Football Manager 2015 - Diskusija

Sve o FM15
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

shirajzl пише:Jedino što me stvarno iritira su golovi iz kornera. Ne znam kako to zaustaviti, koje god postavke koristim, kakve god igrače imam, jednostavno su korneri noćna mora.
Исто као и мени. За сада сам примио 11 голова, од тога 6 после корнера. Осталих 5 вероватно после центаршутева, и то ме исто много зеза.
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Bruka, cini mi se da je beta napravljena mnogo bolje nego ovo sranje, jebo me pas kad uradih apdejt, svaka jebena utakmica ja moram da primim berem 2 gola iz jebenog kornera, popizdeo sam!
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Svakako bi morao uraditi updejt :ole:
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Znam, zato sto kod za betu vazi jos nekih 3,4 dana otprilike, svakako necu da nastavim sa igrom dok ne izadje neka zakrpa koja ce da popravi ovo.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Komp ubija iz kornera, ali mene najvise nervira odbrana, moji igraci kaskaju za protivnikom i samo ga prate, bez obzira koje ja instrukcije stavio, a cim moj neki primi loptu odmah ga dvojica krljaju, igram protiv Jagodine to vezu kao Bayern da igra :xD:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ја ћу паузирати сејв док не изађе печ. Јеботе, имам другу најбољу одбрану у лиги, а други сам по примљеним головима из корнера. Лакше ми кад видим да су свирали пенал против мене, него кад се појави слика где се спремају да изведу корнер. Наравно, моји корнери супротна прича, ништа не могу да дам... Исто и ово што пише Ивогуд, мој бек само трчкара поред противничког крила, а овај неометано заврће лопте у петерац.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
borinjoli
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 14 Јул 2013, 16:25
Место: Novi Sad
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од borinjoli »

golove posle kornera sam smanjio tako sto najvisem igracu dam instrukciju zonally mark six yard box,odnosto postavim ga u visini peterca.probajte,meni je pomoglo... :yesko:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ево нпр. последњих 20 утакмица. За то време сам извео 112 корнера, а противници 84. Ја 2 гола, они 6.
Слика
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Tvoja 2 jesu premalo, ali sa druge strane 6 primljenih nije puno. Kako stojis sa primljenim golovima posle drugih prekida. Meni je na Beti delovalo da su svi moji protivnici Rori Delap.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ja nisam dao nijedal gol iz kornera, a primio sam mozda 5.
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Da li je u treningu bitno koliko trenera radi na odredjenoj vrsti treninga?Npr da li ako jedan trener na fitnesu daje 5 zvezdica, da li bi bilo bolje da se stavi jos jedan, ili je nepotrebno skroz?
Marin[ko]
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 13 Авг 2012, 17:17
Место: Slavonski Brod
Status: Није на вези

Порука од Marin[ko] »

Meni su korneri defanzivno postavljeni tako da bekovi "zonally mark yard box", stoperi man markaju, mcove rasporedim da markiraju visoke i nize igrace ovisno o njihovoj visini, jednog spica na rub sesnaesterca, a drugog da stoji naprijed. Zasad mi se to pokazalo poprilicno solidno, jako rijetko dobivam iz kornera.

Sto se napada tice, cini mi se (ne u tolikoj mjeri) da prolazi ona fora da ostavis igraca(e) na rubu sesnaesterca i izvodis kornere na njih, u jako velikom postotku barem "half chance" bude iz toga.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

pa stavite u match preparation onaj def. set pieces. a i verovatno kako namestiš da tvoji napadaju i brane kornere. ja sam uvek više davao nego primao, trenutno je obrnuto, ali kontam da ću treningom i to promeniti (nisam ni na polaprve sezone)
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

daniloviccc пише:Da li je u treningu bitno koliko trenera radi na odredjenoj vrsti treninga?Npr da li ako jedan trener na fitnesu daje 5 zvezdica, da li bi bilo bolje da se stavi jos jedan, ili je nepotrebno skroz?
Bitno je, ispod zvezdica ti pise opterecenje trenera, ako je na high bilo bi dobro da dovedes jos jednog trenera za istu kategoriju.
TIPEE
Youth Team Coach
Поруке: 192
Придружен: 24 Окт 2010, 20:07
Место: Macedonia
Status: Није на вези

Порука од TIPEE »

Kod meni nije problem kornere to odi dobro dajem neko pa i primim ali povrede uzas svaka utakmica bar po neko se povredi koji na kratke staze sto na vise vremena
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Mnogo me smara bombardovanje ponudama za posao, sad sam brojao, u 2. sezoni od oktobra do maja, dobio sam ih oko 40. :slap:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

markohn22 пише:Mnogo me smara bombardovanje ponudama za posao, sad sam brojao, u 2. sezoni od oktobra do maja, dobio sam ih oko 40. :slap:
A mene za 3-4 sezone niko nece :evillook:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

TIPEE пише: ali povrede uzas svaka utakmica bar po neko se povredi koji na kratke staze sto na vise vremena
uuu i mene ubiše povrede, mislim da nisam uspeo da izvedem "najbolji" sastav od početka sezone zbog povreda, a u januaru sam.
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Nije mi jasno oko plata, npr Ronaldu pise 700 hiljada nedeljno, a pored pise after tax 325 hiljada, a u finansijama pise da mu dajem 700, koja od ovih cifri je tacna, posto je nerealno da ima prvu cifru :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”