(FM15) Problemi i pitanja

Sve o FM15
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

DS_RS пише:I meni je tako, to ti se trava samo isprljala
Interesuje me čisto da znam da mi nije nešto sjebano, jer ranije nije bilo tako... hvala :cheers:
И душа и тело, све је црно бело...
Igor881
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 08 Феб 2012, 18:44
Место: crna gora
Status: Није на вези

Порука од Igor881 »

Hvala zele, problem je bio do tog verify cache...

Igram sa Evertonom, godina 2018. reprezentacija Francuske mi ponudila posao, ja prihvatio.

Kvalifikujem se za svjetsko prventsvo u Rusiji.

Na svjetskom dodjem do finala gdje mi je protivnik Belgija.

U Belgiji igraju Lukaku i Miraljas iz mog Evertona, i dan prije finala ja sa Evertonom imam neku nebitnu prijateljsku utakmicu u Kini, a Miraljas i Lukaku su tu, sa ekipom kao putuju u Kinu na taj mec, a sjutra dan igraju FINALE SVJETSKOG PRVENSTVA???

I tokom citavog svjetsko prventsva, i meni i svim ostalim repkama fitnes na svim igracima je oko 80% posto, ne znam u cemu je problem, igraci crkavaju, valjda jer igraju i prijateljske sa klubovima svojim, katastrofalna greska.


Takodje, npr. za nekog mog igraca su zainterosavana 3,4 kluba. On vrijedi 20 miliona, ja im ga ponudim za 20, niko se ne javlja, ne salje ponudu. Ja ga ponudim za 15, za 10, ma na kraju ga nudim za milion, za dz... samo da ga se otarasim jer prima veliku platu i nezadovoljan je i nijedan ov odih klubova nece da ga uzme, a pise da su zainteresovani?

Ili ako je neki klub zainteresovan za mog igraca koji vrijedi 10 miliona npr, ja tog igraca ponudim njima i neke pare za igraca tog kluba koji vrijede manje od ovog mog, oni mi traze npr 90 miliona + tog mog igraca. Takve stvari mi se cesto desavaju.
Luk Sou nezadovoljan u Junajtedu, non stop ga salju na pozajmice, hocu da ga kupim, cijena mu 13 miliona, oni traze 189 miliona za njega, potpuno nelogicno.


Tako, ima stvarno milion nekih gluposti koji mi ne daju da igram igru vec neko vrijeme, mislim jeste bolja od prethodne verzije, original je super stvar, treba kupiti ako ces da igras, ali ima ovakvih i slicnih gresaka koje su stvarno kardinalne i potpuno ubijaju draz igre.


Nije mi cilj da se samo zalim kao neka baba, nego ako mozete da uticete da se ovakve greske isprave da bi igra bila bolja i realnija.

Hvala i pozdrav
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

znaju oni sve te greske, verovatno ih namerno i prave, e sad zasto...
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Jel imao jos neko problem Error 41? Ronjao sam po netu, izgleda da je to ipak do Steam-a a ne do FM.
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Pa da. Error 41je do steama. E sad ako pises o originalu, reinstaliraj fm, o ******* ne smem da pisem a i ne bih
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Kontam da je ovdje u pitanju to što je Jović par golova dao u kvalifikacijama, ali opet mi nema smisla da se oni u ovoj statistici vode kao golovi u LŠ, ali kada treba da se dodjeli nagrada onda se ne broje...

Слика

Слика

A ova liga nacija mi nije jasna, kako oni određuju ko će u koju diviziju, zar ne bi to trebalo po pozicijama na FIFA/UEFA listi? Ja vodim Rusiju, očajni smo, 30. i neki na svijetu i igramo 1. diviziju, dok je Srbija 18. na svijetu, a čak je do nedavno bila i u top 10, smještena u C diviziju? :wtf:

Слика

Слика
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

markohn22 пише:Kontam da je ovdje u pitanju to što je Jović par golova dao u kvalifikacijama, ali opet mi nema smisla da se oni u ovoj statistici vode kao golovi u LŠ, ali kada treba da se dodjeli nagrada onda se ne broje...
I ja sam to primetio, još u FM 10... Imao sam momka koji je redovno postizao brdo golova u kvalifikacijama, a naravno, ispadali smo odmah posle grune faze. Imao je po duplo više golova u LŠ od zlatne kopačke, ali mu se nije računalo...
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Markus_Wolf пише:Pa da. Error 41je do steama. E sad ako pises o originalu, reinstaliraj fm, o ******* ne smem da pisem a i ne bih
Naravno da je original. Jebeno sranje, evo danas mi se desilo opet.

