FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

arseNal-serbia пише:Slobo ti si jedan veliki majmun, mozak ti je na nivou neandertalca.
Banana!
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

foloW пише:SlobaGrobar, Vi nam komplekse nabijate u Evropi, kad dodje neka pecaroska ekipa pa primite 3 komada, tad se ismejem kao da se nikad nisam smejao do tada.
Drago nam je zbog tebe,zato sto si uspeo u zivotu...
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Bravo Slobodane! Aj molim te potrudi se da i onaj bale zaradi bananu pa da forum nastavi sa normalnim funkcionisanjem
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Koliko je bodova Stojke sačuvao Partizanu?


:sportske:

Vladimir Stojković i ove jeseni dokazuje da je naš najbolji golman, a Partizanu je u nedelju ponovo spašavao bodove. Ovog puta protiv Voždovca...

Слика

Letos je bio na pragu odlaska iz Humske, ali posle teškoća u pronalaženju adekvatnog angažmana u inostranstvu i povrede Milana Lukača koji je u to vreme došao u Partizan iz OFK Beograda, vratio se među stative gola crno-belih i potvrdio koliko znači ovoj ekipi Partizana.

Sumirajući Stojkovićev učinak, jasno je da je svojim odbranama dao možda i ključni doprinos što su crno-beli i dalje na liderskoj poziciji u domaćem šampionatu.

Tokom čitave jesenje sezone bio je konstantan u formi, ali se ipak izdvajaju četiri utakmice u kojima je svojim intervencijama praktično doneo svom timu nekoliko veoma bitnih bodova.

Odmah po povratku na gol crno-belih, u uvodnom delu sezone, briljirao je u Nišu, gde je fenomenalnom intervencijom u završnici meča sačuvao Partizanu konačnih 0:0.

Glavnu ulogu zaslužio je i u Jagodini, gde je Partizan slavio sa ubedljivih 3:0, ali je sve moglo da bude znatno drugačije da Stojković pri rezultatu 0:0 nije odbranio penal.

Bravure koje je činio protiv Napretka još uvek se prepričavaju, kada fudbaleri Napretka ni u situaciji dva na jedan nisu uspeli da ga savladaju. Na kraju, završeno je 1:1, a da su tada Kruševljani dali gol, meč bi praktično bio rešen, jer bi poveli 2:0.

A da ni prvenstvena pauza nije uticala na eventualni pšad forme, potvrdio je i današnji meč na Vračaru, gde je u par navrata uspevao da sačuva svoju mrežu, kada su Voždovčani bili u stopostotnim situacijama. Partizan je slavio sa 1:0 i vratio se na čelo tabele, a trenera Rašovića može samo da raduje ovakva forma reprezentativnog golmana.

Na kraju, postavlja se pitanje da li će Stojković svojim odbranama uspeti da natera čelnike Partizana da ga i dalje zadrže u svojim redovima...

U prilogu pogledajte jednu od njegovih bravura protiv Voždovca.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7SBj0YQe1uw[/youtube]
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ovi iz Zvezde odgledali više mečeva Partizana od mene ove sezone.

Što kaže naš narod - ko o čemu, kurva o poštenju.

I jedni i drugi mute, i jedni i drugi su zaštićeni kao beli medvedi, čemu ovakva saopštenja, nije mi jasno...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bale je moj dobar drugar i "komšija". :) Nzm šta imate protiv njega, jeste da navija za zvezdu, ali sa njim imam odličnu komunikaciju, legenda za mene vi kako hoćete. :) U komunikaciji smo non stop. :)

E da... da je prvenstvo regularno, a nije.. Novi Pazar bi bio prvi. Tri puta su oštećeni, da su imali sada tih 9 poena bili bi prvi u odnosu na 2 sa 4 boda više. Neverovatno. Loš je fudbal generalno, džaba vam to sudije kradu, pomažu i jednima i drugima, surova realnost i to je to. ;) I da.. meni se za evropu je*e.. ;) to sam više puta rekao. Važno je osvojiti titulu u Srbiji, i pred start svake sezone bih zarad toga potpisao petardiranje od strane zvezde. Meni te pobede u derbiju ništa ne znače ako ne uzmemo titulu kao ni 1/16, 1/8 le ili šta znam već ako u Srbiji budemo 3.. to je moje razmišljanje, neko razmišlja drugačije i tako. Svako ima pravo na svoje mišljenje, uvažavam vaše, ovo je moje i to je to. :)
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

SlobaGrobar пише:Bale je moj dobar drugar i "komšija". :) Nzm šta imate protiv njega, jeste da navija za zvezdu, ali sa njim imam odličnu komunikaciju, legenda za mene vi kako hoćete. :) U komunikaciji smo non stop. :)
Ko ima sta protiv mene ? Osim onog sto sam imao onaj problem kad sam bio banovan al msm da smo to resili izvinio sam se i msm da je sad sve ok, ako ima jos neko problem sa mnom ne vidim u vezi cega bi imali :poz: :cheers:
Последње учитавање од Boske11 дана 25 Нов 2013, 21:48, учитано 1 пут укупно.
You''ll Never Walk Alone
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Samba u Humskoj: Dva Brazilca na probi u Partizanu

:blic:

Prvi ovogodišnji sneg zabeleo je Zemunelo, ali to nije smetalo igračima Partizana da odrade trening na kom su bila i nova lica.

