FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Upravo tako, zato ovo što oni spominju kao opciju, jeste reorganizacija kluba kroz stečajni postupak, ali kada se on okonča dugovi ponovo dolaze na naplatu. Kada bi objavili bankrot onda bi sva klupska imovina morala da se rasproda i povjerioci srazmjerno namire od toga, a klub bi se potpuno ugasio.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

urosija пише:Cim su to Vesicevci objavili znaci ode i on.. I treba tako jagnjecoj brigadi, kad znas da nemas dinara prodaj ga za 500.000 uzmi bar nesto, ovako sada neka duvaju u prste.. :argh:
bubi.ue пише:Одлична вест? :wtf:

Па за њега смо требали да узмемо близу милион еура..
Kao i za Mladenovića! Nudilo se 700k evra, a ode bez i jedne pare kao što su i mnogi drugi uradili kao što će i Dauda.

Nego ovako.. proglasi stečaj, ugasi klub.. i osnujes novi, FK Crvena Zvezda DIVA (KK zonfa) ili FK Zvezda Crvena.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

paske пише:Imali smo Miladinovica na tacni kao iskusnog stopera ali preveliki smo mi strucnjaci pa cemo se opet oslanjati na mladost u polusezoni.
Imali smo Vranjesa,nego mi cekamo Lukovica.Jedino se nadam da m ozemo da prodamo Milunovica,Rajkovica i Arauha za neku godinu za lepe pare. :hotman:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Mislim da ce otici bez obestecenja ti igraci...
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Studiraš ali ja vodim sportski kolektiv. Stečaj nije isto sto i bankrot jer se radi o sposrtskoj organizaciji. Sportska organizacija po statutu i zakonu nije profitabilna organizacija pa se u knjigovostvu, zakonu i ne vodi kao firma, vec kao udruzenje gradjana - sporska organizacija po novom. Dakle, kao neprofitabilna organizacija koja nema standardan ppriliv novca na mesecnom nivou, koja se ne finansira iz budzeta republika Srbije i koja ne podleze zakonu o radu , ne moze uci u stecajni postupak na nacin na koje to rade pravna lica privrednog subjekta koji su profitabilni. To sto vi pricate je firma, a Zvezda nije firma vec klub kako sam gore naveo. zvezdini zaposleni potpisuju ugovore o delu i radu, igrači potpisuju ugovore na odrejdneo kao i svi zaposleni u klubu. Zvezda nema proizvodnju koju moze staviti na minimum u slucaju stecajnog postupka pa do okoncanja istog. Da ne sirim opet pricu posto sam upoznat sa svime time, ne iz knjige nego iz prakse, ponavljam... Zvezda moze bankrotirati tj proglasiti bankrot sto za posledicu ima skoro sve ono sto smo napisali i u editor temi, ali taj posao nikome ne ide u prilog jer i ovakva kakva je odlicna je za pranje novca, a samo dokaz o koikom se novcu radi potpisuju svi clanovi uprave koji sede u njoj....nije za dzabe verujte. Argentina je kao zemlja, drzava proglasila bankrot i svi dugovi su otpisani i nikada nisu dosli na naplatu jer je bankrot bankrot. Ima tu mnogo slova zakona o kojima moze da se pise ali neka, nije ovo tema za to. :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Nisam još toliko upućen, ali sam siguran da dugovi ne mogu tek tako da se izbrišu i da jedina posledica bude selidba par rangova niže, uz eventualni transfer embargo, jer državu boli uvo za te buduće transfere, njen zadatak je da se povjerenici koliko toliko namire. Da, nema proizvodnju, ali ima imovinu koja može da se proda.
Da je to tako jednostavno svi bi se rješavali dugova objavom bankrota, zašto npr. Grčka onda nije proglasila bankrot već se još više sahranjuje kreditima od EU...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/egzodus-sa-marakane-se-nastavlja-zvezda-ostaje-bez-jos-trojice-talenata-video/69207
И душа и тело, све је црно бело...
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Razmisljam da uvedem pravilo da se ovde kace samo lepe vesti, ako ih bude imalo.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

