolikom mržnjom prema Partizanu. Ja sam jako naklonjen našim igračima (mislim i na igrače Zvezde ili Voše) i nikada nisam rekao da neko nije na nekom nivou ali jedini igrač iz Voše od mladih koji bi mogao da uspe stvarno je Nastić. Ivanić donekle ako ostane čvrsto na zemlji. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 24 Авг 2015, 11:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Gojko Kačar ---> Hertha Berlin (trenutno HSV)
Miloš Krasić ---> CSKA Moscow (posle Juventus)
Slobodan Medojević ---> Wolfsburg (trenutno Frankfurt)
Vanja Milinković Savić ---> Manchester United
Željko Brkić ---> Udinese
Mijat Gaćinović ---> Frankfurt
Srđan Babić ---> Real Sociedad
Sergej Milinković Savić ---> Genk (trenutno Lazio)
Nemanja Radoja ---> Celta de Vigo
Milan Stepanov ---> Porto (trenutno Sarajevo)
Zdravko Drinčić ---> Bochum
Milan Vještica ---> Zenit

... a ima ih još.

Sasvim korektno.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Osim Brkića (kojeg sam zaboravio) ostali nisu ništa ni napravili. Sergej će možda.. :)
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Sloba man from the parallel universe where stupidity rules the world.
Последње учитавање од džo дана 24 Авг 2015, 12:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Slobo nemoj da lupaš gluposti, zaobiđi temu jer nemaš pojma o životu. Prosipaš pamet koju nemaš.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Moji postovi su argumentovani. Lutkice moje nemojte da se nervirate jer šteti zdravlju. :shy:

Za ove mlade još ima šanse ali su u slabije klubove prešli (osim braće Milinković). Frankfurt, Selta...
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Gej stop!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kada ne postoji drugačiji način da diskutujete sa ljudima..

Namećete svoje mišljenje, ne poštujete tuđe. Ok je reći da se ne slažeš sa tuđim mišljenjem ali ne i da vređaš ili namećeš svoje. To je odlika nekulture. :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Navedi gde su tvoji argumenti.

Kažeš jedini igrač koji bi mogao da uspe je Nastić. Na osnovu čega si to zaključio?

Ivanić bi donekle mogao da uspe. Na osnovu čega si to zaključio?

Nisu braća Milinković, nego braća Milinković Savić. Kažeš oni su prešli u bolje klubove. Sergej je otišao u Genk iz Vojvodine, da nije prešao sad u Lacio i za njega bi rekao da neće uspeti?

Nemaš ti argumente, ti imaš previše subjektivnosti, ostrašćenosti i slepila u sebi i misliš ako pišeš duge postove da si najpametniji. Stavljaš svuda svoju glavu, a u 95% slučajeva nisi kompetentan.

Evo ti samo jedan dokaz. U temi "Predlog za OS" koju je otvorio Jackint, ti pišeš ovo:
Ja preporučujem 64 umesto 32 uvek. Brže sve radi..
Na osnovu čega si to napisao?

Lepo su te tu Džajo5
Mora da ima procesor koji podržava 64bitni Win. Džabe će da stavlja 64 ako neće da iskoristi.
i NikolaJgd spustili
Upravo to + ima 2gb rama, tako da nema potrebe za 64.
jer su oni za razliku od tebe svoje postove napisali pošto se razumeju u materiju.

Ti si napisao taj post da bi ispao kao pametan, da bi nabijao broj postova i da bi u "svakoj čorbi bio mirođija".

Smaraš za medalju, provociraš ljude i onda očekuješ da te niko ne vređa. Zajebi.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Napisao sam ono što je meni prethodno rekao zele kada sam ga jednom pitao. Ili neko drugi ne sećam se. A i tako je. Ako odeš na onaj deo gde piše korišćenost memorije videćeš da se više memorije koristi a samim tim i brže radi kompjuter. Nešto što ne znam pitam brata koji se razume oko toga poprilično a drugi brat još više pa prenesem onda sa naznakom da nije moje jer nisam stručan za sve, ponešto znam.. kao što sam skoro pisao u anarhiji.

Mrzelo me je da pišem Milinković Savić jer sam u žurbi pisao i imam žurbu od jutros (zna Manda zašto, privatne stvari) pa ponešto i sa telefona pošaljem ali suština je tu. Ja sam aktivan na forumu i to se neće promeniti. Ako misliš da možeš kvalitetnije da doprineseš forumu (pošto si skoro rekao forumu da nisam zasluženo na poziciji) javi se odgovornima jer od tebe na forumu osim napadanja nema ničega kvalitetnog. Budi siguran da ja ne skupljam postove već sam takva škola gde je važno što više držati forum aktivnim i siguran sam da je se to znalo kad su me zvali da pomognem. U svakom trenutku im stoji i mogućnost kako da pomognem tako da mi se zahvale i potraže drugo rešenje. Iznesi im predlog ili se sam ponudi da radiš umesto mene.. :)

Prestani da napadaš jer ni ja ne napadam tebe. Poštujem i uvažavam svačije mišljenje. Samo je jedan teži čovek sa kojim sam radio od tebe ali nebitno. Sada možemo da se vratimo i temi. Ne mrzim ja nikoga niti imam komplekse. Kada Vojvodina uzme za početak bar dva kupa u nizu možemo da pričamo a do tada... :ole:

Kada si toliko objektivan idi pa osnivaj neki portal i piši o Vojvodini, Sitiju... nepravdama, drugim ligama. :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Zašto nisi odgovorio na pitanja? Opet zaobilaziš i pišeš duge postove da bi ispao "pametan"?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nemam nameru da ulazim u diskusiju sa nekom ko je ispod mog nivoa.. sem toga moderator sam pa neću da se raspravljam sa tobom. Kloni me se ako ti se moji postovi ne sviđaju. Rekao sam šta sam imao.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Prestani da prosipaš tvoju glupost u ovoj temi. Nemaš odgovore na konkretna pitanja, nemaš argumente za minimum 95% stvari koje napišeš. To što se neko zajebao, pa ti dao poziciju moderatora uopšte ne znači da si Bože sačuvaj iznad nekog ovde.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Sloba intelektualna gromada. :xD:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Slažem se sa vama dvojicom. :cheers:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”