Слика
Dvojica ofanzivnih vezista iz Brazila, 20-godišnji Đovani i dve godine mlađi Mateus će u narednih deset dana pokušati da se nametnu treneru Vuku Rašoviću.

Prvobitno je planirano da dođu na probu u Teleoptik, ali kako je proškog vikenda završen prvi deo prvenstva u Prvoj ligi Srbije, trener Zvonko Živković je raspustio igrače, pa su Đovani i Mateus završili na probi u među prvotimcima.

"Reč je o dvojici ofanzivnih veznih igrača, koji će sa nama ostati narednih nekoliko dana kako bismo ih pogledali i uverili se u njihove mogućnosti", kratko je rekao Rašović, koji i dalje ne može da računa na napadače Fofanu i Kojića.

To znači da će crno-beli i protiv Spartaka igrati bez klasičnog špica.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Ne zelim da polemisem, ali se slazem sa Karnom i Gagijem! Nasa liga je u BLATU DO CELA a vi se prepucavate oko penala!
Jel neko gledao utakmice na sta su licile ? Da li ste videli kako nam se ponasaju predsednici i njihovi zamenici, direktori to je STRASNO!
Da li mislite da ako su lopovi Djuric i Covic na celima kluba da li je TOLE bolji ? I PO kom principu on treba da bude bolji ? Kad ocistimo u nasem dvoristu kao i OFK-a, Vozdovac, Rad onda mozemo da zameramo FSS-u do tad bolje da cutimo!

Слика

necu ni sa kime da se raspravljam, ali jedni pisu jedno a drugi drugo... aj da se manemo toga! :yesko:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 27 Нов 2013, 22:55, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Alexandar_81,

Код: Изаберите све

http://redstarbelgrade.info/rsb/klizeci-start/5590-novinar-sporta-uhvacen-u-lazi-u-pokusaju-grobarskog-spina-na-stetu-crvene-zvezde-video.html
Um caruje, snaga dobro dodje.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Veljo ajde izađi iz kuće nekada za promenu. Za nepoverovati ali slažem se sa Alexandrom u potpunosti, mada se to neće dogoditi narednih 50 godina.. e da i Partizan je oštećen za penal protiv Voždovca zato tišina. ;)
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

SlobaGrobar, Ne lupaj gluposti Slobodane.Mrzi me da se svadjam i polemisem s tobom.Sto se tice ovog teksta u sportu sta reci?Kupljen tekst.A i jebe mi se vise da se svadjam kada realno i Zvezda i Partizan dominiraju u namestanju.Samo ocu da kazem da Partizan nije nevin u ovom slucaju.Pokazali su se i jedni i drugi u evropi protiv Jermenaca,Ukrajinaca,Bugara,Islandjana tako da ovo sto se sad odigrava u nasem prvenstvu je samo jedna cista farsa.Aj poz i da si mi ziv i zdrav. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Velja93, daleko od toga da je Partizan nevin! Samo sam hteo da kazem SPINUJU i jedni i drugi govnari, umesto da rade na srpskoj deci, oni svadjaju ljude i posle sto ginu deca na stadionima GOVNA LOPOVSKA gleda samo svoje dzepove... MAJMUNI!!! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jedna priča o jednoj legendi.. :)

MIRKO ŽIVKOVIĆ (1932 - 2000)

Čovek je bio Grobarčina,živeo je Partizan,disao Partizan,ginuo za Partizan... Istinska legenda Juga i Grobarstva. On je '66 prodao kuću da bi otišao na finale LŠ u Briselu,zbog čega je sa svojom porodicom živeo 20 godina kao podstanar... Na svom venčanju je ustao i rekao svima:
- "Ja se izvinjavam,meni Partizan počinje u dva,moram da idem"!
Svi su ga gledali sa nevericom... 2000.godine je oboleo od raka pluća i u bolnici gledao košarkaški derbi,zajedno sa svojim sinom i unukom... Nakon što se utakmica završila,pitao je sina i unuka:
- "Jesmo pobedili?"
Oni su mu odgovorili da jesmo,i njegove poslednje reči bile su:
- "E,za ovo je vredelo živeti" i ispustio je dušu...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Uspeo čovek u životu. :aplause:
Upropastio venčanje i porodici uskratio mogućnost da živi pod svojim krovom. Toliko o njemu kao čoveku. Sebično.

Ali dobro, verovatno mu je komunizam dao stan osamdesetih kad se nakupio bodove, posle dvadeset godina potucanja. Mada to nema neke veze sa Pertizanom. :slap:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Koja je p.... ovaj Rasovic pa to nije normalno, opet ne sme da stavi klinca u napad :slap:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Promasaj DECENIJE! Sa gol linije nije ubacio a ja se vec uhvatio za glavu! :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kriminalno. :D

Inače zadovoljavajuća igra danas sa malo neočekivanim sastavom po meni. :) Šaponjić je imao dobar debi. Lepo se kreće. Brašanac mora više da igra.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

A Sasa Markovic ne mora uopste da igra sto se mene tice
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”