markohn22 пише:Grčka onda nije proglasila bankrot već se još više sahranjuje kreditima od EU...
Zato što joj EU ne dozvoljava jer su poltroni i ulizice i Nemacki deponenti, Bas zato da bi te kredite vracali istoj toj EU , ne dozvoljavaju joj da proglasi bankrot. kada je pobedila u Grckoj ona opozicija brze bolje su se rganizovale stranke koje finansira Eu da bi Grcku jos gore zaduzili, da bi Grci prodali ostrva bla bla. To ti je cela poenta. Uvedu ti sankcije, a Grci nisu plodna zemlja kao Srbija npr koja moze da se hrani sama. I pored toga, Grčka je hela da proglasi bankrot ali su je unutrasnje struje poltroni EU sprecili bas da bi vracala te iste dugove. Da je proglasila, svi bi ostali bez para, a to ne moze tek tako.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Dobro, ajde da ne dužimo sad offtopic, znam ja da je vrlo moguće za njih bilo bolje da proglase bankrot, i znam da to nije bilo u interesu njemačke, nego sam više to pitanje postavio u kontekstu, da je to tako jednostavan i bezbolan proces, sigurno ne bi uspjeli da nasamare kompletno stanovništvo i tek tako odaberu 2. opciju... ali i sve je to tek posebna priča, jer firma može da se ugasi, klub može da se ugasi, ali država baš i ne može, tako da nije za poređenje ni slučaj argentine ni grčke.
Poenta je da država ukoliko je u mogućnosti, ne može da dozvoli da neko ne dobije svoj novac, a onaj ko mu ga duguje tek tako prođe skoro pa nekažnjeno, i zadrži imovinu koju je imao prije bankrota, pa makar se radilo i o neprofitabilnoj djelatnosti...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Inače, onaj Vladavić što se pominjao, treba da plati skoro 200.000 evra Žilini jer je napustio klub bez dozvole. Možda da preuzmete dug pa ga dovedete. hehe
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mnogo je bolje da proglasimo bankrot i da umremo kao ljudi, pa košta nas to svega što imamo ili nemamo, nego ovako da ličimo na čoveka na samrti. Lepo presečemo jednom za svagda, prodamo šta imamo, vratimo šta mora i koliko može i polako od krenemo sa nekom normalnom pričom. Da imamo jednom dana 25 fudbalera koji su 100% naši, da plata igračima nije astronomska, pa da im stiže na vreme, da i mi jednog dana funkcionišemo kao normalan klub. Da ne moram svakog dana da čekam da jave kako je neki igrač podneo zahtev za raskid i kako ne možemo da registrujemo igrače za polusezonu ili kako nećemo dobiti licencu za evrokupove.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ja mislim da bi trebali da se odreknete jurnjave za titulom i dovodjenja igraca koje ne mozete da platite... Da nemate Daudu mogli biste vala da platite ova 3 klinca sto vam danas odose, umjesto njega, pa bi mozda jednog dana imali nesto od njih. To mi nikako nije jasno, klub koji je toliko u dugovima placa igrace po par stotina hiljada eura i jos tolike plate im obecava, ikao se zna da nece imati da ih plati.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mi jurimo za titulom samo imaginarno tj kratkorocno se zadovoljava navijacka glad obecanjima da bi se u to isto vreme Zvezda osiromasila za jos parcice koji su ostali. Sta ce jedan Toncev u Zvezdi? Čović? Pa on je u KK usao da bi okrenuo kes , a ne sto mnogo voli Zvezdu. Nije on od Zvezde napravio dobar klu od besketu nego od FMPa koji je dobio na popularnosti jer je uzeo ime Crvena Zvezda Beograd. To je mmnogo velika razlika izmedju pomoci i kompenzovati. On je uradio kompenzaciju. Uzeo ime koje je slavno i bogato, ulozio novac , vreme i svoju kucu, da bi mu se sve to vratilo. Ovo sto se sada desava u FK je sramota svih nas, Srba. Bez obzira da li si crno ili crveno beli, bruka je da svi sede i gledaju kako se jedan klub unistava sistematski. Drzava treba da reaguje ozbiljno,. Ne sa glupim finansijskim pomocima, nego da kaze alo, ne moze tako da se radi. Vi imate dugovanja. Nema vise zajebancije. Tacka. FSS treba da kaze nema noih igraca, vi ste duznici. Tacka. Ja nikad ne bih voleo da propadne Partizan npr. Skoro basket kad je Partizan bio u problemima, meni muka bila jer je to ramno da jedan klub koji ima bogatstvo u svemu propadne. Ovo je zemlja gluposti, budalastina , lose politike i lose organizacije. Nema spasa na ovaj nacin kako se radi nikome. Treba da se sve protera iz fotelja i sa Marakane , da dodje prinudna uprava i da kaze. Nema posla za 5 kaf kuvarica, samo za jednu. Nema posla za 50 fudbalera, samo za 5. Ostalo, amaterski. Ispadnes iz lige.Ok. Teraj dalje dok ne stvoris nesto. A ovo vesticarenje i uzimanja igraca na kamatu je budalastina koja nikome nista nije donela niti ce. Dzaja me je najvise razocarao jer toliko je dugo bio na celu svetske zvezde, da sada radi ovo sto radi. Ako se nista en pita, trebalo je da ode jos odavno i kaze...necu da budem gde se radi ovo sto se radi. Zvezda rasulo.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Sve je meni to jasno oko varanja sa parama ali kako im nije zao da uzimaju od nas koji coravog ali coravog dinara nemamo? To me najvise tisti i ne mogu da shvatim. Vidi se da smo govna od ljudi.
Neshvatljivo je koliko se forsira jedan Dauda koji ce kad tad ponovo prouzrokovati slucajeve Pantic i Mijailovic. Nek uzmu lepo 300-400k, bolje ista nego nista. Ionako kreten samo protrckara derbi, utakmicu koja po kvalitetu treba da podseca na neku kvalifikacionu utakmicu za Evropu. :noway:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Zamisli da FSS kaze Zvezdi STOP, nema vise transfera. Pa je znas sta bi se desilo? Bio bi haos, demonstracije protiv Toleta lopova, koji jadan jos uvek drzi tu Zvezdu u zivotu kakva god da je.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Blicsport: "Bajkova mušterija" blizu Zvezde, crveno-beli bi Pavićevića

:blic:

Fudbaleri Crvene zvezde počeli su pripreme za prolećnu polusezonu bez željenog pojačanja na štoperskoj poziciji, pa se rukovodstvo kluba tražeći rešenje okrenulo članu kiparskog Anortozisa Famaguste Savi Pavićeviću, saznaje Blicsport.