Слика
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1156
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 58 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

I meni izlazi crash dump otprilike 1 po sezoni.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Ovo mi je do sada drugi put i oba puta se aktivirao Steam da skine nesto. Ovaj put je to bilo neko Auto Update od nekih 17mb.
Na SI forumu vidi pisu o brisanju Cache fajlova. Na sta se to uopste odnosi, moze neko pojasnjenje?
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Imaš u igri pod preferences, tamo gdje štrikiraš ono reload skin i ta sranja, malo iznad, opciju clear cache, probaj to. :cheers:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Video sam uputstvo ali me zanima sta tacno brisem, tj. sta dobijam opcijom Clear Cache files.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

markohn22 пише:Kontam da je ovdje u pitanju to što je Jović par golova dao u kvalifikacijama, ali opet mi nema smisla da se oni u ovoj statistici vode kao golovi u LŠ, ali kada treba da se dodjeli nagrada onda se ne broje...
I kod mene su ovako isto racunali dal u LS ili LE kad su igrali Partizan ili CZ znam da je njihov igrac bio citave sezone u vrhu liste po broju golova
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

kad mi igra krešuje, treba da uradim onaj verify u stimu i da li još nešto?
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Za početak dovoljno to. Možeš i da obrišeš cache.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

Džajo5 пише:Za početak dovoljno to. Možeš i da obrišeš cache.
hvala
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Jel zna neko zasto je US Colomiers onoliko sjeban sa reputacijom?
Sé un hombre
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Nem pojma.
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Džajo5 пише:Za početak dovoljno to. Možeš i da obrišeš cache.
Jel mozes da objasnish sta dobijam/gubim brisanjem cache?


edit: Odradih ovo sa SI foruma. Vidim mnogi upucuju da sva custom grafika moze uticati na izbacivanje iz igre :(

Deleting your preferences files as shown here -

Код: Изаберите све

https://support.sega.co.uk/hc/en-gb/...te-preferences
Verifying your game cache as shown here -

Код: Изаберите све

https://support.sega.co.uk/hc/en-gb/...o#verify-cache
Then try changing from GPU rendering as explained here -

Код: Изаберите све

https://support.sega.co.uk/hc/en-gb/...ange-rendering
Последње учитавање од Ronin дана 29 Дец 2014, 14:13, учитано 1 пут укупно.
Robben
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 30 Дец 2014, 18:13
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Robben »

Poštovanje i pozdrav svima!
Naime, dugo čitam forum i pratim no tek danas sam se odlučio registrirati da podijelim s vama svoju frustraciju :xD:

Vodim Šalke, 5. sezona u tijeku, 2 puta prvak Bundeslige (2 puta drugi), 2 puta domaci Kup, 3 puta Superkup. U prvenstvu je više-manje sve uredu, tu i tamo znam izgubit od slabije ekipe, bude tijesan rezultat, ali budem bolji po statistici i igri. Međutim u Ligi prvaka nisam uspio proći 1. Knockout fazu u 4 sezone, dva puta sam dobio Real, Barcu i ne sjećam se mislim Juventus. Uglavnom, uvijek glatko izgubim, kod kuće bude neki neriješen rezultat, nekad oni pobijede, ja rijeđe, a tamo kod njih me nabubaju s 3-4 gola razlike s tim da doslovno 2 puta u utakmici pređem centar (probao sam i defensive, counter, control i gotovo uvijek rezultira istim ishodom). Isto tako u skupini redovito izgubim od na papiru boljeg (PSG, Juventus, Man Utd, Barca, Real, Roma), ali problem je sto izgubim sramotno, dok oni imaju 30 suteva na gol, ja imam 2-3 (kao kad ja igram s Padebornom kod kuće). Taktiku koristim Gromovu s ovog foruma, s nekim mojim malim izmjenama u instrukcijama (ali je uglavnom isto). Pitam se što je problem kod ovakvih rezultata, sto promjeniti? Da li se i vama to dogada? Mislim da nije problem u ekipi jer raspolažem dosta dobrim igračima (evo i slika)

[img=http://s17.postimg.org/k1kdxcwzf/Untitled.jpg]
Последње учитавање од Robben дана 30 Дец 2014, 18:54, учитано 7 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”