Слика

Zvezda je kontaktirala 33-godišnjeg defanzivca koji je u karijeri pokrivao i poziciju desnog beka, ali je viđen kao rešenje na štoperskoj poziciji. U narednih nekoliko dana može se očekivati i njegov dolazak na Marakanu povodom pregovora, pa bi on mogao da se priključi ekipi u drugoj fazi priprema ako se transfer realizuje.

Pavićević ima veliko iskustvo u srpskom fudbalu koje je stekao igrajući od 1999. do 2007. za kulski Hajduk, a nosio je i dres Vojvodine u sezoni 2007/2008. Odatle je prešao u Energi Kotbus, a onda je bio i član Kavale, Makabija iz Tel Aviva, Omonije, Hapoela iz Tel Aviva. Poslednje odredište mu je Anortozis, sa kojim ima ugovor do kraja ove sezone.

Od marta 2007. godine član je crnogorske reprezentacije za koju je odigrao 34 utakmice.

Navijači Crvene zvezde ga pamte po dobrom, jer mu je Boban Bajković u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope 2012. odbranio penal, posle čega su crveno-beli otišli u poslednju rundu.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Stoper sigurno bolji od Omege, ali po meni nista bolje od Martinovica, Krnete itd
Sta je tu je, ako dodje dobrodosao, dobro je igrao protiv nas kad je igrao za Omoniju, nisu mogli da mu prodju ni Kasalica, ni Mudri, a ni Asamoa(mada je on low)

Lazica i Arauha neka u pare pa makar bili 10. u prvenstvu oni su buducnost!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://mondo.rs/a654865/Sport/Fudbal/Zvezda-bi-trebalo-da-postupi-kao-Rendzers.html
Jos jedan zagovornik pomenute ideje.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/pismo-jednog-razocaranog-zvezdasa/69301
"Poštovana gospodo,
Ovo vam piše navijač Crvene zvezde od 39 godina, koji svakoga dana, pored toga što brine kako da prehrani porodicu, više brine oko toga šta i kako se dešava u mom voljenom klubu. Ne znam da li hoćete, želite ili možete da pročitate ovaj moj mejl, ali ja imam obavezu da vam se kao navijač obratim i sebi olakšam dušu napaćenu.
Čemu vi služite kao uprava kluba? Zašto ste gospodo dovedeni one noći u klub? Šta je pravi razloga vašeg upada? Da li je to možda da Zvezdu spasite daljeg propadanja ili da je skroz upropastite? Zašto svakog dana stižu najružnije vesti iz mog voljenog kluba, i to samo zato što niko od vas neće da radi ono što treba i zašto je doveden! Imate li vi obraza, ima li neko od vas imalo stida prema nama, običnim navijačima, koji odvajamo poslednji dinar kako bismo bili na tribini i po kiši, i po snegu, i po suncu, bodreći svoj voljeni klub? Da li je vas briga za nas obične navijače ili smatrate da smo dovoljno ludi što ovoliko volimo klub, pa i po cenu da ga upropastite?
Gospodo... Gladni smo titule, gladni smo uspeha, i gladni smo iskrenosti prema nama! Dokle više jedno da pričate i da se slikate, a drugo da radite? Ako vam je teško naći novac za igrače, budite iskreni prema tim momcima, recite da nemate, dajte im papire, a mi da igramo s našim klincima, ako u međuvremenu i oni ne odu iz kluba, a samo u današnjem danu ste, gospodo, izgubili bisere Luku Lukovića i Šiškova!!!
Zašto nas svakoga dana stavljate na stub srama, da se sramimo pred decom koja nas pitaju kada će titula jer, recimo, moji sinovi je još nisu zapamtili... Sramimo se od komšija, prijatelja, savijamo glave na pitanje šta se ovo dešava u Crvenoj zvezdi... Nama bride obrazi, mi smo ti koji ne idemo na spavanje veseli, već sa mišlju kako da pronađemo novac da pomognemo klubu, dok vas za to baš briga očigledno i svakog dana gledate kako naš klub propada, kako nismo u stanju decu našu da platimo, kako nijedno pojačanje ne dolazi, i kako nas, da izvinete, zapišava ko god stigne!!!
Ovo je pismo običnog navijača, zabrinutog za svoj voljeni klub! Iskreno zabrinutog, koji više neće i ne može da čuti dok gleda i čita svakodnevnu bruku koja se nastavlja kao neka španska serija...
Ili nešto preduzmite, ili odlazite... Spakujte svoje stvari, recite da ste nesposobni i da znamo na čemu smo, a ne da nas ovako postepeno uništavate! Mi kao normalni navijači nismo to zaslužili!!!"
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”